Чому західні країни почали ще давно інвестувати в криптовалюту, а українці лише зараз

Чому західні країни почали ще давно інвестувати в криптовалюту, а українці лише зараз

Зміст цієї статті:

Криптовалюта актуальна, незважаючи на різкі обвали курсів топових монет. Значне зниження ціни багатьох токенів та тривога інвесторів не позбавили крипту статусу перспективного активу, який варто інвестувати. Розберемося, чому навчання інвестиціям у криптовалюту все ще актуальне, і у що можна вкласти гроші зараз.

Чому в Україні пізно почали інвестувати у крипту?

Сьогодні Україна входить до переліку країн, мешканці яких найактивніше використовують цифрові валюти. У нашій країні чимало інвесторів-початківців, а також досить багато успішних стартапів, заснованих на технології блокчейн. І навіть незважаючи на складну економічну обстановку у 2022 році, українці продовжують вкладати гроші у цифрові активи та заробляти на цьому.

Причин, через які в Україні пізніше, ніж на Заході, почалася ера популярності криптовалюти, може бути дещо. Наприклад, брак інформації про порівняно новий фінансовий інструмент. Не так просто зважитися витратити власні гроші на те, що здається небезпечним та нестабільним. До того ж, у багатьох у нашій країні є досвід невдалих вкладень у фінансові піраміди, знамените МММ та аналоги.

Чи варто інвестувати у криптовалюту у 2022-2023 роках?

Відповідь однозначна, стоїть. Але для заощадження коштів та отримання доходу важливо розібратися в особливостях інвестицій, вибрати безпечні та прибуткові монети, диверсифікувати інвестиційний портфель з урахуванням ризиків.

Існують плюси та мінуси інвестицій у криптовалюту. Почнемо із плюсів. Головні з них:

 • Ніколи не пізно. Багато хто вважає, що момент втрачено, і вже немає сенсу вкладати гроші в цифрові активи. Це не так, адже постійно з’являються нові перспективні монети та й Bitcoin ще може помітно зрости в ціні.
 • Блокчейн залишиться з нами назавжди. Ця технологія активно використовується у всьому світі, на її базі створюються різні проекти, на яких можна заробляти.
 • Низький поріг входу. Щоб зібрати початковий інвестиційний портфель та почати заробляти, необов’язково вкладати тисячі доларів.
 • Простота інвестицій та входу на ринок. Для придбання крипт і торгівлі на біржі досить просто зареєструватися на ній.
 • Висока ліквідність. Попит на крипту досить високий, незважаючи на нестабільність ринку, тому інвестор завжди має можливість продати і купити популярні монети.

Мінуси інвестицій у криптовалюту швидше можна назвати ризиками. До них відносяться:

 • Волатильність цифрових валют. Ціни на крипту часто різко зростають і падають, через що інвестор завжди ризикує зазнати збитків.
 • Велика кількість «мильних бульбашок». На ринку крипто активів чимало пустушок, монет, ціни яких штучно завищують, після чого курс різко обвалюється. Щоб не стати власником такої крипти, варто пильно підійти до вибору.
 • Шахрайство. Незважаючи на старання популярних бірж зробити свої платформи максимально безпечними для користувачів, ризики злому облікових записів все одно залишаються.

У які криптовалюти інвестувати 2022-2023 роки?

Незмінним лідером ринку залишається Bitcoin, і до нього все ще варто вкладати гроші. Зараз курс топової монети помітно знизився, але вона зберігає лідерські позиції і безпосередньо впливає на вартість багатьох інших монет.

В яку ще криптовалюту інвестувати у 2022-2023 роках:

 • Ethereum – топовий альткоїн з великою екосистемою;
 • Cosmos – криптовалюта із cross-chain рішеннями для максимально зручної взаємодії з усіма проектами екосистеми;
 • Litecoin – монета, що забезпечує швидкість транзакцій вчетверо швидше, ніж Bitcoin;
 • Solana – токен із швидкими транзакціями та низькими комісіями;
 • Tether – стейблкоїн, курс якого прив’язаний до долара США.

Перше, що варто зробити для отримання прибутку та захисту власних коштів – пройти навчання інвестиціям у криптовалюту. Новачку варто навчитися розрізняти безпечний і вигідний актив від ризикованого, складати інвестиційний портфель збалансовано, контролюючи і ризики. У Crypto Crew ви можете пройти курс з інвестицій у криптовалюту для початківців і зібрати свій перший крипто портфель правильно.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали