Чому важливо навчитися криптотрейдингу

Чому важливо навчитися криптотрейдингу

Зміст цієї статті:

Торгівля криптовалютою може принести трейдеру великий прибуток. Трейдинг дозволяє заробляти значно більше, ніж інвестування, майнінг, пасивні види заробітку на крипті. Але висока прибутковість супроводжується і високими ризиками. Щоб не втратити депозит, а заробляти ефективно, трейдеру потрібно вміти працювати з аналітичними даними, розбиратися в трендах ринку та вчасно розпізнавати зміну тренду, вибирати оптимальну стратегію торгівлі та дій.

Ризики трейдингу для новачків без досвіду та теоретичних знань

Входячи на біржу без підготовки, новачок поспішає заробити якнайбільше, і бажано швидше. Це бажання підштовхує трейдера-початківця вибирати ризиковані угоди тоді, коли він ще не готовий до них, в результаті стартовий депозит тане на очах, і вже через кілька днів торгів від нього може нічого не залишитися. Хтось навчається на своїх помилках, злив депозит, змінює тактику дій, замислюється про проходження навчання, а хтось розчаровується та кидає трейдинг, так і не досягнувши навіть мінімального успіху. Вирішуючи розпочати торги без знань та розуміння структури криптовалютного ринку, ви ризикуєте швидко втратити інвестиції.

Ще один ризик – маніпуляція. Великі гравці ринку часто маніпулюють на свою користь, змінюючи тренди, заробляючи на паніці та емоціях інших учасників. Щоб не стати жертвою маніпуляції та власником неперспективного активу, купленого під тиском штучно створеного ажіотажу, потрібно освоювати не лише технічну частину трейдингу, а й розбиратись у психології ринку та його учасників.

Що дає навчання криптотрейдингу?

Новачок у криптоіндустрії часто недооцінює важливість навчання, через відсутність практичного досвіду не розуміє, які знання і навички повинен мати успішний трейдер. Проходячи навчання, трейдер-початківець дізнається:

 • які бувають види криптовалютного трейдингу, чим вони відрізняються, які плюси та мінуси у кожної популярної стратегії;
 • як вибирати актив для торгівлі на криптобіржі;
 • як правильно інвестувати, чому важливо диверсифікувати інвестиційний портфель;
 • як ефективно управляти інвестиційним портфелем та прораховувати ризики;
 • чим відрізняється короткострокова та довгострокова торгівля на біржі, як вибирати правильну стратегію, орієнтуючись на поточний тренд.

Пройшовши базове навчання, новачок вже може зрозуміти, на якій стадії знаходиться ринок, і які угоди краще відкривати вже зараз, а яких варто відмовитися. Освоєння технічного аналізу допомагає навчитися прогнозувати та робити вигідні інвестиції, а розуміння психології ринку захищає трейдера від маніпуляторів та емоційних дій.

Ефективне навчання трейдингу для новачків

Вчитися трейдингу простіше, цікавіше та ефективніше, коли є досвідчений наставник, який сам пройшов шлях від новачка до професіонала. Онлайн-курси від професійних трейдерів – один із найкращих видів навчання, оскільки вони пропонують структуровану інформацію, актуальні дані, докладну аналітику та огляди популярних стилів торгівлі. Проходячи курс, ви поетапно занурюєтеся у сферу криптовалюти, щодня отримуєте необхідну інформацію та вчитеся застосовувати її на практиці, а за допомогою менторів працюєте над помилками та вибудовуєте найбільш ефективну саме для вас стратегію трейдингу.

Професійні курси з трейдингу дозволяють за короткий термін навчитися:

 • самостійно торгувати на біржі, обираючи найвигідніші угоди;
 • розбиратися в теорії та використовувати її на практиці;
 • розуміти технічний аналіз та використовувати аналітичні дані для вибудовування стратегії інвестицій та торгівлі;
 • керувати ризиками, скорочувати ризики та захищати інвестиції;
 • використовувати корисні послуги для ефективної та вигідної торгівлі на біржі;
 • розбиратися в технологіях, розуміти, як влаштований блокчейн.

Усьому цьому ви навчитеся на курсі Crypto Crew. Наша команда розробила ефективну методику навчання трейдингу для новачків, яка за місяць дозволяє освоїти основи торгівлі криптою, впевнено увійти на біржу та укласти перші успішні угоди.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали