Crypto Crew
22.06.2022

Куди вигідно вкластися

Куди вигідно вкластися

Зміст цієї статті:

В останні роки криптовалюта стала настільки популярною, що про неї чули майже всі. Сьогодні в крипту інвестують не лише досвідчені трейдери, можливість заробити на віртуальних активах приваблює все більше людей різного віку та професій. У що вигідно вкластися та не втратити стартовий капітал? Розкажемо, як вибирати актив для інвестицій, та на які перспективні монети варто звернути увагу.

Як вигідно вкластися: що потрібно знати для вибору криптовалюти

Інвестування в крипту – завжди високий ризик. Курси монет на біржах коливаються постійно, лише за кілька годин популярна криптовалюта може помітно просісти у ціні. Щоб вкластися вигідно, потрібний інвестиційний план. Необхідно розуміти, наскільки швидко ви хочете отримати прибуток, скільки грошей готові вкласти.

Розібратися, у що найвигідніше вкластися, інвесторам допомагають знання. Інвестувати в те, в чому ви нічого не розумієте, означає витратити гроші даремно. Тому, перш ніж вкласти кошти, потрібно вивчити ринок та активи. Для цього існують фундаментальні та технічні аналізи, що використовуються трейдерами.

Фундаментальний аналіз дозволяє оцінити стан конкретної монети, зрозуміти, чи надійний проект, чи має він перспективи, чи популярний він серед трейдерів та інвесторів. Технічний аналіз використовується для відстеження динаміки ринку. Якщо інвестор знайомий з технічним аналізом, він зможе вибрати підходящий момент для інвестиції та вигідно вкластися. І фундаментальний, і технічний аналіз – непрості методи роботи з криптою, яким потрібно вчитися, та найкраще робити це у команді під керівництвом досвідчених наставників.

У що вигідно вкластися зараз: ТОП перспективних криптовалют

Навіть ті, хто не планує купувати крипту, чув про Bitcoin. Це найперша та найпопулярніша криптовалюта у світі, легендарна монета, за курсом якої стежать мільйони. Сьогодні ціна більшості монет залежить від попиту на Bitcoin, оскільки він домінує на ринку серед усіх блокчейн-проектів. Але, крім Bitcoin, існує ще близько 10 тисяч різних криптовалют. Вивчити все неможливо та не потрібно. Щоб заробити, важливо визначити проекти із високим потенціалом. Пропонуємо ознайомитись з нашим топом перспективних монет:

  • NEAR;
  • ATOM;
  • FTT;
  • MANA;
  • LINK;
  • ALICE;
  • TRX.

Все це порівняно молоді проекти, монети, які можуть помітно подорожчати найближчим часом та принести своїм власникам непоганий дохід. Вибираючи, у що вигідно вкластися, аналізуйте динаміку зростання криптовалюти останнім часом і не забувайте, що далеко не завжди прогнози фахівців здійснюються.

Правила інвестування в криптовалюту

Перш ніж вирішити, в які акції вигідно вкластися або яку криптовалюту купити, новачок повинен розібратися в основах інвестування і познайомитися з ринком. Якщо ви плануєте інвестувати в крипту, варто вивчити блокчейн, особливості технології, зрозуміти, як відбуваються транзакції, розібратися з гаманцями для зберігання активів, їх видами та особливостями.

Щоб мінімізувати ризики, варто дотримуватись таких правил інвестування:

  • Починати вкладати гроші з невеликих сум. Коли ви зрозумієте, як вигідно вкластися в акції чи криптовалюту, як працює ринок, навчитеся прораховувати ризики, варто поступово підвищувати ставки.
  • Початківцю інвестору варто вкладати рівно стільки, скільки він не боїться втратити у разі невдачі.
  • Диверсифікувати портфель. Наповнюйте свій інвестиційний портфель різними активами, інвестуйте не в одну, а в перспективні криптовалют.

Інвестиції в крипту є ризикованими через нестабільність активу. Незважаючи на ризики, досвідчені інвестори та трейдери чудово заробляють. Як їм це виходить? Вони вміють аналізувати та прораховують ризики, роблять умілі прогнози та грамотно розпоряджаються капіталом. Навчитися цьому ви можете у Crypto Crew. Наша команда підкаже, куди вигідно вкластися, як інвестувати безпечно та ефективно, допоможе почати заробляти з мінімальним стартовим капіталом. Проходьте курс навчання та приєднуйтесь до закритої спільноти, щоб знати все про криптовалюту!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали