Мінімальна сума для криптотрейдингу

Мінімальна сума для криптотрейдингу

Зміст цієї статті:

Сказати однозначно, яким має бути стартовий депозит криптовалютного трейдера, не можна. Сума залежить від цілей, знань та навичок трейдера. Новачкам, які тільки відкривають для себе криптовалютну сферу, не варто вкладати в крипту всі вільні гроші, втратити депозит без досвіду дуже просто. Розумніше починати з малих інвестицій, вивчати сферу, тренуватися торгувати на біржі, ризикуючи невеликими сумами.

Якої суми достатньо для початку трейдингу на крипторинці?

Криптовалютний ринок має найбільшу волатильність серед усіх фінансових ринків, інвестиції в крипту та трейдинг спричиняють високі ризики. Новачку, який не має досвіду роботи з цифровою валютою, варто виділити для інвестицій суму, яку він готовий втратити без можливості повернення. Зливаючи невеликий депозит, ви зможете вибрати більш ефективну стратегію торгівлі, спробувати ще раз. Втративши велику суму, швидше за все ви розчаруєтеся в трейдингу і не захочете до нього повертатися.

Маючи всього 100 $, не можна почати заробляти великі суми та зробити трейдинг основним джерелом доходу. Із таким депозитом заробіток буде мінімальним. Але за наявності вільних 100 $ ви можете спробувати свої сили у трейдингу. Цієї суми достатньо для того, щоб розібратися, як відкриваються і закриваються позиції на біржі, як влаштований торговий майданчик і операції, що проводяться на ній. Оптимально розпочати торгівлю на біржі з невеликим депозитом та метою зберегти його на початковому етапі. Зумівши зберегти стартовий капітал, ви зможете примножити його, хай і трохи. Тільки після цього є сенс вкладати великі суми для активних торгів.

У трейдингу добрим результатом є дохід у розмірі 5% від капіталу. Професійні трейдери заробляють до 10% від капіталу на місяць, чітко дотримуючись обраної стратегії.

Торгівля з невеликим стартовим депозитом принесе ледь помітний дохід, але дозволить освоїти технічну частину торгівлі цифровими активами, освоїтися на біржі, вибрати відповідну стратегію трейдингу.

Як не злити депозит на перших угодах?

Про ризик злити депозит повинен знати кожен новачок на крипторинку – це поширене явище. Щоб зберегти кошти та отримати перший прибуток, варто підійти до трейдингу серйозно, продумавши план дій. Дотримуйтесь простих правил:

  • Не поспішайте вкладати кошти в крипту, доки не вивчіть популярні та перспективні активи. Дізнайтеся, що таке капіталізація та ліквідність, щоб вибрати відповідні монети.
  • Складіть список активів, якими хотіли б торгувати. Подумайте, як можна збалансувати інвестиційний портфель.
  • Складіть план ризик-менеджменту. Заздалегідь визначте розмір максимально допустимого ризику угоди, він має перевищувати 2% від депозиту. Також варто визначити допустимі ризики для одного торгового дня, тижня та місяця трейдингу. Максимальний розмір збитків на весь час торгівлі, який не стане проблемою та демотивацією, становить до 25% від депозиту.

Розберіться в трендах ринку, дізнайтеся, які тренди бувають, і як визначати їх зміну.

Що потрібно знати новачкові, щоб почати заробляти на трейдингу?

З різноманітності способів заробітку на криптовалюті трейдинг приносить найбільший дохід, він є найбільш ризикованим. Не маючи досвіду та знань, трейдер-початківець може злити депозит у перші дні на біржі. Щоб цього не сталося, потрібно трейдингу вчитися.

Базові знання для трейдера:

  • Стилі торгівлі та стратегії трейдингу, їх особливості, переваги та недоліки.
  • Технічний та фундаментальний аналіз.
  • Правила інвестування та вибору цифрових активів.
  • Пасивні методи заробітку збільшення капіталу.
  • Мані-менеджмент.
  • Стоп-лосс та інші біржові інструменти.

Здобути базові знання та освоїти навички можна самостійно, якщо ви готові витрачати на це весь вільний час. Швидше та ефективніше проходить навчання з досвідченими наставниками. У Crypto Crew ви отримаєте необхідні знання, які дозволять просто, впевнено та з мінімальними ризиками почати торгувати криптовалютою на популярних біржах, поступово збільшуючи депозит та дохід.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали