Навчання криптовалютам: від новачка до професіонала

Навчання криптовалютам: від новачка до професіонала

Зміст цієї статті:

Повноцінне навчання криптовалютної торгівлі чи інвестицій – це можливість пройти шлях від новачка до професіонала з мінімальними втратами, зберігши мотивацію та бажання розвиватися з криптоіндустрії. Робота з криптовалютами вимагає знань та досвіду, а оскільки сфера не стоїть на місці та стрімко змінюється, вчитися доводиться постійно.

Як навчитися працювати з криптовалютами: крок за кроком

Якщо ви вирішили почати працювати з криптовалютами і вкласти в них серйозну суму, варто пройти базовий курс з цифрових активів, дізнатися про основи і розібратися в найважливіших темах.

Що потрібно вивчити для заробітку на криптовалюті:

 1. Що таке блокчейн.
 2. Види цифрових активів
 3. Правила інвестицій із мінімальними ризиками.
 4. Основи криптотрейдингу, ефективні стилі та стратегії торгівлі.
 5. Правила купівлі та безпечного зберігання крипти.

Інвестиції в криптовалюту

Купівля та зберігання криптовалюти – це вже інвестиції, вони можуть бути короткостроковими чи довгостроковими, залежно від стратегії, яку вибрано користувачем. Щоб здійснювати вдалі довгострокові інвестиції в цифрові валюти, важливо навчитися аналізувати криптовалютний ринок, розібратися у криптовалютах, принципах диверсифікації інвестиційного портфеля.

Багато інвесторів у Bitcoin вибирають принцип Hold. Купують актив і утримують його довго, чекаючи значного зростання курсу для подальшого перепродажу. Холдери зазвичай є довгостроковими інвесторами. Короткострокові інвестиції більше підходять для купівлі менш дорогих і щодо нових монет, проектів, які швидко набирають у ціні та дозволяють у стислий термін отримати прибуток на зміні курсу.

Яку б стратегію інвестицій ви не обрали, важливо дотримуватись кількох правил:

 • Складати інвестиційний портфель із різних монет, диверсифікуючи ризики.
 • Вкладати кошти поступово, інвестуючи невеликими сумами, паралельно набираючись досвіду та вивчаючи основи криптовалютної технології.
 • Чи не вкладати більше, ніж ви готові втратити без можливості повернення.

Торгівля криптовалютами: що потрібно знати

Трейдинг або торгівля криптовалютою – це найприбутковіший спосіб заробітку на ній, але й найскладніший. Трейдери заробляють купівлю-продаж активу на різниці курсів. Для продажу монет існують криптовалютні біржі та платформи P2P, безліч різних стилів торгівлі, стратегії.

Для успішної торгівлі важливо розібратися в тому, що таке технічний та фундаментальний аналіз криптовалют. Це два способи вивчення ринку. Технічний аналіз необхідний вигідних спекуляцій на біржах, а фундаментальний допомагає робити ефективні довгострокові інвестиції.

Крім аналізу трейдеру потрібно навчитися розпізнавати тренди ринку та знати, як діяти за різних тенденцій. Важливо розуміти різницю між спотовим ринком та ф’ючерсним, розібратися в принципах маржинальної торгівлі та використання кредитного плеча.

Пасивні способи заробітку на криптовалюті для новачків

Заробіток на криптовалюті – це не лише трейдинг. Існують пасивні варіанти заробітку, які забирають у криптоінвестора мінімум часу, при цьому не вимагають фундаментальних знань та детального розуміння ринку як торгівля активом на криптобіржах.

Популярні способи пасивного заробітку:

 • стейкінг;
 • лендінг;
 • участь у пулах ліквідності.

У кожному з цих випадків користувач погоджується на тимчасове блокування певної кількості своїх крипто монет і отримує за це винагороду. Всі ці способи працюють по-різному, пропонують різні умови та відсотки винагороди, але поєднує їх одне – можливість без зусиль і марнування часу отримати пасивний дохід від вже купленої раніше криптовалюти.

Приєднуйтесь до Crypto Crew, і ви дізнаєтесь більше про безпеку під час роботи з криптовалютами! Ми проводимо експертне навчання криптовалютам, створили курс, який допоможе швидше та простіше пройти шлях від новачка до професіонала. Ставши частиною Crypto Crew, вам не доведеться вивчати застарілі навчальні посібники з криптовалютів. Наш курс – це базова теорія та максимум практики, яка допоможе вже з перших днів навчання здійснювати успішні угоди на біржах.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали