Декілька причин трейдеру використовувати TradingView

Декілька причин трейдеру використовувати TradingView

Зміст цієї статті:

Послугами платформи Трейдингрев’ю користуються інвестори та криптотрейдери з різних країн світу. Які функції та можливості вона пропонує? Як допомагає трейдерам покращувати торгові стратегії та підвищувати ефективність? Розкажемо про сервіс докладніше.

Що таке Трейдингрев’ю?

Трейдингрев’ю – це популярна платформа для торговців криптовалютою та інвесторів, які хочуть знати все про актуальний стан ринку. Майданчик пропонує інструменти для аналізу фінансових ринків, а також соціальну мережу, учасники якої обмінюються ідеями. В індустрії криптовалюти Трейдингрев’ю з’явилася в 2011 році, сьогодні це один з найкращих сервісів. В одному місці користувач безкоштовно може отримати такі опції:

 • відбір активу для торгівлі;

 • проведення технічного аналізу;

 • огляд макроекономічних новин;

 • відстеження корпоративних новин конкретних крипт компаній і не тільки;

 • встановлення сигналів для торгівлі («алерти»);

 • великий вибір готових індикаторів та можливість створювати свої;

 • тестування торгових стратегій та торгівля на демо.

Щоб почати використовувати платформу, не потрібно завантажувати її на пристрій, вона доступна прямо в браузері, сумісна з Windows і Mac, також має мобільні програми для iOS і Android. Платформа підтримує різні мови, але частина функціоналу доступна лише англійською, також більшість користувачів сервісу спілкуються англійською. Зареєструватися на Трейдингрев’ю нескладно, для цього можна використовувати e-mail, акаунти Google або Facebook. Функціонал безкоштовної версії досить широкий, але для повноцінної роботи з платформою та доступу до всіх опцій користувачі оплачують передплату.

Які можливості та переваги дає Трейдінгров’ю?

Сьогодні Трейдингрев’ю входить у топ найкращих аналітичних сервісів для трейдерів. І ось чому:

 • Повноцінний технічний аналіз. Майданчик надає всі необхідні інструменти та графіки, які допомагають трейдерам вивчати поточний стан ринку для здійснення вигідних угод.

 • Тестування стратегій та готові шаблони. Перевірити свою криптовалютну стратегію на Трейдингрев’ю може кожен, також майданчик пропонує варіанти робочих торгових стратегій для різних рівнів.

 • Скринер монет. Скринер криптовалют на Трейдингрев’ю дозволяє фільтрувати токени, використовуючи різні метрики, технічні індикатори та інші параметри, а також вибирати інструменти для торгівлі конкретним активом та налаштовувати оповіщення.

 • Обмін думками. На Трейдингрев’ю ідеями криптовалютної торгівлі або інвестицій користувачі обмінюються в чаті. У більшості випадків це не просто балаканина, а можливість знайти відповідь на питання, що цікавить, дізнатися щось нове і прокачати свої навички.

Тестування торгових стратегій

Однією з найкорисніших опцій платформи є тестування торгових стратегій. Сервіс надає інструменти для симуляції купівлі та продажу активу, за допомогою яких користувачі перевіряють, чи вибрана ними тактика ефективна. Ви можете тестувати на Трейдингрев’ю найкращі криптовалютні стратегії за версією авторитетних експертів або перевіряти свої власні ідеї.

Функціонал тестування досить широкий:

 • формування докладних звітів щодо результативності обраної стратегії;

 • створення власної стратегії та налаштування;

 • відстеження виконання заявок безпосередньо на графіку;

 • зміна параметрів стратегії безпосередньо під час тестування;

 • можливість поділитись результатами тесту з іншими користувачами.

Детальний технічний аналіз

Досвідчені трейдери знають, що без технічного аналізу на біржі нічого робити. Кращі криптовалютні індикатори на Трейдингрев’ю, яких на платформі сотні тисяч, дозволяють максимально точно оцінити поточний стан ринку та вибрати оптимальний час для відкриття угоди. Сервіс дає доступ до найпопулярніших і найефективніших індикаторів, багато з яких створені фахівцями платформи, пропонує різні типи графіків та вчить ними користуватися.

Як налаштувати Трейдингрев’ю криптовалютному трейдеру, ви можете дізнатися на курсі Crypto Crew або в нашому ком’юніті.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали