Пасивний заробіток в інтернеті без вкладень

Пасивний заробіток в інтернеті без вкладень

Зміст цієї статті:

Інвестувавши гроші в криптовалюту, ви можете заробити більше, якщо не просто зберігатимете актив у криптогаманці, але й спробуєте кілька варіантів пасивного заробітку. Існує чимало способів збільшити капітал, практично не докладаючи зусиль. Розповімо про популярні способи пасивного заробітку в інтернеті без вкладень великих коштів, які підійдуть не лише досвідченим криптоінвесторам, а й початківцям.

Що таке стейкінг?

Відразу варто сказати, що варіантів пасивного заробітку та доходу в інтернеті без вкладень будь-яких коштів не існує. Щоб примножувати капітал, не прикладаючи зусиль, спочатку потрібно все ж таки вкласти деякі кошти. Але власник навіть невеликої кількості криптовалют може зайнятися стейкінгом. Це зберігання активу на рахунку за відсотки.

Заблокувавши певну кількість криптовалюти на рахунку, власник зможе регулярно отримувати дохід, пропорційний до вкладеного активу. Великі торгові майданчики пропонують клієнтам стейкінг підтримки працездатності мережі. Заблоковані засоби забезпечують безпеку та функціональність блокчейн. Коли вузли блокчейн, що підтримують працездатність системи, беруть участь у транзакціях, стейкхолдер заробляє частину комісії.

Стейкінг можна назвати пасивним заробітком грошей в інтернеті без вкладень великих сум. Навіть новачки в криптоінвестиціях намагаються отримувати дохід у такий спосіб. Стейкінг доступний користувачам великих та популярних криптовалютних бірж, у тому числі й Binance. Стейблкоїни, курс яких прив’язаний до фіатних валют, приносять невеликий дохід близько 0,15%, а інші цифрові валюти допомагають заробити більше – приблизно 5% річних.

Що таке прибуткове фермерство?

Способи пасивного заробітку в інтернеті без вкладень або з мінімальними інвестиціями зазвичай приносять дуже скромний дохід. Щоб прибуток був відчутним, вкласти кілька своїх коштів потрібно. Крім стейкінгу криптоінвестор може зайнятися прибутковим фермерством, цей варіант трохи складніший. Власник криптовалюти та користувач децентралізованого торгового майданчика повинен додати певну кількість монет до пулу ліквідності. Часто такі пули об’єднують одразу кілька токенів.

Цей варіант заробітку набирає популярності і сам стимулює активний розвиток сектора децентралізованих фінансів (DeFi). Прибуток учасників доходного фермерства залежить від токенів, вкладених у пул. Деякі нові та нестабільні цифрові активи можуть приносити десятки та навіть сотні відсотків річних. Винагорода власник крипт отримує кожен день у вигляді токенів, які він може інвестувати в пул для отримання більшого доходу або вивести в свій гаманець і конвертувати в звичайні гроші.

Важливо! І Стейкінг, і прибуткове фермерство – це не лише прибутково, а й ризиковано. Основний ризик полягає у високій волатильності активів. Криптовалюти, що приносять найбільший дохід стейкерхолдерам та учасникам ферм, непостійні, їх курс може різко зростати і падати, тому власник завжди ризикує зіткнутися зі знеціненням своїх інвестицій.

Що таке лендінг?

Лендінг криптовалюти також не можна назвати пасивним заробітком в інтернеті без вкладень, адже для отримання доходу в цьому випадку потрібно вкласти частину свого активу. Лендінг є однією з форм кредитування. Власник криптовалюти, яка просто зберігається в гаманці та не використовується для трейдингу, може віддати її трейдерам під відсотки. Заробіток у разі залежить від суми і терміну повернення коштів.

Криптовалюта працює і приносить доход активним трейдерам, а її власник, який здав актив у кредит, отримує відсотки. Це зручний варіант пасивного доходу, за якого нічого не потрібно робити. А безпеку такого кредитування забезпечують біржі, адже власники активу здають його торговим майданчикам, а ті, у свою чергу, пропонують кредити трейдерам. Вигідні програми лендингу є майже у всіх великих бірж, наприклад Binance, Nexo, Yobit та інших.

Бажаєте знайти для себе найкращий пасивний заробіток в інтернеті без вкладень великих сум? Приєднуйтесь до закритої спільноти Крипто Крю та вчитеся заробляти на крипті ефективніше!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали