Скальпінг на бізнес

Скальпінг на бізнес

Зміст цієї статті:

Скальпінг на Бінанс – це найпоширеніший вид короткострокової торгівлі активом. Стратегія полягає у заробітку на дрібних коливаннях курсу. Така техніка трейдингу підходить тим, хто має базові навички торгівлі криптовалютою, вміє концентрувати увагу та швидко приймати рішення. Докладніше розповімо, що таке скальпінг криптовалют на біржі Бінанс.

Як працює скальпінг на бізнес?

Скальпінг – це назва торгового стилю. Трейдер, який обрав його, повинен реагувати на найменші зміни курсу криптовалюти, відкриваючи позиції на купівлю чи продаж. Тривалість угоди становить від кількох секунд за кілька хвилин. Така тактика дозволяє отримувати невеликий, але швидкий прибуток від угоди, а завдяки високочастотній торгівлі всередині однієї сесії трейдери можуть отримувати високий прибуток, поступово нарощуючи депозит.

Скальпінг криптовалют на бінанс передбачає вчинення великої кількості короткострокових угод протягом дня, трейдери не залишають відкриті позиції на наступну сесію. Для ефективної торгівлі використовується технічний аналіз, який допомагає спрогнозувати динаміку курсу в короткостроковій перспективі. А як актив скальпери вибирають криптовалюту з високою волатильністю, ціна якої може змінюватися багато разів протягом дня.

Скальпери заробляють на нетривалих стрибках курсу, при цьому досвідчений трейдер отримує дохід незалежно від тренду, висхідного або низхідного. Ця стратегія застосовна як на спотовому, і на ф’ючерсному ринку. Наприклад, скальпінг на Бінанс ф’ючерсами вважається одним із найприбутковіших, оскільки це актив із високою волатильністю та ліквідністю.

Для заробітку скальпінгом на популярній біржі використовуються різні стратегії та інструменти. Найпоширеніший варіант – скальпінг на Бінанс по склянці. Аналізуючи дані склянки ордерів, трейдер прогнозує, в який бік рухатиметься курс. Багато трейдерів вибирають скальпінг на індикаторах. У цьому стилі торгівлі індикатори працюють так само, як і в інших, але обробляти отримані сигнали скальперам доводиться максимально швидко, адже позиції утримуються лише кілька хвилин.

Чи підходить вам скальпінг на бізнес?

Скальпінг на Бінанс зі склянки, індикаторів, графічних патернів, тренду підходить тим, хто готовий багато часу проводити на біржі, уважно стежачи за рухом курсу. Це стресова та енерговитратна стратегія короткострокової торгівлі, що вимагає від трейдера вміння діяти послідовно, швидко реагувати на зміни та одразу приймати рішення.

Бінанс – зручний вибір для використання цієї стратегії. Найпопулярніша біржа зручна у використанні, має надійну систему захисту, прозорі та зрозумілі умови. До того ж, користувачі бінансу скальпають на телефоні, не тільки з комп’ютера. Мобільний додаток біржі дозволяє просто та ефективно здійснювати угоди в будь-якому місці та у будь-який час.

Початківцям варто спробувати автоматичний скальпінг на бінанс із торговими ботами. Програма дозволяє відкривати більше короткострокових угод протягом дня, збільшуючи потенційний прибуток.

Дискреційні та системні трейдери: у чому різниця?

Усіх скальперів біржі можна умовно розділити на дві групи – дискреційні і системні. Дискреційні скальпери орієнтуються щодо ситуації, приймають рішення відразу, спираючись на динаміку курсу активу. Вони не мають жорстких правил для входу на ринок, дискреційні трейдери більшою мірою спираються на інтуїцію.

Системні скальпери обирають іншу тактику процесів. Вони зазвичай мають жорстку торговельну систему, якої дотримуються. Трейдери наперед продумують умови для входу та виходу з угоди, не порушують їх. Вони створюють ордер лише за наявності певних умов входу ринку, більше спираються на індикатори і аналітичні дані.

Бажаєте освоїти цю стратегію торгівлі та почати заробляти на біржі? Проходьте курс у Crypto Crew! Ми навчаємо скальпінгу на споті «Бінанс», а також на ф’ючерсному ринку. Наш курс створений для всіх, хто хоче зробити трейдинг основним джерелом заробітку та досягти реальних успіхів на біржі.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали