Чому Binance є однією з найсильніших бірж

Чому Binance є однією з найсильніших бірж

Зміст цієї статті:

Бажаючи заробляти трейдингом, багато новачків прагнуть навчитися торгівлі на Binance. Цю біржу визнано лідером серед усіх торгових майданчиків на крипто ринку. Це справедливо, адже платформа пропонує широкий функціонал, зручні інструменти заробітку, високий рівень безпеки. Їй довіряють клієнти по всьому світу, інвестори та трейдери заробляють не нею добрі гроші.

Про біржу Binance

Перш ніж розпочати навчання на Binance, варто познайомитися з біржею ближче. Цей торговий майданчик створено у 2017 році двома китайськими підприємцями. Загалом за рік існування вона залучила понад 15 мільйонів доларів інвестицій, випустивши на ICO нативний токен BNB. У 2018 році платформу визнано найбільшою за обсягом торгів криптовалютною біржею світу, з 2020 року її добовий оборот у середньому становить 3 мільярди доларів.

Binance – централізована платформа для купівлі та продажу криптовалюти, проте це далеко не всі її можливості. Сьогодні це також велика екосистема, яка створила ефективні інструменти заробітку новачкам та професійним трейдерам.

Торгові інструменти Binance

Торговий майданчик пропонуємо кілька варіантів заробітку. Тут можна торгувати на спотовому та ф’ючерсному ринках, доступна маржинальна торгівля, криптовалютні позики, пул ліквідності, трейдинг із кредитним плечем, P2P-транзації, обмін фіатної валюти на крипту.

Щоб заробляти трейдингом, необхідно мати певні знання та навички. Навчання торгівлі на Бінанс – перше, що має зробити трейдер, перш ніж прийти на біржу.

Один із вигідних інструментів, використовувати який можуть навіть новачки у криптоіндустрії – стейкінг. Користувач може здати частину свого активу на зберігання та отримувати за це відсотки. Надана ним криптовалюта застосовуватиметься для підтвердження транзакцій та пошуку нових блоків, як у майнінгу. Стейкінг відноситься до пасивного заробітку, якому не потрібно вчитися, а платформа Binance пропонує стейкерам вигідні умови.

Навчання для новачків

Один із додаткових сервісів біржі називається Binance Academy. Це навчальна платформа, де користувач знайде безліч корисних інформаційних матеріалів про технологію блокчейн, трейдінг криптовалютою, його види, стилі, особливості та правила, способи пасивного заробітку, правильне зберігання цифрових активів і багато іншого.

Навчання на Binance з нуля – це цікаво та ефективно, адже біржа у доступній формі розповідає користувачеві, як заробляти та інвестувати на ній. Тут представлені інформативні посібники з управління ризиками для трейдерів-початківців, торгівлі, використання графіків і популярних інструментів технічного аналізу. Якщо запропонована тема виявилася складною для користувача, він може отримати допомогу у спільноті платформи, поставивши запитання.

Переваги Binance

Пройти навчання на Бінанс потрібно, адже так ви будете робити менше помилок і швидше навчитеся заробляти на цифрових активах. А щоб зрозуміти, чому саме цей торговий майданчик користується такою великою популярністю, варто ознайомитися з його перевагами. Головні з них:

  • Висока швидкість транзакцій.
  • Якісні алгоритми захисту, найвищий рівень безпеки.
  • Низькі комісії за здійснення торгових операцій та виведення коштів.
  • Великий набір інструментів та широкий спектр можливостей для заробітку.
  • Проста і зрозуміла версія для інвесторів і трейдерів-початківців – Binance Lite.
  • Можливість поповнювати рахунок фіатною валютою.
  • Доступність понад 400 криптовалют.
  • Необхідність проходити KYC (верифікація особи) для максимальної безпеки всіх клієнтів.
  • Інформативний розділ FAQ.
  • Оперативні відповіді служби технічної підтримки клієнтів.

Бажаєте навчитися торгувати на Binance, щоб зробити криптотрейдинг своїм основним джерелом доходу? Проходьте курс від Crypto Crew і приєднуйтесь до нашої закритої спільноти! Вчимо новачків торгувати на біржі, використовуючи ефективні стратегії, керуючи ризиками та раціонально використовуючи депозит.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали