Прибуткова стратегія трейдингу

Прибуткова стратегія трейдингу

Зміст цієї статті:

Торгова стратегія – це система правил, які трейдер використовує біржі. Існує багато стратегій трейдингу криптовалют, одні складніші та підходять професіоналам, інші простіше, їх можуть використовувати і новачки на біржі. Ми розглянемо прибуткові стилі торгівлі, які використовують найчастіше.

Трендова стратегія

Однією з найкращих стратегій у трейдингу на криптовалюті вважається торгівля за трендом. Вона застосовна не лише до крипт, а й до інших активів на фінансових ринках. Трейдери, які вибрали цей варіант, використовують ряд індикаторів, що дозволяють підтвердити тренд, що намітився. Але не слід забувати про періоди нестабільності на ринку, коли точно визначити тенденцію складно.

Трендова стратегія в трейдингу криптовалют передбачає відкриття угоди після отримання сигналу технічного індикатора, наприклад, середньої ковзної. Якщо підтверджується висхідний тренд, актив купують, низхідний – продають.

Важливо! Цей стиль торгівлі не гарантує швидкого прибутку, йому характерні тривалі таймфрейми, від години і більше. Тактика підходить досвідченим трейдерам та новачкам, головне – вибрати ефективні інструменти технічного аналізу та надійні індикатори.

Скальпінг

Стратегія скальпінгу в трейдингу криптовалют – це можливість отримувати прибуток швидко. Скальпери торгують за трендом і проти, особливість стилю полягає у тривалості утримання угоди. Позиція відкривається на кілька секунд або хвилин, завдання трейдера – зафіксувати невеликий прибуток, реагуючи на мінімальні коливання курсу. Одна угода не приносить великого прибутку, тому скальпери відкривають десятки позицій протягом торгової сесії, для них важливий сумарний прибуток за день.

Цей стиль торгівлі ділиться на кілька видів, найшвидший – піпсування. Угоди утримуються лише кілька секунд. Це складний вид трейдингу, при якому практично неможливо використовувати індикатори, трейдер не має часу на них. Індикатори застосовують у класичному скальпінгу, де позиція утримується кілька хвилин, до 10.

Важливо! Ця стратегія трейдингу на криптовалюті підходить гравцям із будь-яким досвідом, але для новачків може бути стресовою, тому що реагувати на зміни курсу потрібно буквально блискавично. Скальпінг стратегії трейдингу криптовалют для початківців – це складне, але ефективне тренування реакції. Перевагою стратегії є порівняно низький ризик збитків. Позиції відкриваються на невеликі суми, тому розмір збитку у разі невдалої угоди не критичний.

Арбітраж

Арбітраж – це популярна та прибуткова торгова стратегія у трейдингу криптовалют. Її суть полягає у отриманні прибутку на різниці курсів активу на кількох торгових платформах. Трейдеру в цьому випадку не потрібні фундаментальний та технічний аналізи, все що потрібно – купити криптовалюту дешевше на одній біржі та продати дорожче на іншій.

На підвищення прибутковості торгівлі використовуються денні графіки цін. Протягом торгової сесії слід уважно стежити за кореляцією валютних пар. Простими словами, стратегія виглядає так:

  • Визначити дві валютні пари із високою взаємною кореляцією – валюта Х та валюта Y.
  • Купити валюту Х за валюту Y за найнижчим курсом.
  • Перевести валюту Х на інший торговий майданчик.
  • Продати валюту Х за валюту Y за найвищим курсом.

Яку б стратегію для трейдингу криптовалютою ви не вибрали, важливо чітко дотримуватись її алгоритму до кінця угоди. Але перш за все варто уважно вивчити особливості торгового стилю, всі його види, протестувати на практиці поширені інструменти технічного аналізу та вибрати найкращі для себе.

Торгові стратегії приносять високий прибуток, коли трейдер вміє аналізувати ситуацію на ринку та швидко приймати рішення. Для цього торгівлі активом слід навчатися. Проходьте курс навчання у Крипто Крю, щоб вибрати кращу стратегію для трейдингу криптовалютою та освоїти її досконало! Ми вчимо новачків заробляти на криптобіржах із мінімальними ризиками, чимало уваги приділяємо технічному аналізу. Приєднуйтесь до закритого ком’юніті Крипто Крю, щоб завжди мати доступ до актуальних даних та навчальних матеріалів.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали