Скальпінг з чого почати

Скальпінг з чого почати

Зміст цієї статті:

Скальпінг – одна з найпривабливіших торгових систем, що дозволяє швидко отримувати прибуток. Вона непроста, але цілком підходить новачкам. Цей метод торгівлі на біржі допомагає вдосконалювати навички трейдера, навчитися швидко аналізувати та реагувати на зміни курсу. Розкажемо, з чого почати скальпінг, щоб дійти високого доходу.

Що таке скальпінг: особливості, плюси та мінуси

Перед початком скальпінгу, потрібно розібратися, в чому особливості цього стилю торгівлі. Скальпінгом називають високочастотний трейдинг активами із високою волатильністю. Скальпери відкривають короткострокові угоди, щоби заробити на дрібних коливаннях курсу. Завдання трейдера – зафіксувати невеликий прибуток та відкрити якнайбільше ордерів протягом однієї торгової сесії, щоб сумарно отримати відчутний дохід.

Особливості скальпінгу:

 • Угоди утримуються лише кілька хвилин. Якщо трейдер вибрав піпсовку (один із видів скальпінгу), позиції утримуються кілька секунд.
 • Заробіток трейдера – це 2-3 пункти. Добре заробити можна лише під час виконання великої кількості ордерів протягом дня.
 • Торгівля на невеликих інтервалах. Використовуються найкоротші таймфрейми.
 • Ордери не можна залишати відкритими для наступної сесії, скальпінг – це вид внутрішньоденного трейдингу.

Перевагами цього стилю є висока частота сигналів, швидкий результат, ефективність трейдингу за фундаментальним аналізом, можливість швидко розігнати невеликий стартовий депозит. Ще одна важлива перевага – можливість заробити під час торгівлі на флеті (період затишшя, коли курс не росте, але й не падає).

До недоліків скальпінгу можна віднести невеликий прибуток з одного правочину, тому доводиться відкривати десятки позицій. Скальпінг складний з психологічної точки зору, тому що змушує годинами сидіти біля комп’ютера, уважно спостерігаючи за ордерами та рухом курсу, реагувати миттєво. Відчутним недоліком є ​​прослизання – це ситуація, коли ордер відкривається або закривається за курсом гірше, ніж передбачав скальпер. Таке трапляється через високу волатильність, технічні проблеми на сервері та затримку в передачі сигналів.

З чого почати скальпінг криптовалют: що потрібно знати

Для початку скальпінгу необхідно освоїти основи цієї стратегії. Трейдер повинен знати:

 • Що таке волатильність. Чим вища волатильність активу, тим краще для скальпера. Такий актив чутливий до будь-яких новин, і його курс постійно змінюється, дозволяючи трейдерам заробити на дрібних коливаннях.
 • Що таке ліквідність | Чим вища ліквідність активу, тим простіше його продати чи купити.
 • Як вибрати валютну пару. Вибравши скальпінг, трейдеру-початківцю варто використовувати класичні валютні пари з високою волатильністю, наприклад, BTC/ETH, USDT/BTC та інші.

З чого розпочати скальпінг на біржі, як підготуватися?

Не поспішайте відкривати угоду, доки не підготувалися до торгової сесії. Почати торгувати скальпінгом варто з таких дій:

 • Вибір таймфрейму. Скальпери використовують найкоротші таймфрейми, в ідеалі від 1 до 15 хвилин.
 • Вибір індикаторів. Технічні індикатори допомагають вибрати потрібну точку входу в угоду, без них складно успішно застосовувати стратегію. Оптимальний варіант – використання трендових індикаторів, осциляторів та індикаторів об’єму.
 • Вивчення новин. Фундаментальний аналіз ефективний у скальпінгу. Трейдер повинен стежити за новинами та подіями, що впливають на курси активів із високою волатильністю. Перед торговою сесією важливо ознайомитись з останніми фінансовими новинами та проаналізувати їх.
 • Освоєння інструментів для визначення ключових рівнів підтримки та опору, вибір відповідних. Щоб визначити точки входу та виходу з угоди, трейдери застосовують рівні Фібоначчі, метод Ганна або Віла Ендрюса.

Не знаєте, як розпочати навчання скальпінгу? Запишіться на курс Crypto Crew! Ми навчаємо ефективно використовувати популярні торгові стратегії, вигідно інвестувати та успішно заробляти трейдингом. Навчаємо не лише початківців, а й досвідчених трейдерів, які бажають удосконалити свої навички.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали