Чому новачки втрачають на ринку криптовалют

Чому новачки втрачають на ринку криптовалют

Зміст цієї статті:

Висока волатильність ринку, різноманітність активів та низький поріг входу залучають людей у ​​криптоіндустрію. Але одні успішно заробляють, а інші втрачають власні гроші та розчаровуються. Чому так відбувається? Ми розповімо, яких помилок припускаються новачки, як зберегти депозит і вийти в плюс.

Помилки трейдерів-початківців

Трейдер це професія, причому досить складна. Головна складність полягає в емоціях, з якими не кожен може впоратися. Помилка криптовалютного трейдера, який тільки-но почав свій шлях у цій сфері – невміння справлятися з емоціями, що призводять до імпульсивних дій. Успішний гравець ринку має вміти вчасно зупинитися, керуватися холодним розрахунком під час виборів угоди, і навіть мати чітку стратегію дій.

Помилки криптовалютних трейдерів, які не дозволяють заробити:

  • трейдинг без знань та навичок;
  • відсутність стратегії торгівлі;
  • незнання чи нерозуміння принципів ризик-менеджменту та мані-менеджменту;
  • невміння користуватися програмними інструментами бірж та криптовалютних платформ, що обмежують втрати;
  • бажання відігратися;
  • високе емоційне навантаження, відсутність відпочинку;
  • інвестиційний портфель, що складається з одного активу, нерозуміння важливості диверсифікації активів;
  • зберігання криптовалюти на сумнівних та ненадійних платформах;
  • небажання робити паузи між угодами;
  • сліпе слідування за псевдофахівцями, які обіцяють величезні заробітки тут і зараз.

Інвестуючи в криптовалюту, новачки помиляються часто, уникнути помилок та ризиків неможливо, навіть досвідчені трейдери час від часу втрачають кошти, пішовши на необдумані дії. Але знизити ризики можна і для цього необхідно підійти до трейдингу як до роботи, вчитися, освоювати навички та вдосконалювати їх.

Трейдинг без знань – втрата депозиту

Головна помилка трейдера криптовалют, який тільки-но прийшов в індустрію – небажання вчитися. Відсутність базових знань гарантовано призведе до втрати депозиту вже в перші дні, якщо не годинник гри на біржі. Часто небажання серйозно підходити до навчання, поступово і не поспішаючи вливаючись у процес, обумовлене бажанням заробити якнайшвидше, але зазвичай воно призводить лише до втрат.

Ринок криптовалюти відомий високою волатильністю. Щоб купити актив за вигідною ціною і продати на піку курсу, недостатньо мати гарну інтуїцію, необхідно вивчати психологію трейдингу та всіх учасників ринку, розбиратися в трендах, звертати увагу на новини та вміти їх аналізувати.

Груба помилка при торгівлі криптовалютою – відсутність ризик-менеджменту. Ця система необхідна для управління ризиками та збереження депозиту, вона полягає у встановленні максимально допустимих ризиків для однієї угоди, торгового дня, тижня, місяця та максимально можливого ризику для депозиту на весь період перебування на біржі. Не маючи чіткої системи ризик-менеджменту, вам складно протистоятиме спокусі ризикнути і відігратися, і це практично гарантовано призведе до зливу капіталу.

Ще одна помилка новачка – неуважне ставлення до аналізу. Щоб заробляти на крипті успішно, варто розібратися з технічним та фундаментальним аналізом, дізнатися, як вони працюють та навчитися користуватися даними, які кожен трейдер знайде у відкритому доступі. Схеми та графіки можуть здатися надто складними та нудними, але це необхідна база, без якої складно робити точні прогнози та приймати правильні рішення.

Як зберегти гроші та почати заробляти на криптовалюті

Перше, що потрібно зробити перед початком трейдингу – зрозуміти, як улаштована криптовалютна індустрія, як працюють біржі, від чого залежать курси монет, які маніпуляції використовуються досвідченими гравцями для впливу на тренди, що таке технічний аналіз. Це та багато іншого ви дізнаєтеся на курсі від Crypto Crew. Ми розробили ефективну та доступну кожному програму навчання інвестицій та трейдингу. Навчаючись у нас, ви не допускатимете помилки при купівлі криптовалюти на Бінанс та інших майданчиках, навчитеся інвестувати в перспективні монети, грати на біржі успішно та безпечно для вашого депозиту.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали