Чим відрізняється прибутковий трейдер від того, хто зливає депозит

Чим відрізняється прибутковий трейдер від того, хто зливає депозит

Зміст цієї статті:

Для вивчення законів криптовалютного ринку та освоєння навичок, необхідних успішному трейдеру, новачкові доведеться витратити кілька місяців, докласти зусиль, занурившись у сферу. Щоб ефективно заробляти на крипті, здійснюючи якнайменше помилок, вчитися варто з самого початку.

Навіщо трейдеру мані-менеджмент

Один із ефективних інструментів, яким користуються успішні гравці ринку – мані-менеджмент. Продумавши план використання депозиту та прорахувавши ризики, ви не зійдете з дистанції після перших кількох угод, вийдете у плюс та отримаєте цінний досвід.

Новачки, послухавши поради досвідчених трейдерів, намагаються будь-якими способами заробити на крипті якнайшвидше, щоб зробити її основним джерелом заробітку. Вони готові одразу вкласти у цифровий актив досить велику суму власних коштів та вибирати ризиковані угоди, що обіцяють високий прибуток. Така агресивна тактика загрожує втратою капіталу і вимагає від трейдера-початківця високої активності. Не кожен новачок здатний протриматися у такому темпі довго. Мані-менеджмент допомагає раціонально підійти до відкриття депозиту та діяти поступово, не ризикуючи великими сумами.

Друге завдання мані-менеджменту – нарощування прибутку. Якщо вам удалося не злити стартовий депозит на перших угодах, шанси на отримання прибутку вже підвищуються.

Правила мані-менеджменту для новачків:

  • Максимальна сума угоди має становити трохи більше 5% від депозиту.
  • Інвестувати в крипту можна тільки суму, яку ви готові втратити безповоротно, якщо курс впаде.
  • Чи не «розганяти» депозит. Під розгоном мається на увазі постійне порушення попередніх правил мані-менеджменту швидкого отримання прибутку на ризикованих угодах.
  • Диверсифікація. Успішний трейдер вкладає у різні цифрові активи, різноманітність інвестиційного портфеля захищає його депозит від зливу за невдач.
  • Обмеження ризиків. Заздалегідь визначте, які ризики ви готові піти. Прорахуйте максимально можливі для себе втрати для однієї угоди, одного торгового дня, тижня та місяця.

Як не злити депозит трейдеру-початківцю?

Злив депозиту на перших кількох угодах – найпоширеніший випадок серед недосвідчених трейдерів, які входять на біржу без знань та підготовки. Захистити свій капітал від зливу допоможуть кілька правил:

  • Ставте стопи. Допоки ви не навчилися самостійно контролювати ризики та втрати, використовуйте інструменти платформи для закриття позицій, коли курс летить вниз.
  • Не довіряйте сліпо аналітикам. Професіонали можуть давати точні прогнози, але вони іноді помиляються. Вчіться самостійно аналізувати ринок та стежте за настроями у криптосфері.
  • Не захоплюйтесь диверсифікацією. Різноманітність інвестиційного портфеля – це добре, але не поспішайте одразу купувати багато різної крипти, зосередьтеся на початку на парочці перспективних монет.
  • Вчасно зупиняйтесь. Не намагайтеся відігратися, якщо торгівля не дає прибутку. Після кількох невдалих спроб робіть паузу та робіть роботу над помилками.
  • Дозволяйте собі відпочити. Ваше життя не повинно крутитися тільки навколо трейдингу, приділяйте цьому кілька годин на день і починайте відпочити торговий день.

Помилки новачків, яких не допускають прибуткові трейдери

Головна помилка новачка – спроба заробити на крипті без знань. Швидкий успіх не виключений, але набагато частіше успіх приходить до тих, хто підходить до справи серйозно. Навчайтеся, поринайте в криптоіндустрію, відстежуйте тренди.

Ще одна помилка – купівля активу на піку вартості. Вигідна на перший погляд угода може виявитися провалом і призвести до втрати більшої частини коштів. Не піддавайтеся емоціям, вивчайте аналіз та зважуйте рішення.

Поширена помилка – залишати позиції без нагляду тривалий час. Підходьте до трейдингу як до роботи і будьте уважні.

Скоротити кількість помилок та почати заробляти навіть із невеликим стартовим депозитом допоможе команда Crypto Crew. Ми вчимо новачків діяти на біржі сміливо, але приймати виважені рішення, не піддаючись емоціям, допомагаємо вибудовувати ефективну стратегію та захищати депозит від зливу, не піддаючись на психологічні хитрощі.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали