Кредитне плече Бінанс

Кредитне плече Бінанс

Зміст цієї статті:

Кредитне плече на Бінанс або іншій популярній біржі дозволяє трейдеру торгувати з використанням позикових коштів. Таким чином, трейдер може здійснювати угоди на більші суми, набуваючи додаткової переваги. При цьому для отримання доступу до позикових коштів необов’язково мати великий капітал, навіть трейдер-початківець, який володіє скромним стартовим депозитом, може отримати таку перевагу.

Кредитне плече одночасно збільшує потенційний прибуток та втрати, якщо угода виявиться невдалою. Щоб користуватися цим інструментом ефективно та контролювати збитки, важливо уважно вивчити тему. Ми розповімо, що дає кредитне плече на бінанс, як його використовувати.

Як працює кредитне плече на бінанс?

Позикові кошти необхідні для посилення можливості купівлі та продажу. Вони дозволяють здійснювати угоди великі суми, мало володіючи активом. Залежно від торгової платформи можна займати суму, що набагато перевищує вихідний баланс, наприклад, удвічі. Кредитне плече на Бінанс та багатьох інших торгових платформах застосовується для відкриття коротких та довгих позицій.

Кредитне плече на біржі позначають так: 1:5 (5x), 1:10 (10x) або 1:20 (20x). Це співвідношення, що вказує, у скільки разів збільшено депозит трейдера за допомогою позикових коштів. Наприклад, трейдер має депозит на Бінанс у розмірі $200, але він хоче відкрити угоду на $2000, еквівалентних певній кількості BTC. Для цього йому потрібно отримати десятиразове кредитне плече.

Кредитное плечо Бинанс

Кредитное плечо Бинанс

Як отримати та використовувати позикові кошти?

Можна торгувати різними деривативами з кредитним плечем на бінанс: ф’ючерси, маржинальна торгівля, токени. Для отримання позикових коштів потрібно поповнити баланс облікового запису. У разі початковий депозит вважатиметься заставою, що забезпечує угоду. Обсяг необхідної застави залежить від загальної вартості угоди та позикових коштів, які хоче отримати трейдер.

Наведемо приклад торгівлі на Фінанс з кредитним плечем. Наприклад, користувач хоче купити на $1000 BTC із десятикратним кредитним плечем. Маржа становитиме $100, тобто для здійснення угоди на балансі користувача має бути ця сума, не менша. Якщо трейдер вибирає двадцятикратне плече, на акаунті має бути щонайменше $50, тобто, 1/20 від $1000. Важливо пам’ятати, що чим вище кредитне плече, тим більша сума потенційних збитків угоди.

Крім заставного депозиту, потрібно підтримувати поріг маржі для відкриття ордера. Якщо тренд на ринку рухається проти відкритої угоди, а маржа при цьому опускається нижче за поріг для забезпечення позиції, потрібно знову вносити гроші на баланс, щоб позиція не була ліквідована.

Приклад позиції з кредитним плечем

Розглянемо докладніше, як працює кредитне плече «Бінанс», на прикладі довгої позиції. Щоб відкрити довгу позицію в BTC на $5000 із десятикратним плечем, потрібно поповнити баланс на $500. Якщо курс монети зросте на 20%, трейдер отримає прибуток у $1000 (без урахування комісії). Якби він відкрив цю ж угоду, але без кредитного плеча, прибуток становив би лише $100.

Що буде, якщо курс монети зменшиться на 20%? Позиція впаде на $1000. Оскільки заставний депозит становить $500, падіння BTC на 20% призведе до повної ліквідації, на балансі трейдера не залишиться грошей. Щоб цього не сталося, потрібно збільшувати заставу, вносячи на баланс більше грошей.

Як торгувати на бізнес з кредитним плечем: налаштування

Наприклад, ви хочете торгувати ф’ючерами із кредитним плечем. Вам потрібно виконати налаштування:

  1. В інтерфейсі торгівлі ф’ючерсами натисніть на [20x] (значення за замовчуванням).

  2. У вікні «Змінити торгове плече», що з’явилося, підвищити або знизити коефіцієнт, натиснувши на [+] або [-].

  3. Підтвердити дію. У налаштуваннях ви завжди можете змінити кредитне плече на Бінанс, але робити це потрібно перед відкриттям позиції.

Як ефективно застосовувати позикові кошти для відкриття коротких та довгих позицій, знижуючи ризики, ви дізнаєтесь на курсі Crypto Crew. Ми вчимо новачків торгувати криптовалютою на Бінанс та інших популярних біржах, розповідаємо про інвестиції та пасивні способи заробітку на віртуальних валютах.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали