Місячний дохід у трейдингу

Місячний дохід у трейдингу

Зміст цієї статті:

З усіх способів заробітку на криптовалюті трейдинг називають найприбутковішим. Прибутковість залежить від досвіду та майстерності трейдера, а також стартового капіталу. Чим більший депозит, тим вищий заробіток за умови наявності успішної стратегії. Початківців, які планують заробляти торгівлею на біржі, цікавить, чи можна зробити трейдинг основним джерелом доходу. Спробуємо відповісти на це запитання.

Чи можна прожити лише на дохід від трейдингу?

Чи можна заробляти на трейдингу стільки, скільки необхідно для покриття всіх необхідних витрат залежить від вашого рівня життя та запитів. Наприклад, на місяць ви витрачаєте 1000 $. Важливо відзначити, що місячний дохід у розмірі 7-10% від депозиту вважається дуже добрим, приблизно стільки заробляють професійні трейдери, які торгують на біржі не перший рік. З цього можна дійти невтішного висновку, що з отримання стабільного місячного доходу у вигляді 1000$ трейдер повинен відкрити депозит у вигляді мінімум 14 000$. Це велика сума, і новачка дуже рідко можуть дозволити собі такий стартовий капітал. Інвестувавши в крипту 3000 $, трейдер-початківець зможе заробити 210-300 $ за умови успішної торгівлі, якій ще належить навчитися.

На початковому етапі варто зосередитися на збільшенні капіталу, поступово підвищуючи суми інвестицій. Це дозволить створити непоганий депозит, регулярно збільшувати заробіток, щоб зрештою заробляти на трейдингу достатню суму для комфортного життя.

Скільки може заробити професійний трейдер?

Торгівлею криптовалют заробляють великі компанії та приватні трейдери. Точних даних про доход професійних трейдерів немає, адже ніхто не захоче розкривати цю інформацію. Дохід досвідченого трейдера, який давно займається торгівлею криптою на біржі і добре розуміється на особливостях ринку, залежить від використовуваної платформи (часто трейдери торгують на кількох біржах відразу), різноманітності інвестиційного портфеля, обраної стратегії.

Про професіоналізм трейдера говорить не рекордний прибуток від угоди, а стабільність. Якщо щомісяця протягом кількох років він заробляє 5% капіталу, його можна назвати професіоналом. Якщо ж трейдер за один місяць отримує дохід у розмірі 40% від депозиту, а наступного втрачає 50%, професіоналом його назвати складно.

Все ж таки трейдинг є ризикованим видом заробітку, тому в окремі місяці дохід може бути незначним. При підвищенні ставок трейдер має шанс заробляти по 20-30% від депозиту, але разом з цим підвищуються ризики злити депозит і зазнати серйозних втрат.

Скільки часу потрібно новачкові, щоб зробити трейдинг основним джерелом доходу?

Успіхом для трейдера-початківця можна вважати дохід у розмірі 3-5% від депозиту щомісяця. До цього результату можна дійти протягом півроку, занурившись у вивчення трейдингу, освоюючи технічний та фундаментальний аналіз, основи інвестування та управління ризиками.

На коротких дистанціях трейдер-початківець може досягати великих успіхів. На відміну від професіоналів, що діють за заздалегідь побудованою системою, новачки частіше ризикують, і ризик може приносити більший прибуток. Але важливо розуміти, що це – разовий успіх. Сьогодні високий ризик дозволить зробити +50% депозиту, а завтра втратити ці гроші.

Успіх трейдера-початківця на ринку криптовалют залежить від знань, навичок і стартового депозиту. Щоб за кілька місяців навчитися торгувати криптою, дійти стабільного доходу, потрібно:

  • вибрати надійну біржу для торгівлі;
  • інвестувати у криптовалюту, збалансувати та диверсифікувати інвестиційний портфель;
  • навчитися працювати з аналітичними даними, прогнозувати, обирати перспективні активи;
  • скласти план ризик-менеджменту контролю ризиків;
  • навчитися користуватися біржовими інструментами, що допомагають знижувати ризики.

Усьому цьому ви навчитеся на курсі від трейдерів Crypto Crew. Наша команда розробила курс для новачків та досвідчених трейдерів, які бажають заробляти більше. Приєднуйтесь, щоб уже за місяць почати самостійно торгувати на біржі, нарощуючи капітал!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали