Переваги крипти

Переваги крипти

Зміст цієї статті:

Вирішивши інвестувати в криптовалюту та заробляти на ній, новачкові варто уважно вивчити переваги та недоліки цифрової валюти. Ми розповімо, як з’являється крипта, які плюси і мінуси має, а також про популярні способи заробітку на віртуальних активах, доступних новачкам.

Як з’являється крипта?

Перша криптовалюта, з якої все почалося – Bitcoin, його випустили в обіг у 2009 році. Крипта створюється технологією блокчейну. Найпростішими словами блокчейн можна описати як базу даних. Блокчейн має деякі особливості, наприклад, він створений лише додавання. Це означає, що користувач може лише додавати дані, але не може змінювати або видаляти їх. Кожен запис в блокчейн-ланцюзі пов’язана з попереднім записом, тобто кожна ланка обов’язково містить хеш ланки, що стоїть перед ним.

Технологія блокчейн створює децентралізовану валюту, яку контролюють державні органи та банки. Вартість крипти сильно залежить від попиту та пропозиції на ринку. Сьогодні існує близько 10 тисяч різних монет, деякі з них коштують десятки тисяч доларів, інші не коштують і долара.

Плюси та мінуси криптовалюти

Віртуальні активи, створені технологією блокчейн, децентралізовані, і це одна з головних переваг. Криптовалюта не має регулятора, який керує курсом, її ціна залежить від учасників ринку. Робота системи контролюється самими користувачами – це майнери, які видобувають крипту, валідатори та інші учасники ринку.

Крім децентралізованої системи людей залучають і інші переваги криптовалюти:

  • анонімність;
  • низька вартість переказів, незалежно від місцезнаходження користувачів;
  • великі можливості для інвестицій;
  • різні методи заробітку, активного та пасивного;
  • захист від інфляції.

Багато плюсів крипти ґрунтуються на відмінностях цифрової валюти від фіатної. Фіатні гроші – це звичайні валюти країн. Як і криптовалюта, фіат не забезпечується золотом чи іншими фізичними цінностями, але регулюється. Криптовалюта анонімна і пропонує власникам набагато більше свобод, до того ж, вона не схильна до інфляції, тоді як фіатні гроші знецінюються регулярно.

Криптовалютна індустрія активно розвивається, деякі проблеми, які хвилювали користувачів ще вчора, сьогодні практично не згадуються. Але мінуси у крипти таки є:

  • висока волатильність, різкі зміни курсу, які завжди можна спрогнозувати;
  • залежність вартості активів від попиту та пропозиції, непередбачуваність ринку;
  • відсутність чіткого законодавчого регулювання;
  • незворотність транзакції, операцію не можна скасувати.

Одним із тимчасових недоліків криптовалюти можна назвати недовіру з боку суспільства. Поки що крипта офіційно визнана лише одиничними країнами, а більшість людей у ​​світі насторожено ставляться до віртуальних активів. Через це виникають міфи, пов’язані з загрозою криптовалюти. Однак у міру зростання популярності цифрових активів їх легалізуватимуть дедалі більше країн світу, і згодом крипта стане звичним засобом оплати товарів та послуг, а також простим і зрозумілим для багатьох інструментом для інвестицій та зберігання заощаджень.

Як заробляти на крипті?

Заробляти на криптовалюті можна у різний спосіб, деякі з них досить прості і підходять навіть новачкам. Якщо ви починаєте розбиратися в особливостях криптосфери, інвестуйте. Купівля перспективної криптовалюти для довгострокового утримання та продажу після підвищення курсу – досить простий та поширений спосіб заробітку.

Володіючи криптовалютою, ви можете отримувати відсотки за зберігання на біржі. Популярні та великі платформи пропонують користувачам лендінг та стейкінг – це пасивні варіанти заробітку.

Найбільш ефективним та прибутковим способом заробітку на крипті є трейдинг. Щоб успішно торгувати криптовалютою, необхідно вчитися, освоювати технічний та фундаментальний аналізи, вивчати різні стилі та стратегії торгівлі, розбиратись у ринкових трендах. Усьому цьому ви навчитеся на курсі від команди Crypto Crew!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали