Огляд лайткоїну (litecoin – lts)

Огляд лайткоїну (litecoin – lts)

Зміст цієї статті:

Litecoin називають першим успішним альткоіном, тобто альтернативою Bitcoin. Цей токен створений за допомогою зміни вихідного коду Bitcoin, має схожий механізм роботи, але також має низку принципових відмінностей та нових функцій. Творці позиціонують Litecoin як перспективну заміну Bitcoin, яка може стати кращою за найпопулярнішу і найдорожчу монету на ринку. Розберемося, що таке Лайткоін, розглянемо його особливості та плюси.

Огляд Лайткоїна

Лайткоїн – це криптовалюта для операцій P2P та інших транзакцій на децентралізованих майданчиках. Токен мережі називається LTC, власники використовують його для здійснення торгових операцій. Автори монети позиціонують її як гідну заміну Bitcoin, що має більш простий алгоритм хешування, за рахунок чого система забезпечують високу швидкість обробки транзакцій.

Монета LTC створена Черлі Лі, котрий довгий час спостерігав за розвитком Bitcoin і знайшов можливість покращити деякі його параметри, створивши новий токен. Лайткоїн відрізняється швидшим проведенням транзакцій та низькими комісіями. Лайткоїн став набирати популярності практично відразу після випуску, всього за два роки існування монети її капіталізація зросла до $1 мільярда.

Криптовалюта Лайткоін завдяки своїм технічним особливостям може вирішувати такі проблеми:

Скорочення тривалості транзакцій. Власники Bitcoin зіткнулися з досить низькою швидкістю проведення операцій, Litecoin у кілька разів швидше обробляє транзакції, при цьому власники платять меншу комісію.

Велика кількість токенів. Усього в обороті 84 мільярди LTC, вчетверо більше, ніж BTC. Це спрощує майнінг та дозволяє майнерам збільшувати прибуток.

Мережа працює з алгоритмом Proof-of-Work, який має високий рівень безпеки на відміну від алгоритмів хешування, які використовуються іншими токенами. Алгоритм забезпечує високу обчислювальну потужність.

Поширеність та простота покупки. Будь-який бажаючий може купити Litecoin за фіатну валюту або іншу крипту на всіх популярних і великих біржах, наприклад, Binance, Huobi Global, Coinbase та інших.

Як використовується криптовалюта Litecoin у світі?

На платформі Litecoin створено безліч проектів, наприклад Crypto Bar, Miningcore, Cryptex. Всі ці проекти об’єднані однією метою – зробити використання блокчейна мережі більш зручним та простим.

У США клієнти компанії PayPal можуть через неї купувати та продавати LTC, а також використовувати цю платіжну систему для зберігання токенів. Деякі міжнародні компанії приймають Litecoin як оплату за свої товари та послуги. Наприклад, на платформі Travala за LTC можна купити авіаквитки або забронювати номер в готелі, а компанія RE/MAX дозволяє купувати нерухомість за LTC.

Скільки Лайткоїн коштує в доларах?

У листопаді 2022 року курс LTC становить $78,75. Сьогодні в обороті перебуває близько 79% максимальної емісії криптовалюти. Наявність обмеження кількості монет підвищує безпеку цифрового активу, тому Litecoin, як та інші популярні токени, використовується для зберігання заощаджень. Експерти вважають, що LTC має непогані шанси стати однією з провідних крипто монет, якщо в майбутньому криптовалюта помітить фіатні гроші.

Купити Лайткоїн можна на більшості популярних майданчиків, наприклад, на біржі Binance. Для цього потрібно бути зареєстрованим на платформі, мати гаманець. Для кращої сумісності монет та здійснення вигідної угоди фахівці рекомендують спочатку придбати стейблкоіни за фіатну валюту, а потім використовувати їх для покупки LTC. Зберігати монету, як і багато інших токенів, можна на самій біржі або в окремому гаманці, наприклад, апаратному. Другий варіант краще, якщо ви зберігаєте велику кількість криптовалюти.

Ставши учасником ком’юніті Crypto Crew, ви дізнаєтеся, як купувати Лайткоїн та інші популярні монети різними способами, як безпечно зберігати крипту, робити вигідні інвестиції та ефективно заробляти на цифрових активах. У нашому закритому співтоваристві ви знайдете максимум корисної інформації та огляди топових монет.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали