Компанії та підприємства, які вже впроваджують криптовалюту у свою роботу

Компанії та підприємства, які вже впроваджують криптовалюту у свою роботу

Зміст цієї статті:

Тема криптовалюти не втрачає актуальності, причому не лише серед фінансистів, популяризаторів цифрової валюти, а й серед звичайних людей. Невже справді можна на цьому заробити? Хто вже так робить і головне як? З усім цим доведеться розібратися.

Компанії, які вже приймають криптовалюту

Варто розглянути докладніше, які великі компанії інвестують у криптовалюту. Це найяскравіші приклади:

  • “AirBaltic”. Йдеться про авіаперевізника з Латвії, який входить до топ-10 світових інноваційних перевізників. Співпраця з платформою Bitpay допомагає у проведенні фінансових операцій. Таким чином, відбувається конвертування криптовалюти в євро за актуальним курсом авіаквитків.
  • Мережа ресторанів KFC. У 2018 році мережа закладів у Канаді вперше почала приймати Біткоїн як оплату за замовлення.
  • Платіжна система «PayPal», яка серед перших визнала цифрову валюту платіжним засобом. Співпраця з блокчейн-стартапом Paxos також сприяє цій меті.
  • “Microsoft” – IT-гігант, що дозволяє розплачуватися цією валютою за цифровий контент.
  • “Subway”. Це один із лідерів сфери швидкого харчування, який дозволив оплачувати товари криптою. Мережа навіть заохочує таких клієнтів, надаючи знижку 15%. Більшість торгових точок мережі перебуває у США.

Не можна упустити і не згадати в переліку компанію Starbucks, яка приймає криптовалюту в мережі кав’ярень по території США.

Як бачимо, справді великі компанії підтримали використання криптовалюту. Виникає логічне питання: чому інші не наслідували їх приклад?

Можна виділити кілька причин, перша з яких нестабільність курсу. Справді, вартість цифрової валюти може змінюватись, причому суттєво. Така нестабільність здатна завдати шкоди бізнесу, це ризик, тому багато хто утримується від цього рішення.

Але кількість компаній, які виявляють інтерес, поступово зростає. Можна припустити, що ця тенденція з часом лише зростатиме.

Топ 5 блокчейн-компаній: вигідне інвестування

Розглядаючи компанії, пов’язані з криптовалютою, варто розглянути ті організації, які пропонують продукти на основі блокчейна.

  1. “International Business Machines”. Компанія займає лідируючі позиції у напрямку апаратного та програмного забезпечення. Крім цього, керівництво інвестувало у блокчейн-технології.
  2. “Square”. Через додаток Cash App інвестори мають можливість торгувати цифровою валютою безпосередньо, що дуже зручно.
  3. “DocuSign”. Вона використовує Ethereum для підписання клієнтських угод.
  4. “Nvidia”. Компанія приділяє увагу напряму блокчейн-технологій, а саме випускає чіпи для майнінгу крипти.
  5. Останнє місце в топі посідає інтернет-магазин Overstock.com. Ще з 2014 року великий інтернет-магазин надав можливість клієнтам робити покупки за криптовалюту. Валютою спочатку був Біткоїн, згодом перелік допустимих варіантів розширився. Це один із перших торгових онлайн-майданчиків, який надав таку можливість. Варто виділити і активне інвестування компанії, пов’язане саме з блокчейн-проектами.

Заробіток на крипті: фінансові рекомендації

Справді, можна заробити на криптовалюті. Складність полягає лише в тому, що самостійно, особливо новачкові, розібратися у всьому масиві інформації практично неможливо.

Найкращим виходом стане допомога менторів, тих, хто зможе надати ефективні фінансові рекомендації. Наприклад, «Crypto Crew» відносять до найбільш швидкозростаючого та результативного крипто-ком’юніті в Україні. Підтримка та додаткові інструменти разом із рекомендаціями менторів допоможуть заробити. Це не теорія та вода, а практика, що допомагає у побудові прибуткових сетапів. Ментори розбирають коректні та некоректні дії. Тобто самостійно зробити це не вийде, потрібен провідник. Щоб скористатися такою допомогою варто лише натиснути на офіційному сайті закритого ком’юніті на клавішу «Приєднатися». Як новачки, так і криптоінвестори, досвідчені трейдери зможуть уже в процесі такої співпраці побачити результат, а це головне.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали