Пасивний заробіток у сфері криптовалют

Пасивний заробіток у сфері криптовалют

Зміст цієї статті:

Існує багато способів заробітку на криптовалюті. Якщо ви поки що не готові займатися трейдингом та активно грати на біржі, спробуйте пасивні варіанти заробітку – це лендинг, стейкінг, інвестиції у криптовалютні фонди. Ми детальніше розповімо про кожного з них.

Лендінг

Криптовалютний лендінг – це аналог банківського депозиту. Володіючи криптою, ви можете здати її у борг під відсотки безпосередньо або через третю сторону. Здавати криптовалюту можна централізованим біржам, спеціальним лендинговим майданчикам, P2P-платформ. Механізм скрізь однаковий, а різниця – це способи нарахування відсотків та розміри винагороди. Якщо крипта здається в лендинг біржі, гарантом безпеки виступає сама біржа, якщо P2P-платформа – користувач, який бере актив в оренду.

Депозити на криптовалютних біржах вважаються одними з найбезпечніших видів інвестування та заробітку. Користувач здає актив в оренду біржі, а вона, у свою чергу, здає крипту трейдерам, які торгують із кредитним плечем. Таким чином ваш актив працює і приносить пасивний дохід, і вам не потрібно самостійно займатися трейдингом.

Вибираючи криптолендинг, ви можете здати в оренду звичайну крипту або стейблкоїни, найстабільніші цифрові активи, забезпечені фіатною валютою. Стейблкоїни, прив’язані до долара, практично не схильні до цінових коливань, тому здавати їх у лендинг на довгостроковій основі вигідно.

Централізовані криптовалютні біржі пропонують користувачам найвищі відсотки під лендінг. На деяких платформах власники можуть отримувати до 45% за депозит у криптовалюті. Ставка прибутковості може бути фіксована або плаваюча, фіксована буває річною або розрахованою на інший певний період.

Стейкінг

Стейкінг – ще один зручний, простий та вигідний спосіб пасивного заробітку на віртуальних активах. Маючи крипту, ви блокуєте її на біржі або криптовалютному гаманці на певний термін, і за це отримуєте відсотки. Такий варіант ідеально підходить інвесторам, які зберігають у криптовалюті чималі суми.

Біржа, що блокує криптовалюту, використовує актив для підтримки своєї популярності, безпеки системи, ліквідності монети, маржинальної торгівлі, позик, а ви отримуєте відсотки, нічого не роблячи. Більше того, деякі криптовалюти виплачують власникам винагороду за стейкінг в інших токенах. Користувачеві потрібно лише зберігати монети на біржі, яка пропонує такі винагороди.

Криптовалютні фонди

З недавнього часу власники криптовалют можуть купувати та зберігати монети на біржових інвестиційних фондах. Першими фондами, куди почали інвестувати користувачі, стали Purpose Bitcoin та Evolve Bitcoin, зареєстровані у Канаді. Пізніше такі платформи з’явилися в США – це Bitcoin Strategy, Valkyrie Investments, VanEck.

Інвестиції в криптовалютні фонди – найновіший спосіб інвестицій та пасивного заробітку. Фонд купує цифрові активи та продає інвесторам акції. Інвестори отримують прибуток від зростання вартості криптовалюти, розмір прибутку залежить від частки куплених акцій. Перевагою інвестицій у криптовалютні фонди є необхідність самостійно торгувати цифровими активами. Щоб заробляти ефективно та безпечно для свого капіталу, важливо обрати надійний фонд. При пошуку майданчика звертайте увагу на такі фактори:

  • репутація, ім’я фонду, популярність;
  • легальність діяльності, держава реєстрації;
  • вартість послуг;
  • стратегія заробітку;
  • відкритість документів.

Який би спосіб пасивного заробітку на крипті ви не обрали, варто пам’ятати про волатильність активів. Криптовалютний ринок непередбачуваний, і кожному інвестору важливо уважно підходити до вибору активу та наповнення портфеля.

Хочете інвестувати в крипту та заробляти, не докладаючи зусиль? Навчайтеся пасивним способам заробітку в Crypto Crew! На нашому курсі ви дізнаєтеся про все, що потрібно для здійснення перспективних інвестицій, навчитеся вибирати вигідні активи та надійні майданчики для заробітку. Проходьте навчання та приєднуйтесь до нашої крипто спільноти.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали