Crypto Crew
20.06.2022

Що таке механізм передплати спільноти Crypto Crew

Що таке механізм передплати спільноти Crypto Crew

Зміст цієї статті:

Криптовалютний ринок складний і багатогранний не тільки для новачків, а й досвідчених трейдерів, тому вчитися доводиться завжди. Поки ви не розібралися в основах трейдингу та видах інвестицій, здається, що заробляти на крипті можуть лише професійні аналітики та брокери. Але сотні тисяч трейдерів, що прийшли на ринок зі стартовим капіталом 100 $, доводять зворотне.

Приєднавшись до спільноти Crypto Crew, ви всього за місяць навчитеся самостійно проводити аналіз, зрозумієте тонкощі ринку та зможете виробити свою першу успішну стратегію торгівлі на біржі.

Що таке співтовариство Crypto Crew

Crypto Crew – це закрита спільнота, де трейдери-початківці вчаться заробляти на крипті, обмінюються досвідом і отримують цінні навички. Досвідчені наставники, які активно торгують на біржі, діляться з новачками секретами успіху, дають рекомендації та допомагають розібратися у складних темах.

Що таке співтовариство Crypto Crew:

 1. Понад 1000 учасників, які системно заробляють та щодня покращують свою торгову стратегію.
 2. Понад 12 000 000 $ в інвестиційному портфелі учасників, і ця цифра зростає з кожним місяцем.
 3. Екосистема, до якої входить нетворкінг, експертна аналітика, розбір тем із фахівцями, навчання, живе спілкування, онлайн-трансляції, інвестиційний клуб.

Що отримують наші підписники

Ми пропонуємо кілька варіантів передплати: на 1 місяць, 3 місяці та на 1 рік. Після оформлення підписки учаснику відкривається повний доступ до спільноти – це аналітика від фахівців, прямі ефіри з розбором останніх новин зі світу криптовалюти та трейдингу, живі зустрічі з трейдерами, робота з наставниками, участь в інвестиційних групах та airdrops.

Витратьте на оформлення підписки менше хвилини та начитайте вчитися вже сьогодні! Для цього просто залиште заявку, вказавши ім’я, контактний номер телефону та email. Відразу після оплати ви отримаєте доступ до community.

Отже, беручи участь у спільноті, ви отримуєте:

 • Щоденна аналітика від менторів. Досвідчені наставники перевірятимуть вибрані вами стратегії трейдингу, даватиму рекомендації, коригуватимуть дії.
 • Щотижневу аналітику топових монет. Наші ментори публікуватимуть матеріали, що дозволяють проаналізувати стан ринку, вибрати підходящий момент для відкриття угоди та стратегію торгівлі.
 • Щотижневі прямі ефіри. Ментори розбирають цікаві для вас теми, докладно відповідають на запитання учасників.
 • Регулярні зустрічі із учасниками спільноти. Це не просто посиденьки з обговореннями останніх новин, а зустрічі з успішними стартаперами, підприємцями та інвесторами, спілкування з лідерами думок та експертами нашої сфери.
 • Airdrops. Чи не готові поки що інвестувати власні кошти? Слідкуйте за новинами та беріть участь у безкоштовній роздачі монет!

Спілкуємось із учасниками спільноти на нашому сервері в Discord та у закритому Telegram-каналі. Контент, який отримують передплатники закритої спільноти, не знайти у вільному доступі – це структурована та актуальна інформація від експертів, інсайти та реальний досвід.

Чого ви навчитеся всього за місяць після підписки

Самостійне навчання заробітку на криптовалюті може дати непогані результати, але за однієї умови – залізна дисципліна. Вам доведеться щодня витрачати час на пошук та структурування інформації, вивчати десятки статей, щонайменше половина з яких містять уже неактуальні або неправдиві дані.

Участь у закритому співтоваристві – це усвідомлений підхід до вивчення крипторинку. Наші трейдери-початківці чітко розуміють, навіщо вони прийшли в community, чого хочуть досягти вже через кілька місяців, ставлять перед собою реальні цілі і успішно приходять до них.

Всього за місяць участі у співтоваристві, ви навчитеся:

 • Самостійно вибудовувати ефективні етапи торгівлі на біржі.
 • Аналізувати новини зі світу крипти та розуміти, як вони впливають на стан ринку.
 • Вибирати перспективні монети та стратегію інвестицій.

Оформивши підписку, ви не марнуєте час, а з першого дня навчаєтеся на практиці, отримуєте зворотний зв’язок із менторами та підтримку інших учасників спільноти. Приєднуйтесь до Crypto Crew та заробляйте разом з нами!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали