Crypto Crew
21.06.2022

Навчання інвестиціям

Навчання інвестиціям

Зміст цієї статті:

Криптовалюта – один із головних активів для інвесторів сьогодні. Це можливість вигідно вкласти гроші, зберегти їх та примножити. Інвестувати у віртуальні активи може кожен, для цього не потрібно бути дипломованим спеціалістом, достатньо мінімального стартового капіталу. Проте варто пам’ятати, що сфера криптовалюти порівняно нова, зараз вона стрімко розвивається і має чимало ризиків. Недосвідчений інвестор, який робить необдумані вчинки та не має чіткої стратегії, швидко втратить стартовий капітал, так і не встигнувши заробити.

Навчання інвестиціям для початківців необхідне успішного входу ринку. Щоб не просто зберегти, а збільшити капітал, треба розумітися на всіх нюансах сфери: які криптовалюти перспективні, як інвестувати, як аналізувати ринок.

Чи ефективно навчатися інвестуванню самостійно?

Навчання інвестиціям для початківців має мати системний характер. Новачок варто освоїти теорію і практикуватися, і бажано робити регулярно. Навчатися можна самостійно, використовуючи відкриті джерела.

Усі, хто цікавиться криптою та інвестиціями, без проблем знайдуть десятки безкоштовних та докладних гайдів, де по поличках розкладено основні теми інвестування та трейдингу. Навчання інвестиціям з нуля для початківців – це знайомство з термінологією, поняттям блокчейн, механізмом роботи криптовалютних бірж, методами заробітку.

Проблема самостійного навчання – велика кількість інформації та відсутність чіткого плану. Новачку непросто розібратися, яка інформація потрібна, а на яку не варто витрачати час. Також йому, як правило, нема кому поставити запитання, а вони обов’язково з’являються. Навчання інвестиціям для початківців проходить швидше та ефективніше, якщо є досвідчений ментор. Наставник не просто пояснить тему, а й виправить помилки, надасть рекомендації та поділиться досвідом. Тому проходження курсу, розробленого професіоналами, дозволить швидше дійти мети – навчитися вигідно інвестувати та збільшувати капітал.

Які знання пропонують професійні трейдери?

Уроки та навчання інвестиціям для початківців майже завжди відбуваються в онлайн-форматі. Це зручно та доступно для більшості. Будь-який бажаючий може вибрати підходящий курс, оплатити його та почати вчитися, не виходячи з дому.

Навчаючись у досвідчених трейдерів, новачок дізнається:

 • Що таке блокчейн як працює технологія.
 • Які можуть бути інвестиції.
 • Як вибирати біржу?
 • Які монети варто інвестувати, і як розпізнати перспективні активи.
 • Що таке фундаментальний та технічний аналізи.
 • Як працює концепція Smart Many.
 • Як звести ризики до мінімуму та не втратити капітал на старті.

І це лише частина тем, що розглядаються на курсах з інвестицій, розроблених професіоналами. Криптовалюта та інвестиції – це складна та багатогранна сфера, на вивчення якої необхідно витратити час.

Чому новачок може навчитися у професіоналів лише за кілька місяців?

Одна з головних переваг професійних курсів – фахівці знають, з чого розпочинати навчання інвестиціям для початківців. Це означає, що новачка не будуть вантажити складними термінами та методами, які не знадобляться йому доти, доки він не розбереться з основою. Освітня інформація від професіоналів структурована і проста для розуміння початківцями, освоїти її нескладно, а практика під керівництвом менторів допоможе робити грамотні інвестиції.

Пройшовши курс, новачок може навчитися:

 • фундаментального аналізу;
 • розподілу активів та диверсифікації;
 • виборі монет для інвестицій;
 • безпечне зберігання активів;
 • укладання угод на криптобіржах.

Отримати ці та інші знання ви можете у Crypto Crew. Наша команда точно знає, з чого розпочати навчання початківців у інвестуванні, і допоможе вам скласти інвестиційний портфель правильно. Ви заощадите час на самостійному вивченні сотень статей, отримавши покрокові інструкції від професіоналів, навчитеся впроваджувати отримані знання в життя та зробите перші кроки на шляху до успішних інвестицій. У Crypto Crew ви можете пройти курс навчання та приєднатися до нашої закритої спільноти.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали