Crypto Crew
23.06.2022

Крипта: як заробити?

Крипта: як заробити?

Зміст цієї статті:

Як заробити на крипті? Ми відповімо на поширене питання новачків, розповімо про кілька способів заробітку на криптовалюті, а також помилки, які часто роблять інвестори-початківці через недосвідченість.

Активний заробіток на крипті: трейдинг

Трейдинг – це відкриття спекулятивних позицій на продаж чи купівлю монети. Інвестуючи через біржу, трейдер заробляє зростання курсу криптовалюти. Торгувати та заробляти можна не лише на біржі, а й через брокерів. Одразу варто сказати, що заробити гроші на криптовалютному трейдингу з нуля практично неможливо. Ця діяльність потребує знань та розуміння хоча б основ.

Якщо ви хочете заробляти у крипті трейдингом, потрібно отримати такі навички:

  • аналіз криптовалюти, обсягів та торгів віртуального активу;
  • використання графіків та котирувань;
  • укладання угод на купівлю та продаж;
  • відстеження динаміки цін та історії торгів.

Існують різні стратегії трейдингу, але всі вони ґрунтуються на аналітиці. Для того, щоб заробити гроші на криптовалюті, трейдер купує актив, коли його ціна максимально вигідна для покупки, тобто низька. Далі потрібно дочекатися моменту, коли вартість крипти зросте та продати її. Так само, трейдер може заробляти на падінні ринку, тобто ставати в позицію на зниження за преміум ціною та фіксувати, коли ціна падає до нижчих значень. Для цього необхідно знову провести аналіз, щоб оцінити, чи варто чекати більшого підвищення, чи необхідно продавати актив зараз для реінвестиції коштів.

Пасивний заробіток на крипті: лендинг, скейтинг, криптофонди

Заробити на крипті у 2022 році можна не лише трейдингом. Вклавши гроші у віртуальні активи, ви можете вибрати пасивний заробіток. Наприклад, стейкінг – це аналог вкладу у банку. Стейкінг забезпечує працездатність та безпеку блокчейну, а власники отримують відсотки за внесок. Послуга стейкінгу є на популярних криптовалютних біржах, наприклад Binance. Простими словами вона працює так: користувач надсилає гроші, а через якийсь час отримує їх із відсотками.

Ще один спосіб пасивного заробітку грошей на криптовалюті – лендінг. Власник крипт тимчасово передає свій актив біржі під відсоток. Біржі це необхідно підвищення ліквідності. Кошти блокуються у так званому смарт-контракті, він може бути безстроковим і мати невисоку процентну ставку, або фіксованою з високими відсотками.

Ті, хто вибирає пасивний заробіток на крипті, можуть вкластися у криптофонди. Як і звичайні біржові фонди, криптофонди прив’язані до певного сектора – у разі до цифрових активів. Вони купують ліквідні монети з подальшим продажем, а інвестори одержують дивіденди. Для інвестицій варто вибирати великі криптофонди з гарною репутацією, вони ведуть політику ризик-менеджменту, передбачаючи ризики, заздалегідь обмовляючи їх із інвесторами.

На чому прогорають новачки

Перша помилка новачка – небажання вчитися. Інвестування та заробіток на криптовалюті пов’язані з високими ризиками, навіть досвідчені трейдери нерідко помиляються, втрачають гроші. Щоб розуміти, як заробити на криптовалюті, потрібно підходити до питання серйозно, детально вивчаючи сферу. Якщо ви не хочете втратити стартовий капітал, нічого не заробивши, починайте вивчати криптовалюту від початку, розберіться, що таке віртуальні активи, як вони з’являються, як влаштований ринок.

Поширені помилки новачків:

  • Великі вкладення. Начитати інвестувати потрібно з мінімальних сум, збільшуючи їх у міру вивчення ринку та розуміння, як він працює.
  • Інвестиції всіх вільних грошей. Вкладати потрібно стільки, скільки ви можете собі дозволити втратити без зниження рівня життя.
  • Зациклювання на одній монеті. Щоб заробити на крипті з нуля, варто починати інвестувати у різні перспективні монети. Диверсифікуйте портфель та підвищуйте свої шанси на успіх.

Як заробити на крипті з нуля знає команда Сrypto Сrew. Ми навчаємо новачків трейдингу та іншим способам заробітку на криптовалюті, а також створили свою закриту спільноту, де зібралися інвестори-початківці та трейдери. Наша команда розповість вам все про крипторинку сьогодні, ви дізнаєтесь, як грамотно вкладати гроші і навіть як заробити крипту без вкладень.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали