Crypto Crew
07.02.2023

Копітрейдинг криптовалюти

Копітрейдинг криптовалюти

Зміст цієї статті:

Трейдинг – найприбутковіший спосіб заробітку на криптовалюті, але тільки для тих, хто розуміє, як правильно торгувати активом. Одночасно він може бути збитковим, особливо, коли трейдери-початківці поспішають відкривати угоди на біржі, не маючи ефективної торгової стратегії. Для тих, хто поки що не має досвіду торгівлі криптою, але вже хоче заробляти на біржі, існує копітрейдинг. Ми розповімо, що це таке і як його використовувати.

Що таке копітрейдинг криптовалютою?

Копітрейдинг або дзеркальна торгівля криптовалютою – це можливість збільшити свій крипто-портфель, копіюючи дії професіоналів. Користувачі біржі можуть копіювати угоди досвідчених трейдерів, робити аналогічні дії для досягнення успіху. Слідуючи за іншими, гравці-початківці на біржі автоматизують купівлю і продаж монет, знижують ризики і зменшують кількість провальних угод.

Використовуючи копітрейдинг криптовалютою на кращих біржах, багато трейдерів-початківців швидко збільшують стартовий капітал, раціонально використовуючи інвестиції, при цьому самі вони не мають серйозного досвіду і професійних навичок. Існують спеціальні платформи, де початківці криптовалютні інвестори знаходять досвідчених трейдерів, готових поділитися знаннями, наприклад, WunderTrading або AIVIA. У спеціальному розділі копітрейдери можуть ознайомитися з історією та статистикою, вибрати трейдера, якого слідуватимуть. Часто новачків цікавить копітрейдинг на Бінанс, оскільки це найбільша та популярна криптобіржа, де досить багато успішних трейдерів. Підключення копітрейдингу на торгових платформах буває безкоштовним та платним, залежно від функціоналу, який хоче отримати користувач.

Важливо! На платформах копітрейдерів користувачі можуть закривати ордери вручну, використовуючи торговий термінал, або налаштувати повністю автоматизовану торгівлю, яку виконуватиме бот. Автоматизований трейдинг здійснюється 24 години на добу. Система дозволяє зробити диверсифікацію трейдерів та ботів, щоб копіювати дії не одного, а одразу кількох успішних гравців біржі. Також передбачено систему управління ризиками, вона у разі просадки трейдера зможе автоматично закрити угоди, зберігши депозит копітрейдера.

Переваги копітрейдингу на Бінанс та інших платформах

Копітрейдинг називають безпечним, надійним і простим способом інвестувати в цифрові активи. Він має багато переваг:

  • Простота. Якщо у новачка немає часу або недостатньо знань, щоб стежити за ринком та аналізувати, він може копіювати дії успішних криптотрейдерів та укладати прибуткові угоди.
  • Прозорість. Трейдери мають прозору статистику, а копітрейдери можуть проаналізувати їхні угоди, самостійно вибрати того, чиї дії хочуть слідувати.
  • Безпека. Торгівля здійснюється через API, копітрейдеру не потрібно передавати трейдеру чи платформі свій актив та закритий ключ від криптогаманця.

Ризики копітрейдингу криптовалют

Незважаючи на явні переваги копітрейдингу на Бінанс або інших популярних біржах, є певні ризики, які можуть призвести до серйозних збитків і втрати депозиту. Гравець-початківець на біржі повинен пам’ятати про такі ризики:

  • Якщо вибрано автоматизований трейдинг, позиції відкриваються та закриваються без контролю власника рахунку.
  • При спробі змінити скопійовану угоду вручну результат може виявитися негативним для користувача.
  • Копітрейдер вступає в угоду за актуальним на поточний момент курсом, ціна активу може відрізнятися від курсу, яким відкрито угоду досвідченого трейдера. Через волатильність ринку результати оригінальної угоди та скопійованої можуть відрізнятися.
  • Результати торгів майстра та копітрейдера не завжди збігаються через відмінності балансу, мінімальну суму позиції, розмір інвестицій та інші параметри.

Дізнайтесь більше про те, як налаштувати копітрейдінг ф’ючерсами на Бінанс або іншій популярній біржі, яку ви використовуєте, у Крипто Крю. Ми розповімо докладніше про особливості цього виду трейдингу та допоможемо отримати необхідні навички для самостійної торгівлі криптовалютою.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали