Crypto Crew
21.06.2022

Навчання трейдингу

Навчання трейдингу

Зміст цієї статті:

Трейдинг може здатися дуже складним видом діяльності, але тільки доти, доки ви не розібралися в основах і не попрактикувалися. Торгівля криптовалютою дозволяє відмінно заробляти за умови проходження трендів і розуміння ринку. Розібратися у складних темах, зрозуміти механіку роботи криптовалютних бірж, особливості різних методів аналізу та трейдингу допомагає навчання. Новачку необхідно витратити час і докласти зусиль, щоб вивчити теорію і перейти до практики, інакше він ризикує втратити капітал, не встигнувши заробити на ньому.

Чи безпечно виходити на біржу, не пройшовши навчання трейдингу?

Інвестиції та торгівля на біржі – прибуткове, але ризиковане заняття. Ризики є завжди, навіть професіонали з багаторічним досвідом. Ринок криптовалюти мінливий і нестабільний, тому неуважне ставлення до його трендів та настроїв призводить до втрати капіталу.

Перш ніж розпочати торгувати на біржі, потрібно навчитися аналізувати. Навчання трейдингу з нуля повинне включати розбір фундаментального та технічного аналізів. Вміння аналізувати дозволяє трейдеру побачити закономірності, спрогнозувати зростання чи падіння ціни активу.

Навчитися аналізувати можна самостійно, використовуючи відкриті джерела. Але ефективніше вивчати аналіз курсів, розроблених професійними трейдерами або бізнес-школами. До вибору методу навчання трейдингу для початківця варто підійти відповідально, зваживши всі плюси та мінуси, адже від цього залежить ваш успіх.

Які знання новачок отримує під час навчання трейдингу на біржі

Торгівля на біржі – це тема, оскільки існують різні види заробітку, різні стратегії трейдингу. Навчаючись, новачок повинен дізнатися якнайбільше корисної інформації, яка дасть йому повне уявлення про ринок, криптовалюту та інвестиції. Програма навчання трейдингу для початківців з нуля залежить від авторів, але майже всі курси дають учням загальну фундаментальну інформацію. Правильно розроблена програма навчання допомагає новачкові освоїти базові інструменти трейдингу та застосовувати отримані знання на практиці.

Пройшовши навчання, новачок може досягти таких результатів:

 • познайомитися з основами довгострокового та прибуткового трейдингу;
 • розібратися у відмінностях та особливостях бірж;
 • навчитися обирати перспективні активи для інвестицій;
 • дізнатися про все необхідне про інвестування;
 • отримати перші ефективні стратегії торгівлі на біржі та покрокові інструкції для початку заробітку на криптовалюті;
 • дізнатися про психологію трейдерів, навчитися аналізувати поведінку учасників біржі;
 • освоїти базовий ризик-менеджмент;
 • навчитися торгувати самостійно та отримувати прибуток;
 • зрозуміти, як новини впливають на криптовалютні ринки, як їх аналізувати.

Які переваги дають професійні курси

Самостійне навчання трейдингу на Форекс або криптовалютних біржах має перевагу і недолік. Вартість такого методу – доступність, навчання безкоштовне, і кожен бажаючий може знайти у вільному доступі потрібну інформацію. Недолік – відсутність системи. Трейдер-початківець, який вирішив вчитися самостійно, дуже скоро зіткнеться з проблемами:

 • У мережі безліч інформації, зрозуміти, на що звертати увагу, а чому не варто приділяти час, непросто.
 • Нема до кого звернутися за порадою. Відсутність зворотного зв’язку та досвідченого наставника не дозволяють зрозуміти, чи в правильному напрямку йде трейдер.
 • Незрозуміло з чого почати. Новачок береться за все і відразу, в результаті не бачить позитивних результатів і швидко розчаровується.

Проходячи курс, розроблений професіоналами, трейдер-початківець не стикається з подібними труднощами. Він отримує лише потрібну та актуальну інформацію, одразу вчиться використовувати її на практиці, спілкується з менторами, які коригують його стратегію, відповідають на запитання та дають рекомендації.

Вибравши онлайн навчання трейдингу в Crypto Crew, вже за кілька місяців ви помітите прогрес, навчитеся самостійно складати стратегію торгівлі на біржі та аналізувати. Ми знаємо, як заробляти з невеликими вкладеннями та мінімальними ризиками, і навчимо вас цьому!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали