10 кроків до успішної торгівлі криптовалютами: як стати професіоналом

10 кроків до успішної торгівлі криптовалютами: як стати професіоналом

Зміст цієї статті:

Купити криптовалюту на біржі або онлайн обміннику нескладно, це забирає всього кілька хвилин і не вимагає спеціальних знань. Але заробляти на ній – непросто та ризиковано. Трейдинг називають найскладнішим видом заробітку на цифрових валютах, і йому потрібно вчитися. Ми розповімо, як почати торгувати криптовалютою новачкові.

Як вибрати найкращі криптовалютні біржі для торгівлі?

Торгівля криптовалютою складає біржах. Є централізовані та децентралізовані торгові майданчики. Перші мають єдиний контролюючий орган, другі – не керуються компанією чи якоюсь особою, угоди на них здійснюються безпосередньо між користувачами через смарт-контракти.

Вибір потрібної біржі – перше, що необхідно зробити новачкові. На що звертати увагу при виборі:

 • Соціальні мережі. Вивчіть сторінки біржі та оцініть, як команда проекту взаємодіє з аудиторією. У соціальних мережах біржі має бути вся актуальна інформація про неї, новини, нововведення, анонси подій.

 • Інтерфейс. Вибирайте платформи зі зрозумілим і простим інтерфейсом – особливо важливо для новачків.

 • Ліквідність. Віддайте перевагу біржам з високим обсягом торгів, де доступні популярні валютні пари, такі як BTC/USDT. На біржах із високою ліквідністю ви без проблем зможете відкривати угоди на купівлю чи продаж популярних активів у будь-який час.

 • Безпека. Вибирайте платформи з високим рівнем захисту облікових записів. Переважно користуватися біржами із двофазною автентифікацією.

Як керувати ризиками у торгівлі криптовалютами?

Управління ризиками – це велика тема, яку варто вивчати трейдерам контролю збитків. Два основних інструменти, що дозволяють знижувати ризики новачкам – це диверсифікація інвестиційного портфеля та стоп-лосс.

Інвестуючи в криптовалюту, не поспішайте вкладати усі вільні кошти в один актив. Інвестуйте, по-перше, поступово, невеликими сумами, по-друге – вибирайте кілька популярних та затребуваних монет із різною капіталізацією. Наприклад, 40% портфеля може становити Bitcoin, 30% – Ethrereum. 30% коштів, що залишилися, можна порівну розподілити між монетами з великою, середньою і малою капіталізацією. Такий принцип дозволить зберігати основний капітал у разі зниження курсу однієї монети і навіть компенсувати втрати за рахунок зростання ціни іншої.

Стоп-лосс – це додатковий ордер, який трейдер може відкрити разом із позицією на біржі. Необхідно встановити курс монети, у якому біржа автоматично відкриє ордер продаж. Такий ордер дозволяє уникнути високих втрат під час руху курсу у невигідну для трейдера сторону.

Як отримати високу прибутковість від торгівлі криптовалютами: поради від професіоналів

Правила криптотрейдингу написані фахівцями, які встигли неодноразово втратити стартовий депозит і припустилися багато помилок, перш ніж вийшли на стабільний і високий дохід від торгівлі цифровими активами.

Головні поради для новачків у торгівлі криптовалютами від професіоналів:

 1. Інвестуйте суму, яку не боїтеся втратити.

 2. Завжди стежте за курсом Bitcoin, навіть якщо ви торгуєте іншими монетами. Від вартості BTC залежить багато чого.

 3. Ніколи не інвестуйте в один актив, розподіляйте кошти на зниження ризиків.

 4. Фіксуйте прибуток. Ціна монети зросла на 20–30%? Заробіть на цьому.

 5. Самостійно досліджуйте криптовалюту та крипто проекти, в які інвестуйте, не довіряйте сліпо експертам.

 6. Чи не торгуйте без стратегії. Необхідно розуміти свої цілі, вибрати стиль торгівлі та чітко слідувати йому.

 7. Не забувайте стати стоп-лос.

 8. Дотримуйтесь ризик-менеджменту. Заздалегідь визначте відсоток депозиту, який готові втратити, та не виходьте за встановлені рамки.

 9. Начитайте торгівлю на тренувальному рахунку.

 10. Освойте технічний аналіз та його найбільш популярні інструменти для аналізу ринку.

Як використати технічний аналіз для успішної торгівлі криптовалютами? Як вибрати потрібну стратегію трейдингу? Як вибрати найкращі криптовалютні пари для торгівлі? На ці та інші питання дадуть відповідь професіонали Crypto Crew. Записуйтесь на навчальний курс, щоб пройти шлях від новачка до досвідченого трейдера простіше та швидше!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали