Навчання трейдингу криптовалют Україна

Навчання трейдингу криптовалют Україна

Зміст цієї статті:

Сьогодні криптовалюта – один із найкращих варіантів для інвестицій та заробітку. Це перспективна та популярна тема, про яку говорять дедалі більше людей, які бажають збільшити свій дохід. Але заробляти на крипті складно, якщо ви не розумієте, як влаштований ринок, як працює блокчейн, чому важливо диверсифікувати інвестиційний портфель і як користуватися аналітичними даними. Навчання трейдингу криптовалютою дозволяє отримати необхідні знання та навички, щоб почати заробляти ефективно, не ризикуючи власними коштами.

Де заробляти трейдингом в Україні?

Трейдинг – це торгівля криптовалютою та спекулятивний спосіб заробітку на різниці курсу активу. Трейдер має купити крипту дешевше, а продати дорожче. Існують різні стратегії трейдингу, їхня головна відмінність полягає в тривалості дії угоди, яку відкриває учасник ринку.

Пройшовши навчання трейдингу криптовалют з нуля, можна заробляти на будь-якій доступній вам біржі. Найпопулярніша криптобіржа у світі, яку активно використовують українці – Binance. Добовий обсяг торгів на ній становить понад 17 мільярдів доларів. Платформа пропонує широкий функціонал, на ній можна купити та зберігати криптовалюту, заробляти трейдингом, а також вибрати кілька варіантів пасивного заробітку, наприклад, стекінг.

Друга за популярністю та ліквідністю криптобіржа – FTX. Добовий обсяг торгів на ній майже сягає 2 мільярдів доларів. Тут, як і на Binance, користувачам доступна більшість популярних монет для інвестицій та торгів – це Bitcoin, Ethereum, Solana, Avalanche та інші.

Ще одна популярна біржа – Coinbase Exchange, її добовий обсяг торгів трохи менший, ніж у FTX.

Це лише три топові біржі, які можна використовувати для трейдингу. Торговельних майданчиків набагато більше. Яку б біржу ви не вибрали, спершу варто пройти навчання трейдингу криптовалютою, щоб не злити стартовий капітал уже в перші дні торгівлі.

Інструменти трейдингу

Інструменти криптовалютного трейдера – це спеціальні послуги, методи аналізу, стратегії управління ризиками та інвестиціями. До них можна віднести все, що допомагає трейдеру аналізувати стан ринку та його тренд, прогнозувати динаміку курсу монети, що цікавить, торгувати криптовалютою ефективно і вигідно.

Наприклад, одним із найпопулярніших інструментів для трейдерів з усього світу є сервіс CoinMarketCap. Це сайт, де у режимі реального часу відстежується курс криптовалютних активів. Компанія CoinMarketCap надає користувачам незалежну та повну інформацію про актив, на основі якої трейдер може самостійно ухвалити рішення про продаж або купівлю. Щоб вміти працювати з даними, представленими сервісом, необхідно пройти навчання по трейдингу криптовалютами для початківців, навчитися користуватися графіками, розібратися, що таке капіталізація, і чому важливо інвестувати в активи з різною капіталізацією, не лише з найвищою.

Для розуміння трендів ринку, складання власної стратегії торгівлі та прогнозування вам знадобляться технічний та фундаментальний аналізи. Це два основні методи аналізу, які використовуються досвідченими трейдерами. Зрозуміти, як вони працюють і навчитися користуватися аналітичними даними складно, не пройшовши навчання трейдингу криптовалютою.

Де вчитись заробітку на крипті в Україні?

Найкращий спосіб пройти шлях від новачка до досвідченого гравця біржі – записатися на навчання від професійних трейдерів, які допоможуть на практиці освоїти базові навички, зрозуміти психологію ринку, розібратися в особливостях різних активів та навчитися робити вигідні інвестиції.

Команда Crypto Crew розробила програму навчання трейдингу на біржі криптовалюти для новачків та досвідчених трейдерів, які хочуть покращити свою стратегію. Ми створили ефективний курс, що складається з теорії та практики, а також одне з найбільших крипт комьюніті в Україні, де ви щодня отримуватимете актуальні дані. Проходьте онлайн навчання трейдингу криптовалют у Києві або в будь-якому місті України, і вже за місяць ви зможете самостійно здійснювати перші вигідні угоди!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали