Розуміння криптовалютного метаверсу: введення у світ метаверсу

Розуміння криптовалютного метаверсу: введення у світ метаверсу

Зміст цієї статті:

Принципи метаверсу як віртуального світу з’явилися кілька десятиліть тому, а сьогодні вони реалізуються, відкриваючи перед криптоінвесторами та трейдерами нові перспективи. Метаверс та криптовалюти тісно пов’язані. Як саме ми розповімо далі.

Відкриття дверей у світ метаверсу

Метаверс або метавсесвіт – це всесвіт, який існує за межами нашого реального світу, тобто у віртуальності. До неї відносяться соціальні мережі, онлайн-платформи, різні веб-додатки та сервіси. Сьогодні немає чіткого розуміння метаверса, оскільки воно лише формується. Експерти розглядають віртуальний світ як наступне покоління інтернету, отримати доступ до якого ми зможемо завдяки технологіям доповненої та віртуальної реальності.

Сьогодні також немає правил метаверсу, більшість потенціалу не розкрито, обговорюється як концепція і теорія. Передбачається, що жодна організація у світі не зможе володіти метавсесвітом та контролювати його.

Криптовалюта та метаверс: як вони пов’язані

Розвиток концепції метавсесвіту має допомогти об’єднати два світи – фізичний та віртуальний. Згідно з теорією, вона дозволить створювати предмети або заробляти кошти в одному світі, щоб використовувати їх в іншому. І саме для цього потрібна технологія блокчейн та криптовалюта, створена на її основі.

Завдяки блокчейну та децентралізованим фінансам метавсесвіт набуває особливої цінності, розкривається її потенціал. Щоб регулювати поведінку учасників метаверс та гарантувати їхню безпеку, потрібні певні закони, а точніше інструменти їх виконання. Цим інструментом стає блокчейн – система, яку неможливо порушити. Смарт-контракти застосовуються в метаверс як договори, яких не можна не дотримуватись. Використання технології блокчейн у метаверсі дозволяє забезпечити її роботу згідно з задуманим алгоритмом.

Криптовалюта та NFT стають основними фінансовими інструментами у метавсесвіті. Токени та крипто монети вже зараз використовуються в іграх з елементами метаверс як альтернатива фіатній валюті. У майбутньому крипта буде використовуватися для покупки будь-яких товарів або послуг у метавсесвіті. Більше того, зароблена всередині метавсесвіту криптовалюта зможе застосовуватися власником для оплати реальних товарів та послуг у нашому фізичному світі.

Як заробляти на криптовалютах у метаверсі

Переваги метаверсу – це відсутність фізичних законів, можливість спробувати себе у новій ролі, необмежений простір як для творчості, а й бізнесу. Вже зараз, не чекаючи на повну реалізацію концепції метавсесвіту, ви можете інвестувати у віртуальний простір і заробляти.

Ось лише кілька варіантів таких інвестицій:

  • Купівля ігрових елементів. У блокчейн іграх користувачі можуть купувати різні предмети, наприклад, одяг, аксесуари, будинки, земельні ділянки, для їх подальшого перепродажу, здачі в оренду або створення нових предметів та просування у грі.

  • Придбання ETF та акцій віртуальних світів. Це аналоги цінних паперів, які можна продати реальних фінансових біржах.

  • Купівля та розвиток віртуальних персонажів чи істот. Ігрових персонажів можна «прокачувати» та продавати на спеціалізованих сервісах за криптовалюту.

  • Інвестиції у криптовалюту метаверс. Купуючи токени віртуальних світів, інвестор може утримувати їх, очікуючи зростання курсу, а потім вигідно продати, причому зробити це не всередині метавсесвіту, а на звичайній криптобіржі.

Головне правило, про яке потрібно пам’ятати – кожен проект важливо ретельно оцінювати. Цей напрямок з безліччю ризиків, більшість створюваних сьогодні віртуальних світів у майбутньому втратить популярність або буде поглинена більш успішними проектами. Не варто поспішати вкладати реальні гроші в активи метавсесвіту доти, доки ви не вивчили проект та його перспективи.

Короткого введення в метаверс недостатньо, щоб зрозуміти суть концепції та розібратися у її особливостях. Приєднуйтесь до ком’юніті Crypto Crew, щоб дізнатися більше про метавсесвіт та віртуальні активи! З нами ви навчитеся робити вигідні криптовалютні інвестиції та заробляти на цифрових валютах.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали