Фібоначчі рівні в трейдингу як правильно натягувати сітку

Фібоначчі рівні в трейдингу як правильно натягувати сітку

Зміст цієї статті:

Використання рівнів Фібоначчі у трейдингу – це непросто, особливо для новачків. Не маючи досвіду технічного аналізу, складно з нуля навчитися правильно інтерпретувати сигнали графіка щодо ефективного аналізу ринку. Трохи розібравшись теоретично, трейдер починає розпізнавати піки на графіці, розуміє принцип роботи інструмента.

Трейдеру рівня Фібоначчі варто освоїти для розуміння ринку, цей інструмент при правильному використанні вказує на етапи руху курсу криптовалюти. Трейдер може визначити, наскільки підвищиться чи знизиться вартість активу, до якого показника курс може повернутися, де продовжить рух.

Що таке рівні Фібоначчі для трейдингу?

Графік має форму сітки, побудованої із горизонтальних ліній. В основі цього інструменту аналізу лежать числа Фібоначчі, перетворене на формулу. Дев’ять століть тому теорію відкрив Леонардо Пізанський, також відомий під прізвиськом Фібоначчі. Вирішуючи математичну задачу, він знайшов послідовність чисел, де кожне число в переліку дорівнює сумі двох, що стоять перед ним: 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55, 89, 114 і далі до нескінченності.

Перетворені на формулу, у трейдингу ці числа мають цікаву властивість: якщо кожне число з ланцюжка розділити на попереднє, відповідь дорівнює 1,618.

Які основні рівні фібоначчі для трейдингу використовуються?

Для трейдерів рівні Фібоначчі означають зміну курсу активу, сітка будується для пошуку рівнів підтримки та опору ціни. Правильно натягнувши сітку, трейдер може помітити чіткий тренд ринку. Стандартна сітка Фібоначчі будується на біржі одним рухом курсору, вона складається з шести ліній, які мають певні характеристики. Ці лінії допомагають розшифрувати отримані сигнали та вибирати найкращий час для входу на ринок, купівлі чи продажу активу.

Рівні:

  • Перший – 23,6%. Нижня лінія, де графік вартості монети може зупинятися, сповільнюватись у русі за напрямком тренду, можливий незначний відкат. Цією лінією користуються визначення правильності побудови сітки.
  • Другий – 38,2%. У зоні даного коефіцієнта вже можна відкривати позиції тренду, рівень дозволяє зрозуміти, що ціна продовжить рух, відповідно до поточної тенденції.
  • Третій – 50%. За цим рівнем стежать особливо уважно. Якщо тренд слабкий, дійшовши третьої лінії, він зможе її пробити, вишикується опір. Якщо курс розгортається від цієї позначки, ціна продовжить рух у коридорі між другою та третьою лініями або графік скоригується, продовжиться рух курсу тренда.
  • Четвертий – 61,8%. Якщо ціна дійшла до четвертого рівня і пробила його, сильний тренд, трейдери впевненіше відкривають угоди з тренду.
  • П’ятий – 76,4%. На цій позначці часто ставлять Stop Loss. Дійшовши до лінії ціна може значно відкотитися назад. Якщо курс подолає її, він може продовжити рухатися по тренду.
  • Шостий – 100%. Якщо тренд виявився настільки сильним, що дістався останньої лінії, далі буде розворот, швидше за все, тренд зміниться на протилежний.

Як правильно трейдеру натягувати рівні Фібоначчі?

Правильне використання рівнів Фібоначчі трейдерами починається з визначення тренда на графіку. Індикатор використовується на ринку, що росте або падає, при бічному тренді його застосовувати марно.

Сітку ви знайдете у меню біржі на верхній панелі інструментів. У меню потрібно знайти інструмент “Фібоначчі”, вибрати “Лінії”. Якщо тренд зростаючий, на графіку слід знайти мінімальну точку, звідки курс почав зростати, якщо падаючий – максимальну, від якої вартість монети рухається вниз. Поставивши курсор на крапку, слід затиснути ліву кнопку миші та розтягнути лінії до моменту розвороту курсу – 100%, корекція. Застосовувати індикатор професійні трейдери радять під час торгівлі на таймфреймах М30, H1 та H4.

Як використовувати рівні Фібоначчі у трейдингу та правильно інтерпретувати сигнали на графіку, ви дізнаєтесь на курсі Крипто Крю. Наші трейдери допоможуть освоїти необхідні інструменти аналізу для прибуткової торгівлі на криптовалютній біржі, та розкажуть про інші популярні методи аналізу ринку.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали