Огляд Мінт – Криптовалюта Mintcoin (MINT)

Огляд Мінт – Криптовалюта Mintcoin (MINT)

Зміст цієї статті:

У криптовалютній сфері є поняття «мінт». Так називається отримання нового токена шляхом перетворення файлу та його реєстрації на блокчейні. Мінт є актуальним для NFT. Розкажемо, що таке мінтинг NFT, де та як він виконується.

Що таке мінт криптовалюти?

Щоб із простої картинки NFT став товаром із реальною цінністю, виконується мінтинг. У криптовалюті мінт – це процес карбування або створення NFT, його реєстрація на блокчейні. Деякі мінти проводяться безкоштовно, але здебільшого проектом встановлено ціну.

Замінити токен означає купити його вперше. Купівля NFT на торговій платформі токенів не є мінтом – це вже вторинна покупка активу. У процесі мінта автор скуповує всі NFT проекти, потім колекція з’являється на торговому майданчику, і її можуть купити інші користувачі.

Важливо! Платна реєстрація NFT на блокчейні не гарантує успішність колекції. Як стверджують аналітики, за статистикою, кожна третя колекція NFT не затребувана користувачами.

Сьогодні найпопулярніша мережа для мінтингу незамінних токенів – Ethereum. Пік вартості мінтингу на ній зафіксовано навесні 2021 року, тоді вона становила 0,56 ETH.

Популярний NFT маркетплейс OpenSea пропонує творцям токенів так званий «ледачий мінтинг». Автор не платить за реєстрацію NFT на блокчейні відразу, мінтинг оплачується вже після купівлі токена іншими користувачами.

Як відбувається мінт NFT на різних платформах?

Замінити NFT можна на маркетплейс або на сайті проекту. Для початку користувачеві потрібно вивчити правила реєстрації токена на блокчейні, встановлені платформою, та ознайомитись з комісіями.

Як правило, мінтинг на маркетплейсі OpenSea виконується так:

  1. Реєстрація на платформі за допомогою підключення до облікового запису криптовалютного гаманця.
  2. Створення токена чи формування колекції шляхом завантаження файлів.
  3. Реєстрація токена на блокчейні та оплата комісії.
  4. Деякі проекти, наприклад Baby Ghosts, дозволяють клієнтам минти токени на своєму сайті. Цей процес схожий на мінтинг, що виконується маркетплейсами:
  5. Власник токена авторизується на сайті через криптогаманець.
  6. Знайомиться з правилами та комісіями.
  7. Запускає карбування NFT на блокчейні.

Що таке TGE криптовалюти?

Не варто плутати мінт з TGE криптовалюти, це різні процеси. Подія генерації токенів чи TGE – це спосіб роздачі криптовалюти першим інвесторам. Процес полягає у публічному випуску ринку окремих токенів, випускає їх розробник.

TGE – це створення токенів на блокчейні Ethereum та їх розподіл між першими власниками. Компанії проводять цей захід як альтернативу ICO, оскільки через труднощі регулювання довіра інвесторів до ICO за останні роки впала. Генерація токенів відіграє у маркетингу проекту, залучаючи у нього більше інвестицій, підвищуючи інтерес користувачів.

Криптовалюта Mintcoin (MINT)

У пошуках інформації про мінт криптовалюти користувачі іноді стикаються зі статтями про монету MINT, її повна назва Mintcoin. Важливо не плутати криптовалюту MINT із процесом мінт для NFT – це різні, не пов’язані поняття.

Mintcoin називають енергозберігаючою та безпечною криптовалютою, що працює на алгоритмах Proof-of-work та Proof-of-stake. Система має на увазі швидкий майнінг PoW-монет для швидкого збільшення обсягу криптовалюти в мережі. Протягом п’яти тижнів після PoW-майнінгу система перемикається на PoS-режим генерації, починається PoS-майнінг. Таке рішення дозволяє заощадити величезну кількість електроенергії у видобутку нових блоків.

Передбачається, що загальна кількість монет MINT сягне 70 мільярдів. Нагорода на один здобутий блок сьогодні варіюється від 100 до 900 тисяч монет. Щотижня нагорода за новий блок зменшується вдвічі, а через п’ять тижнів після запуску генерації – складає всього 1 монету.

Щоб детально розібратися в описаних процесах та не плутатися у поняттях, приєднуйтесь до ком’юніті Crypto Crew! Разом із тисячами учасників найпопулярнішого крипто співтовариства України ви дізнаватиметеся про всі актуальні новини з криптоіндустрії, а також навчитеся інвестувати в цифрові валюти та вигідно торгувати ними на кращих біржах.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали