Маржинальна торгівля на Binance: як працює?

Маржинальна торгівля на Binance: як працює?

Зміст цієї статті:

Маржинальна торгівля на Binance – це трейдинг із використанням кредитних коштів. Маржинальний трейдинг підвищує прибутковість, якщо угода успішна, трейдер заробить на ній більше, на відміну від тих, хто торгує без позикових коштів. Ми розкажемо детальніше про особливості маржинальної торгівлі на Binance, розглянемо відмінності цього виду трейдингу від ф’ючерсів.

Що таке маржинальна торгівля на біржі Binance

Маржинальний називається вид трейдингу, повністю заснований на спекуляціях. Як і торгівля на спотовому ринку, маржинальний трейдинг полягає у купівлі-продажу криптовалюти. Лише на відміну від спотової маржинальна торгівля здійснюється з використанням позикових коштів. Отримавши доступ до кредитного плеча, трейдер заробить більше на коливанні курсу.

Спотовий рахунок не дозволяє користуватися кредитним плечем, маржинальний – так. Кредитне плече відкриває трейдеру доступ до більшого капіталу. Кредитори, які надають позикові кошти, нараховують ними відсотки за ставкою, визначаються з урахуванням актуального ринкового попиту.

Трейдер повинен надати певну суму як запоруку забезпечення угоди. Забезпечення називається “маржа”. Після цього він обирає кредитне плече у коефіцієнті. Наприклад, 10-кратне плече – це збільшення вихідного капіталу вдесятеро. Таким чином, маючи на рахунку $1000, можна відкрити угоду на $10000.

Ще одна особливість маржинального трейдингу – безстроковість. Відкриту позицію можна утримувати стільки, скільки потрібно. Єдиною умовою є наявність достатньої кількості коштів на депозит для підтримки угоди. Якщо тренд іде проти позиції, виникає ситуація під назвою “Маржин-колл”. Щоб позиція була ліквідована у разі, трейдеру потрібно підвищувати маржу.

Трейдери іноді використовують маржинальну торгівлю як хеджування ризиків для портфеля через зниження курсу активу. Щоб зберегти капітал за допомогою маржинальної торгівлі, використовуються довгі та короткі позиції. Довга відкривається зростання курсу, коротка – на падіння.

Як настроїти обліковий запис для маржинальної торгівлі на Binance: інструкція

Для маржинального трейдингу на платформі Binance необхідно відкрити маржинальний рахунок. Як це зробити:

  1. Авторизуватись на біржі.
  2. Перейти до розділу “Торгівля”, потім вибрати пункт “Маржа”.
  3. Переглянути навчальне відео з правилами маржинальної торгівлі на Binance.
  4. Пройти тест з маржинальної торгівлі на Binance. Відповісти на запитання правильно ви зможете, якщо уважно подивіться навчальне відео.
  5. Після успішного проходження тесту залишається поповнити маржинальний рахунок.

Відмінності ф’ючерсної та маржинальної торгівлі на Binance

Спочатку розберемося, що таке торгівля ф’ючерсами. Вона схожа на маржинальну, але має кілька ключових відмінностей. Ф’ючерсна угода – це купівлі-продажу договору, у якому зафіксована вартість конкретної монети. Трейдер не володіє криптовалютою, що торгується, він обмінюється з іншими користувачами контрактами на купівлю або продаж активу в майбутньому за зафіксованим заздалегідь курсом. Ф’ючерсні контракти допомагають знизити ризики від волатильності активу, захистити портфель. Ф’ючерси не торгуються безпосередньо до криптовалюти, тому заробити на них можна навіть за несприятливого коливання курсу.

Основні відмінності ф’ючерсної торгівлі від маржинальної:

  • Ринок. Ордери маржинальної торгівлі розміщуються на спотовому ринку, ф’ючерсної – над ринком дериватив.
  • Позикові кошти. Маржинальний трейдер може отримати кредитне плече в коефіцієнті від 3 до 10х, при торгівлі ф’ючерсами кредитне плече може бути 20х і вище.
  • Торгова пара. Маржинальні трейдери можуть торгувати специфічними парами, зазвичай складаються з двох глобальних криптовалют. Щоб заробити, трейдеру необов’язково продавати чи купувати самі крипто-монети, достатньо спекулювати на коливаннях курсів. При торгівлі ф’ючерсами не використовуються специфічні пари, як правило, пара складається з популярної монети та фіатної валюти.

Хочете дізнатися більше про те, як працює маржинальна торгівля на Binance? Приєднуйтесь до громади Crypto Crew!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали