Як відкрити угоду на біржі?

Як відкрити угоду на біржі?

Зміст цієї статті:

Існує безліч торгових стратегій для заробітку трейдингом, але перш ніж переходити до них та вибирати стиль торгівлі, новачкові потрібно освоїти основи – навчитися відкривати угоди на криптовалютній біржі, тобто продавати чи купувати монети.

Що потрібно зробити перед здійсненням угоди?

Більшість великих і популярних криптовалютних бірж працюють по тому самому принципу, мають схожі інтерфейси. Розглянемо торгівлю криптовалютою з прикладу біржі Binance.

Для заробітку на платформі вам потрібно:

 • Створити обліковий запис. Зареєструйтесь на біржі Binance у мобільному додатку, десктопному або на сайті. Для реєстрації потрібно вказати номер телефону та електронну пошту.

 • Пройти верифікацію. Цей крок необхідний для того, щоб без обмеження вводити та виводити кошти з платформи. Верифікація включає перевірку персональних даних облікового запису, завантаження на платформу сканів паспорта або іншого посвідчення особи, а також селфи.

 • Перекласти крипту на біржу. Цей пункт для тих, хто вже має криптовалюту, і він зберігається на криптогаманці. З будь-якого типу гаманця можна перевести на платформу необхідну для торгівлі кількість монет.

 • Купити криптовалюту. Якщо у вас немає крипт, купити її можна на біржі. На Binance вона продається за різні фіатні валюти, користувачі з України можуть вибрати гривню, долар, євро та інші.

Як купити криптовалюту на біржі?

Розглянемо докладніше порядок купівлі крипт на сайті Binance. Купити актив можна кількома способами:

 • З кредитної чи дебетової картки. Це найпростіший і зрозуміліший спосіб, ідеально підходить для новачків.

 • Перевести кошти на фіатний та спотовий гаманець. Для цього фіатна валюта переводиться з банківського рахунку та використовується на біржі для купівлі крипти.

 • Через Binance P2P. Це покупка монет безпосередньо в інших користувачів, аналог маркетплейсу.

Для прикладу розберемо найпростіший для новачків варіант, купівлю BTC чи іншої монети з банківської картки. Алгоритм дій:

 1. На стартовій сторінці натисніть кнопку «Купити криптовалюту» та виберіть варіант покупки з кредитної або дебетової картки.

 2. Виберіть фіатну валюту, якою розплачуватиметеся, і криптовалюту, яку плануєте купити.

 3. Додати карту. Для цього введіть назву, номер, термін дії та CVV.

 4. Вкажіть адресу для виставлення рахунку, країну вашого проживання, місто, вулицю та індекс, підтвердіть дію.

 5. На сторінці покупки введіть суму, яку плануєте витратити, та натисніть «Продовжити». Система автоматично розрахує кількість крипт, які ви отримаєте, за курсом.

 6. Уважно перевірте ще раз деталі виставленого ордера і поставте галочку, якщо ознайомилися з умовами і згодні на проведення транзакції.

Після проведення транзакції куплена вами монети з’явиться на рахунку, перевірити це ви можете у розділі «Фіат та спот». Зазвичай, операція займає не більше 10 хвилин.

Як торгувати криптовалютою на біржі?

Якщо ви купили крипту не для довгострокового інвестування, а для заробітку на торгівлі, потрібно навчитися відкривати угоди. Початківцям складно відразу розібратися із традиційним торговим інтерфейсом, спростити завдання допомагає функція конвертації. На головній сторінці потрібно вибрати варіант «Торгівля» та «Конвертація».

Як відкрити угоду:

 1. Перейшовши у режим «Конвертація» у верхньому полі вибрати монету, яку ви хочете обміняти, та вказати її кількість.

 2. У нижньому полі вибрати монету, яку ви хочете отримати, натиснути кнопку «Попередній перегляд».

 3. Якщо умови вас влаштовують, підтвердьте угоду.

Зверніть увагу, що за замовчуванням виставляється режим «Маркет», тобто актив конвертується за спотовою ціною. Ви можете змінити режим, вибравши «Ліміт». У цьому випадку ви можете купити або продати монету за певною ціною або вищою. Тобто, ви вказуєте мінімальний курс, що влаштовує вас, і час дії ордера. Якщо після закінчення цього часу угода не здійсниться за вибраним курсом, вона автоматично вилучиться.

Докладніше про те, як виставляти лімітні та інші типи ордерів, використовувати класичний та розширений торгові режими, ви дізнаєтесь на курсі Crypto Crew.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали