Навчання торгівлі криптовалютою на біржі з нуля

Навчання торгівлі криптовалютою на біржі з нуля

Зміст цієї статті:

Торгівля криптовалютою – це один із основних видів заробітку на цифрових активах. Трейдинг активно розвивається, тому торгувати криптою успішно без розуміння ринку та базових навичок не можна. Новачку варто вчитися, розбиратися особливо торгівлі цифровими активами, освоювати навички аналізу та інвестицій. Ми розповімо, як будується навчання торгівлі криптовалютою на біржі з нуля, що необхідно вивчити трейдеру-початківцю.

Навчання торгівлі криптою: з чого почати?

Одна з важливих навичок трейдера на біржі – уміння обирати перспективний актив. Існують тисячі монет, і важливо інвестувати у прибуткову крипту. Новачку складно самостійно проводити дослідження ринку через брак знань, тому на перших етапах варто вибирати найбільш популярні монети, про які багато інформації у вільному доступі.

Навчання торгівлі на біржі криптовалют для початківців з нуля – це й вивчення різних стратегій, стилів торгівлі. Стратегій багато, і багато з них вимагають від трейдера вміння аналізувати ринок, враховувати його поточні параметри та тренди. Наприклад, новачкам підходять довгострокова та короткочасна торгівля, а також скальпінг. Розбиратися з кожним із стилів потрібно окремо, уважно вивчаючи його різновиди, особливості, плюси та мінуси.

Щоб торгувати криптою ефективно, необхідно аналізувати ринок і робити це постійно. Трейдери використовують два види аналізу, які потрібні для прогнозування курсу криптовалюти та його динаміки – це фундаментальний та технічний аналізи. Вивчивши фундаментальний аналіз, трейдер починає розумітися на особливостях різних активів, їх практичному застосуванні, популярності, ступеня залучення до реальної економіки. Освоїти технічний аналіз необхідно у тому, щоб з урахуванням відкритих даних прогнозувати зміна ціни, робити вигідні інвестиції, вчасно купувати чи продавати актив.

Що повинен знати трейдер-початківець?

Навчаючись торгівлі криптовалютою на біржі, новачок має починати з основ. Якщо коротко, трейдеру-початківцю варто знати такі правила:

  • Волатильність криптовалютних активів висока. Через це вкладати можна стільки, скільки ви готові втратити у разі невдачі. Інвестувати всі заощадження, тим більше одну монету – велика помилка. Починати інвестиції треба з невеликих сум, вже на перших етапах диверсифікуючи інвестиційний портфель.
  • Оцінити ринок потрібно у довгостроковій перспективі. Варто підготуватися до того, що курси активів зростають та падають, нерідко спостерігається різке зростання. Це не має бути стресом для трейдера, який змусить його робити необдумані дії. За ринком потрібно уважно стежити, мати власну систему ризик-менеджменту.
  • Ринкові ордери – допомога трейдеру. Варто виставляти стоп-заявки, особливо на перших етапах торгівлі, щоб контролювати ризики. У разі досягнення монети мінімальної ціни, встановленої у стоп-заявці, угода автоматично закривається, таким чином ви заздалегідь встановлюєте розмір допустимих втрат, захищаючи депозит від зливу.

Самостійне навчання чи робота з наставником?

Самостійне навчання торгівлі криптовалютою на біржі для новачків – непростий процес, який забере багато часу. Самостійно вчитися можна за курсами, які є у відкритому доступі, відео на YouTube, статтях та гайдам із популярних Telegram-каналів про крипт. Складність самостійного навчання полягає в тому, що новачок не отримує конструктивної критики, допомоги у виборі стратегії, розробки ризик-менеджменту. Вивчити теорію нескладно, але практика – це помилки, і навчаючись самостійно, ви завжди можете провести ефективну роботу з них.

Записавшись на курс від Crypto Crew, ви навчатиметеся в команді новачків під керівництвом досвідчених менторів або індивідуально з наставником. Наші ментори допоможуть освоїти основи трейдингу швидше та простіше, увійти на біржу з базовими знаннями та навичками, закрити перші успішні угоди, не зливши депозит. Навчайтесь торгівлі криптовалютою з нуля на біржі Binance та інших платформах, а також приєднуйтесь до нашого крипто-ком’юніті!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали