Крипта та Дубай

Крипта та Дубай

Зміст цієї статті:

Про криптовалюту говорять дедалі більше людей. Новини про віртуальні активи з’являються у пресі, обговорюються лідерами думок. Але для великої кількості людей крипта все ще залишається чимось незрозумілим, дивним та підозрілим. Деякі країни активно підтримують розвиток блокчейн-технології, легалізують віртуальні активи та усувають прогалини у знаннях про нові фінансові інструменти у своїх громадян. Одна з таких країн – ОАЕ, яка має намір стати одним із лідерів крипторинку.

Регулювання криптовалюти в Дубаї та ОАЕ

Для регулювання криптовалюти на території Дубая уряд емірату ухвалив спеціальний закон. Влада створила окремий наглядовий орган, завданням якого стала відповідальність за розвиток та регулювання цифрових активів, а також постачальників криптовалютних послуг. Контролюючий орган називається Відомство з регулювання віртуальних активів. Він працюватиме з компаніями, діяльність яких пов’язана з криптовалютою, забезпечуватиме прозорість та безпеку інвестицій у цифрові активи, стежитиме за появою нової крипти та її запуском в обіг, трейдингом активами.

Уряд емірату має намір створити комфортні та вигідні умови для розвитку криптовалютного бізнесу на своїй території, забезпечити компаніями просте та доступне отримання криптовалютних ліцензій. Відповідно до закону, будь-яка криптобіржа, яка планує працювати в Дубай, має отримати ліцензію від контролюючого органу. Першою на отримання ліцензії заявку подала біржа Binance, найбільший у світі майданчик для інвесторів та трейдерів.

Криптоцентр DMCC

Сьогодні у світі існує невелика група компаній, які приймають криптовалюту як оплату за свої товари та послуги. Однак, їх не так багато, щоб по-справжньому популяризувати цифрові активи серед широких мас. Дубай планує змінити ситуацію, тож в еміраті з’явився криптоцентр DMCC. У співпраці з Управлінням з цінних паперів та сировинних товарів центр надає бізнесу широкий спектр послуг, що допомагають швидко та успішно розвивати блокчейн та популяризувати криптовалюту.

DMCC – це вільна зона, світовий лідер торгівлі та підприємництва у сфері сировинної продукції. Сьогодні центр створює екосистему для компаній, що працюють у криптовалютному секторі, які активно використовують блокчейн. Спільно з урядом емірату криптоцентр створив прогресивну нормативно-правову базу регулювання роботи таких організацій. Ухвалена нормативно-правова база полегшує роботу бізнесу, при цьому захищає права клієнтів, забезпечує надійність та прозорість операцій.

Підтримка уряду та зацікавленість великого бізнесу у розвитку криптовалюти та пов’язаних з нею технологій призведе до того, що Дубай стане одним із провідних світових лідерів за кількістю блокчейн-компаній та комфортом для їхньої діяльності. Криптоцентр DMCC планує значно розширити перелік послуг, серед яких будуть створені інкубатори та інвестиційні інструменти для стартапів, організація навчальних курсів з блокчейну для бізнесу, проведення консультацій для представників компаній, які бажають приєднатися до екосистеми.

Чи обов’язково їхати до Дубаї, щоб заробляти на крипті?

Успішно заробляти на криптовалюті можна і в Україні, необов’язково переїжджати до Дубая. Наша країна вже ухвалила закон, який легалізує віртуальні активи. Це означає, що криптовалюта виходить із тіні, і згодом стане звичним та офіційним фінансовим інструментом для нашого суспільства.

Перебуваючи в Україні, ви можете інвестувати безпосередньо в криптовалюту або купувати акції криптовалютних фондів, займатися трейдингом на біржах, отримувати пасивний дохід чи то криптолендингу, чи стейкінгу. Способів заробітку багато, і багато хто з них підходить навіть новачкам.

Інвестуйте та заробляйте на крипті зручними способами разом із Crypto Crew! Приєднавшись до першого в Україні крипто-ком’юніті, ви щодня отримуватимете корисну інформацію для вивчення трейдингу. Щоб поринути у сферу та освоїти навички, необхідні успішному трейдеру та інвестору, проходьте наш навчальний курс.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали