Курси з крипти навчання

Курси з крипти навчання

Зміст цієї статті:

Навчальні курси з криптовалюти – це доступний та ефективний інструмент для розвитку своїх навичок у торгівлі цифровими активами та виходу на високий заробіток. Купити частину ліквідної монети або цілий Біткоїн нескладно, маючи необхідну суму, але торгувати криптою на біржі потрібно вчитися. Успішний трейдер завжди у пошуках актуальної інформації та в курсі останніх новин з криптосфери, він розуміє важливість аналізу та вміння керувати ризиками, не починає торгівлю без послідовного та продуманого до дрібниць плану.

Що вибрати, безкоштовний курс навчання криптовалюті або платний курс від професіоналів?

Щоб інвестувати та торгувати на крипторинці, вам не потрібні дипломи та сертифікати. Кожен, хто готовий вкладати власні гроші, може зареєструватися на біржі та відкривати угоди. Тому вчитися трейдингу можна самостійно, багато хто вибирає саме цей варіант. Але самостійне навчання має мінус – відсутність системи. Бажаючи почати заробляти на крипті, новачок читає все поспіль, будь-які статті, пов’язані з трейдингом, щодня дивляться десятки відео. Таке хаотичне навчання рідко дає позитивні результати.

Курс навчання трейдингу криптовалют має бути структурованим, щоб новачок навчився розумітися на основах, переходив від простого до складного. Професійний курс, розроблений трейдерами, дозволяє набагато швидше та простіше досягти позитивних результатів. Таке навчання має багато переваг:

 • Орієнтованість на новачка. Якщо ви вибираєте навчання криптовалюті з нуля, вам не з перших занять пропонуватимуть розбиратися в заплутаних стратегіях трейдингу. Ви отримаєте структуровану інформацію в тій послідовності, в якій простіше та ефективніше засвоювати її.
 • Робота з Ментором. Наставник не лише розповідає матеріал та відповідає на запитання, а й вказує на помилки учня, допомагає їх виправити.
 • Актуальність. Професійні курси навчання криптовалюті з нуля, розроблені компетентними трейдерами, містять лише актуальні дані, які прямо зараз можна використовувати на практиці. Учню годі витрачати час на застарілу і марну інформацію.
 • Мотивація. Вчитися активніше та ефективніше мотивує не лише оцінка ментора, а й купівля самого курсу. Заплативши за навчання, хочеться отримати від нього максимум користі.

Що новачок дізнається на курсі навчання торгівлі криптовалютою?

Існує чимало курсів, розроблених для трейдерів-початківців. Вони різняться, але мають загальну структуру. У середньому програми включають такі блоки:

 • Введення у криптовалюту. Принципи роботи блокчейну. Що таке NFT. Що таке DeFi.
 • Транзакції. Як проводяться транзакції та підтвердження блоків. Комісії на біржі.
 • Криптогаманець. Види гаманців, їх відмінності, переваги та недоліки. Як створюється криптогаманець.
 • Купівля криптовалюти. Типи інвестицій, майданчики для покупки.
 • Криптобіржі. Типи бірж, їх влаштування. Реєстрація та верифікація на біржі. Програми для роботи з біржами.
 • Технічний та фундаментальний аналізи. Інструменти для аналізу.
 • Трейдинг та інші види заробітку на крипті. Стратегії та стилі торгівлі. Ризик-менеджмент та управління ризиками.
 • Шахрайство. Маніпуляція на біржах. Психологія крипторинка.

Програму онлайн курсу навчання криптовалюті з нуля від Crypto Crew ви знайдете на нашому сайті. Ми навчаємо не лише новачків, а й досвідчених трейдерів, які хочуть підвищити ефективність та заробляти більше.

Як ментори працюють з трейдерами-початківцями та інвесторами?

Онлайн курс навчання криптовалюті дає учневі зворотний зв’язок із ментором. Наставники Crypto Crew доступно та докладно пояснюють кожну тему, під час онлайн ефірів відповідають на запитання учнів. Ви отримуєте домашнє завдання, яке перевіряють наші ментори. Наставники вказують на помилки, допомагають вибрати відповідну торгову стратегію, дають рекомендації.

Щоб підвищити ефективність навчання, ми створили крипт комьюніті, до якого отримують доступ усі учні курсу. Це додаткова можливість поспілкуватися з менторами, дізнатися більше про корисну інформацію, обговорити новини з криптоіндустрії.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали