Скальпінг для початківців

Скальпінг для початківців

Зміст цієї статті:

Скальпінг називають однією з найпопулярніших торгових систем, що дає швидкий прибуток. Ця тактика торгівлі на фінансових ринках полягає у скоєнні короткострокових угод для отримання прибутку на кілька пунктів. Позиції утримуються лічені хвилини та ніколи не залишаються відкритими до наступної торгової сесії. Скальпери створюють десятки ордерів протягом дня, щоб сумарно отримати добрий дохід.

Чи підходить скальпінг для трейдерів-початківців?

Стратегії скальпінгу привабливі з кількох причин. Вони дозволяють отримати прибуток уже за кілька хвилин після відкриття угоди. Поріг входу для скальперів низький, мати великий стартовий депозит необов’язково, а початковий капітал помітно зростає при успішному використанні стратеги вже в перші дні. Для заробітку скальпери використовують активи з високою волатильністю та ліквідністю, можуть отримувати прибуток за будь-якого тренду ринку.

Через велику кількість переваг ця торгова система приваблива для початківців. Але скальпінг для новачків може виявитися надто складним. Для цієї торгової системи характерне високе психологічне навантаження. Трейдерам доводиться постійно шукати сигнали та вигідні точки входу на ринок, уважно стежити за відкритими ордерами та швидко реагувати на найменші коливання курсів. Це навантаження на нервову систему, до якої потрібно бути готовим. А ще скальпери практично не відриваються від комп’ютерів упродовж торгової сесії.

Спеціальної стратегії скальпінгу криптовалюти для новачків немає, але трейдер-початківець може спробувати цей стиль торгівлі з найменш стресових варіантів. Наприклад, консервативний вид скальпінгу – це утримання угод протягом 15, 20 і навіть 30 хвилин. Ця тактика скорочує можливу кількість угод протягом дня, але вона дозволяє освоїти метод, отримати досвід і влитися у торгівлю в комфортному темпі, щоб потім підвищити його.

Піпсування – найагресивніший варіант скальпінгу, угоди відкриваються всього на кілька секунд, максимум одну хвилину. Вибравши піпсовку, трейдер не має можливості стежити за індикаторами, йому доводиться діяти інтуїтивно. Такий варіант не підходить новачкам, які поки не знають тонкощів ринку та не можуть самостійно прогнозувати динаміку курсу.

Рекомендації щодо скальпінгу на біржі для новачків

Найкращий спосіб перевірити, чи підходить вам торгова система – спробувати її практично. Навіть якщо перші угоди будуть невдалими, скальпер не втратить багато, оскільки ця стратегія передбачає відкриття угод на невеликі суми.

Декілька рекомендацій початківцям скальперам:

  • Вартість угоди. Кожен ордер потрібно оплачувати, комісійні біржі можуть забирати половину прибутку скальпера. Чим більше правочинів, тим більше комісійних доведеться заплатити. Варто заздалегідь вивчити умови торгівлі на різних біржах та вибрати платформу із найвигіднішими.
  • Торгівля з тренду. Незважаючи на те, що скальпери можуть заробляти на торгівлі за трендом або проти нього, скальпінг для новачків на Бінанс чи іншій біржі варто починати з трейдингу по тренду. Скальперу-початківцю потрібно навчитися визначати тренд і його зміну, відчувати імпульси ринку для вибору вдалої точки входу.
  • Відкриття лонг позицій. Початківці трейдери впевненіше почуваються на біржі, коли відкривають лонг позиції (купівля активу в надії на зростання курсу і подальший перепродаж дорожче). Шорт позиції ризикованіший. Досвідчені трейдери балансують між двома напрямками.
  • Базові поняття технічного аналізу. На ринку високочастотної торгівлі практично неможливо вижити без розуміння технічного аналізу. На початок торгів новачкові слід вивчати хоча б основи цього.

Програма навчання скальпінгу для початківців повинна включати розбір найпоширеніших та прибуткових стратегій, а також освоєння технічного та фундаментального аналізів, роботу з графіками, індикаторами та іншими інструментами. Трейдери Crypto Crew навчають початківців скальпінгу по склянці, індикаторам, графічним патернам та іншим стратегіям. Ми допоможемо освоїти цю систему швидко та ефективно, щоб вже за кілька тижнів ви змогли успішно застосовувати її на практиці.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали