Як правильно натягувати сітку Фібоначчі

Як правильно натягувати сітку Фібоначчі

Зміст цієї статті:

Рівні Фібоначчі – це ефективний елемент технічного аналізу у трейдингу, що допомагає визначити рівні корекції ціни активу. Ми розповімо, як натягувати сітку Фібоначчі правильно для отримання найточніших результатів.

Для чого використовується сітка Фібоначчі?

Перед тим, як розібратися, як правильно натягнути сітку Фібоначчі, варто зрозуміти, що це і для чого використовується. Існують так звані числа Фібоначчі, відкриті італійським математиком ще у Середньовіччі. Він вивів прогресію чисел, де кожне наступне дорівнює сумі двох попередніх: 1,1,2,3,5,8,13,21,34,55,89,144 і далі нескінченно.

Також математик відкрив, що при розподілі кожного числа, після 8, що стоїть за ним, відповідь завжди дорівнюватиме приблизно 0,618. Якщо ж поділити число те, що коштує від нього через одне (наприклад, 34 поділити на 89), вийде близько 0,382. Якщо число поділити на що стоїть його через 2 (наприклад, 34 поділити на 144), вийде приблизно 0,236.

На значеннях 0,618, 0,382 та 0,236 створені рівні корекції. Аналітики використовують їх у трейдингу, оскільки вважають, що існують закономірності у русі курсу традиційних активів, вони ж поширюються на криптовалюту.

Як правильно розтягувати сітку Фібоначчі

Розібратися, як правильно розтягнути сітку Фібоначчі, варто на прикладі одного з найпопулярніших сервісів, які використовуються трейдерами для проведення аналізу. Наприклад візьмемо сайт TradingView, що пропонує аналітикам ряд зручних у використанні інструментів.

На TradingView є опція під назвою “Корекція по Фібоначчі”. Трейдеру потрібно вбити в пошуковому рядку валютну пару, що цікавить його, наприклад, BTC/US, перейти на сторінку з графіком котирувань. Жодної сітки та рівнів спочатку немає, тому що цей елемент аналізу використовують не всі. Сітка Фібоначчі натягується вручну за допомогою відповідного інструменту.

Як розтягнути сітку Фібоначчі:

  • У меню на сайті (розташоване у лівому верхньому кутку) виберіть функцію «Корекція Фібоначчі».
  • Поставте курсор на найвищу точку графіка, затисніть її і протягніть вниз до нижньої координати.
  • Дійшовши до нижньої точки, відпустіть курсор. Якщо все зроблено правильно, на графіці відобразяться п’ять горизонтальних ліній.

Рівень 0 – це мінімальна вартість монети по відношенню до фіату за минулу добу. Рівень 100 – найвищий курс монети у валютній парі за цю ж добу. А горизонтальні лінії – рівні корекції, згідно з числами Фібоначчі, три мають координати 0,236, 0,382, 0, 618, дві 0,5 і 0,786.

Застосування сітки у трейдингу

Розтягнувши сітку Фібоначчі правильно, ви побачите лінії, які відображають точки зміни ціни. Виходячи з цього, трейдери ухвалюють рішення про вступ до угоди. Перед покупкою криптовалюти на графік накладається сітка змін курсу, трейдер чекає, коли курс дійде до найближчого рівня до відправної точки. Якщо вартість монети знаходиться в межах 0,58, і помітні ознаки її подальшого збільшення, трейдер чекає на досягнення котируванням рівня 0,618. Коли ціна до нього доходить, фіксується максимум курсу, момент невигідний для покупки, варто чекати, коли котирування відкотилося до попереднього значення – це буде сигналом до покупки.

Якщо трейдер хоче продати актив, він також натягує сітку Фібоначчі, дивиться, де знаходиться ціна. Наприклад, вартість розташована на позначці 0,35, необхідно дочекатися наступного рівня – 0,382. Коли курс проб’є цей рівень, трейдер може відкрити угоду продаж криптовалютного активу. Прибуток у цьому випадку буде близьким до максимального.

Накладати сітку Фібоначчі правильно, як застосовувати інші елементи аналізу, непросто для новачків. Навчитися цьому ви можете на курсі від Кріпто Крю. Ми допоможемо розібратися у найскладніших методах аналізу та ефективно використовувати їх у трейдингу криптовалют на біржах. Навчимо вибирати перспективні активи, прораховувати ризики та контролювати збитки, успішно заробляти навіть із невеликим стартовим депозитом. Приєднуйтесь до ком’юніті Крипто Крю, щоб щодня дізнаватися більше корисної інформації про трейдінг та інвестиції у віртуальні активи!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали