Навчання арбітражу криптовалют

Навчання арбітражу криптовалют

Зміст цієї статті:

Арбітраж криптовалют – це торгова стратегія, використовуючи яку, трейдери одночасно або майже одночасно здійснюють дві або більше угод на купівлю та продаж активу. Вибираючи криптовалютний арбітраж, гравці ринку заробляють на різниці курсів цифрових валют, які представлені на різних торгових платформах. Цю стратегію називають тактикою з мінімальними ризиками, і ті трейдери, які добре освоїли цей метод торгівлі, справді непогано заробляють на біржах.

Бажаєте навчитися арбітражу криптовалют? Ми розповімо, де пройти повноцінне та ефективне навчання.

Як працює арбітраж на криптовалютних біржах?

Перш ніж пройти навчання з криптовалютного арбітражу, варто розібратися, що це таке, і як працює. Якщо ви цікавитеся цифровими активами, знаєте, що криптовалюта не регулюється державами і національними банками, не має фіксованого курсу. Вартість активу більшою мірою залежить від попиту та пропозиції у конкретний момент.

Курси монет приблизно однакові на різних біржах, але все-таки трохи відрізняються, і що дорожче токен, то помітніша ціна. Наприклад, курс Bitcoin на різних біржах може відрізнятись на 50, 80 і навіть 100 доларів. Різниця може бути в рамках пари криптовалюти та фіатної валюти, а також усередині крипто пар та їх перерахунку на фіат. Користуючись наявністю цих різниць, заробляють арбітражні трейдери.

Проходячи навчальний курс з криптовалютного арбітражу, ви детальніше ознайомитеся з особливостями ринку та причинами різниці курсу одного й того ж активу на двох популярних торгових майданчиках. Якщо коротко, причин кілька:

  • обсяг торгів;
  • децентралізація всього криптовалютного ринку;
  • дефіцит конкретного активу на конкретній біржі;
  • правила торгової платформи (розмір комісії, способи та швидкість виведення коштів, конвертація та інші);
  • спекуляції великих гравців ринку.

Що потрібно для заробітку на криптовалютному арбітражі?

Перше, що варто зробити трейдеру – пройти навчання арбітражу криптовалют з нуля. Навчатися можна самостійно або у професіоналів, вибравши платний курс. Другий варіант ефективніший і займає менше часу, тому що новачок отримує актуальну та структуровану інформацію, знайомиться з теорією і одразу використовує отримані знання на практиці, а наставники допомагають йому працювати над помилками, вибирати найефективніші стратеги торгівлі цифровими валютами з огляду на можливі ризики.

Також, щоб почати заробляти на арбітражі, потрібно:

  • Вибрати торговельні майданчики. Існує безліч бірж, і кожна з них має низку переваг і недоліків. При виборі бірж варто звертати увагу на відгуки реальних користувачів, обсяги торгів, капіталізацію, правила реєстрації, розмір комісій та способи виведення коштів.
  • Зареєструватись на біржах. На централізованих платформах реєстрація ускладнена верифікацією за паспортом, але цей захід може убезпечити клієнта та допомогти йому відновити доступ до облікового запису у разі втрати пароля.
  • Вибрати програмне забезпечення. Для порівняння курсів криптовалюти досвідчені трейдери користуються спеціалізованим програмним забезпеченням, наприклад Bittrex або Yobit.
  • Створення депозиту. Слід заздалегідь скласти план мані-менеджменту, продумавши скільки коштів ви готові вкласти в трейдинг, а також план ризик-менеджменту, прорахувавши ризики.
  • Вибрати інструменти аналізу та програми для більш легкої торгівлі. Для вивчення поточного ринку існує багато інструментів технічного аналізу, на освоєння яких доведеться витратити час. А спростити торгівлю трейдеру можуть допомогти спеціальні роботи.

Ефективне навчання з арбітражу криптовалют

Crypto Crew – це найбільше крипто ком’юніті в Україні, яке об’єднало тисячі активних користувачів криптовалюти в нашій країні та за її межами. Ми створили курс навчання криптовалютному арбітражу між біржами або в рамках одного торгового майданчика, і пропонуємо пройти його за доступною ціною. Навчаємо початківців та досвідчених трейдерів, до кожного знаходимо індивідуальний підхід та допомагаємо розібратися у найскладніших темах. Наші учні лише за місяць досягають перших позитивних результатів.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали