Crypto Crew
14.08.2022

Що буде з криптовалютою

Що буде з криптовалютою

Зміст цієї статті:

Криптовалюта переживає не найкращі часи, ринок непостійний, регулярно в мережі з’являються невтішні новини. Але чи все так погано, як може здатися на перший погляд. Спробуємо розібратися, що буде з криптовалютою.

У яку крипту інвестувати у 2022 році?

Зараз ми можемо спостерігати кореляцію між крипторинком та фондовим. Спостерігаючи за станом фондових ринків, інвестори панікують, і це відбивається на курсі топових криптовалютів. Курс Bitcoin різко обвалився за короткий термін, за ним посипалися альткоіни. Причин падіння кілька, основними з них експерти називають політичну кризу, спричинену війною в Україні, а також посилення монетарної політики США.

Експерти попереджають про високі ризики для інвесторів, які вкладають гроші в альткоїни. Капіталізація Bitcoin вища, що свідчить про його домінування на ринку. Проте, відповідаючи на запитання, що буде з криптовалютою найближчим часом, фахівці зазначають, що зараз склалася сприятлива ситуація для інвестицій у альткоїни. Йдеться про монети з добрими точками зростання, до них можна віднести Ethereum, Solana, Binance Coin.

Що буде з Bitcoin?

Незважаючи на падіння курсу Bitcoin, ця монета займає лідируючу позицію на ринку, інвестори продовжують вкладати в неї гроші. Щоб зрозуміти, що буде з криптовалютою у 2022 році, варто ознайомитися з прогнозами для Bitcoin, адже його котирування відбивається на курсі практично всіх монет.

Влітку 2021 року зростання Bitcoin склало 140%, паралельно з ним зростав фондовий ринок. Сьогодні, влітку 2022 року, курс монети впав більш ніж на 70% від пікового значення. Це може свідчити про те, що ринок йде на дно, але після падіння завжди спостерігається зростання. Зараз багато інвесторів у паніці зливають активи, хоча експерти вважають, що саме час їх купувати. Скориставшись поточною ситуацією, за кілька років цілком можна у кілька разів збільшити капітал.

Фахівці стверджують, що Bitcoin навряд чи впаде до 10 000 $. Такий варіант є, але він можливий за великих ринкових маніпуляцій, якщо топові гравці вирішать обвалити курс і скупити актив у довірливих трейдерів.

Щоб розуміти, що буде з криптовалютою у майбутньому, треба зазирнути у минуле. Як правило, за «ведмежим» трендом ринку (поступове та тривале падіння курсу) починається «бичачий» (зростання активів). На «бичачому» ринку курс Bitcoin може перевершити попередній піковий показник, те саме можна очікувати щодо Ethereum та інших альткоїнів, запущених на блокчейні монети.

Розмірковуючи, що буде з криптовалютою у 2022 році, ЗМІ не тішать нас добрими перспективами. Коли Bitcoin втратив у ціні більше 70%, стрічки новин заповнили повідомлення про рухнув ринок і наближення загибелі криптовалюти. Але перш ніж піддаватися паніці і поспіхом продавати актив, варто уважно проаналізувати стан ринку, прислухатися до думки топових експертів, звернути увагу на дії інституціоналів.

Правила інвестора

Спрогнозувати точно, що буде з криптовалютою у майбутньому, неможливо. Залишається чекати, спостерігати за ринком, підлаштовуватись під його тренди. Незважаючи на непростий період для крипторинка, інвестори продовжують вкладати гроші у цифрові активи. Якщо і ви плануєте інвестувати, дотримуйтесь кількох простих правил:

  • Залишайтесь в курсі останніх новин. Слідкуйте за технічними оновленнями компаній, які розробляють крипту, звертайте увагу на нові проекти, інвестиції великих гравців індустрії.
  • Слідкуйте за репутацією розробників. Гучні скандали погіршують репутацію проектів, підривають довіру інвесторів.
  • Аналізуйте проект за кількома параметрами. При виборі крипти для інвестицій варто враховувати вік токена, склад команди розробників та успішність інших їх проектів, динаміку курсу, капіталізацію, чисельність та зростання спільноти.

Дізнайтесь більше про крипт на курсі Crypto Crew! Проходячи навчання, ви навчитеся прогнозувати самостійно, щоб розуміти, що буде з криптовалютою далі, зможете вибирати перспективні активи для вкладення коштів, успішно торгувати на біржі, збільшуючи капітал за будь-якого тренду ринку

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали