Скальпінг криптовалют – що це

Скальпінг криптовалют – що це

Зміст цієї статті:

Скальпінг криптовалют або агресивний внутрішньоденний трейдинг дозволяє суттєво збільшити капітал. Але в той же час він може призвести до втрати капіталу, все залежить від досвідченості трейдера та стратегії, яку він вибрав. Це прибутковий, але складний та ризикований метод торгівлі на біржі, якому потрібно вчитися. Новачки, які вирішили використати цей стиль, нерідко втрачають депозит буквально на перших угодах. Щоб цього не трапилося з вами, вивчайте складний стиль торгівлі та не поспішайте входити на ринок без знань та навичок.

Що таке скальпінг на криптовалютній біржі?

Скальпінг у трейдингу криптовалют – це сукупність торгових стратегій, вони полягають у відкритті великої кількості короткострокових позицій для отримання невисокого прибутку, який протягом дня дозволяє вийти на суттєвий дохід. Всі стратегії скальперів будуються на швидкому відкритті та закритті угод, позиції утримуються від кількох секунд до кількох хвилин.

Скальпінг на криптовалюті вважається одним із найскладніших стилів торгівлі навіть серед професійних трейдерів. Щоб успішно використовувати цей метод та заробляти, трейдеру доводиться годинами проводити біля монітора, практично не відволікаючись від нього, уважно стежачи за будь-якими коливаннями курсу. Найкращий вибір для скальперів – ринок з високою волатильністю.

Скальпінг: стратегії торгівлі криптовалютою

Для початку торгівлі на біржі замало знати, що таке скальпінг криптовалют. Необхідно вивчити популярні стратегії торгівлі, які використовуються скальперами. Одна з найпоширеніших і класичних стратегій – це торгівля у склянці. Для укладання угод трейдер користується даними з біржової склянки (перелік ордерів на продаж та купівлю монет), стежить за пропорціями. Вловивши навіть мінімальне коливання індикаторів, досвідчений скальпер може успішно спрогнозувати, що буде з ціною активу короткостроковій перспективі.

Ще один варіант для скальперів – імпульсна торгівля. Трейдери, які обрали цю стратегію, покладаються на твердження, що ринки взаємопов’язані. Як індикатори вони використовують іноземні індекси, валютні курси, динаміку активів на товарних ринках.

Існує гібридний скальпінг. Цей метод поєднує кілька стратегій, спрямованих на виявлення взаємозв’язків різних інструментів аналізу з даними про кількість ордерів у склянці.

Це лише кілька стратегій, їх більше. Наприклад, існують стратегії, які дозволяють успішно заробляти як при тренді ринку, що сформувався, так і в процесі його формування. Зрозуміти особливості кожної стратегії можна лише, навчаючись скальпінгу криптовалюти з основ, бачачи, як вони застосовуються на практиці.

Що потрібно для успішного скальпінгу крипти?

Чи підходять стратегії скальпінгу криптовалюти для новачків? Цей варіант торгівлі точно не підходить тим, хто не має мінімального досвіду трейдингу. Якщо ви тільки занурюєтеся в індустрію, можна почати з довгострокових інвестицій. Ті, хто вже спробував самостійно проводити угоди на купівлю та продаж крипти, і зробив це вдало, можна освоювати скальпінг.

Дотримуйтесь простих правил:

  • Вибираючи торгові пари, звертайте увагу на ліквідність та волатильність активу. Чим вище обидва показники, тим краще.
  • Зареєструйтесь на надійній торговій платформі. Важливе знання під час виборів біржі має її репутація. Крім цього, варто вибирати платформу з широким функціоналом, вигідними тарифами на обслуговування та зручним інтерфейсом, адже працювати на ній доведеться годинами.
  • Спробуйте торгувати за допомогою робота. Основа скальпінгу – швидкість. Той, хто трейдить за допомогою спеціалізованих ботів, зазвичай ефективніше та швидше закриває угоди.
  • Протестуйте різні стратегії, щоб вибрати оптимальну для себе. Поки шукайте відповідний варіант і навчайтеся, відкривайте угоди на дрібні суми, щоб знизити ризики.

Краще зрозуміти, що таке скальпінг в трейдингу криптовалют і освоїти цей стиль торгівлі, допоможуть у Crypto Crew. Ми створили навчальний курс для трейдерів-початківців та інвесторів, допомагаємо новачкам заробляти на криптовалюті з невеликими депозитами, і успішно зростати в криптоіндустрії.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали