Solana криптовалюта огляд

Solana криптовалюта огляд

Зміст цієї статті:

Крипту Solana називають однією з найшвидших на ринку, а також головним суперником Ethereum. З нею працюють великі біржі та популярні онлайн-брокери. Розкажемо, що таке криптовалюта Solana, чим монета відрізняється від багатьох альткоїнів, чому нею цікавляться інвестори.

<h2> Огляд на криптовалюту Solana<h2>

Розробники криптовалют змагаються між собою у швидкості та функціональності своїх монет. Щороку з’являється безліч нових токенів, що мають цікаві та привабливі для інвесторів особливості. Однією з таких монет свого часу стала Solana. Компанія претендує на пальму першості серед найшвидших криптовалют, тому її називають одним із головних конкурентів Ethereum.

Простими словами, криптовалюта Солана – це платформа для DeFi-проектів, що підтримує смарт-контракти та децентралізовані програми. Токен компанії називається Sol, він з’явився 2017 року, але запущений 2020-го. Особливістю монети є дуже висока швидкість роботи. Автори запевняють, що система Solana може обробляти до 710 000 операцій на секунду. Лідер ринку Bitcoin може обробляти до 7 операцій на секунду. Однак поки заяви творців не підтверджуються практикою, насправді швидкість проведення транзакцій нижча, до 60 000 за секунду. Однак це відмінний результат, який справді робить монету однією з найшвидших серед топових токенів.

<h2> Як правильно зберігати криптовалюту Solana? <h2>

Більшість власників цієї монети зберігають її у веб-гаманцях та мобільних додатках. Платформа Solana має власний онлайн-гаманець, він називається Phantom. Розробники стверджують, що це надійний, простий та вигідний для зберігання активу варіант. Програма доступна для iOS і Android, а також є розширення для Chrome. Незважаючи на те, що додатки та розширення для браузера не можна назвати на 100% надійними варіантами зберігання крипти, оскільки вони можуть бути зламані, гаманець Phantom досить популярний, ним користується понад мільйон власників криптовалюти.

Зберігати великі запаси активу все ж таки слід у більш надійних і захищених апаратних гаманцях, таких як, Ledger Nano S, Nano S Plus і аналогічних.

solana криптовалюта обзор

<h2> Прогноз для криптовалюти Solana <h2>

Пік вартості монети припав на листопад 2021 року, ціна становила $260. Зараз, у листопаді 2022 року, вона коштує трохи більше ніж $14. Складно спрогнозувати, коли закінчиться низхідний тренд, і курс токена почне зростати. Незважаючи на зниження курсу монети майже в 20 разів, вона входить у ТОП із капіталізації та займає восьме місце. Це вказує на позитивні очікування інвесторів та їхню віру у подальше зростання курсу активу.

Сьогодні рано говорити про те, що Solana зможе випередити Ethereum. Останній все ще утримує позицію і залишається другим за популярністю та капіталізацією посту Bitcoin. Solana молодша за Ethereum, а кількість її власників і користувачів менша. Однак вона має низку переваг, завдяки яким користується популярністю та зацікавленістю серед інвесторів. Експерти стверджують, що монета максимально наблизилася до вирішення трьох основних проблем крипторинка:

  • масштабованість;
  • децентралізація;
  • безпека.

За трьома пунктами токен показує хороші результати. Від інших альткоїнів його відрізняє робота на комбінованому алгоритмі – PoS у поєднанні з PoH. Монета має великий набір функцій, куди входить створення смарт-контрактів, можливість збільшення капіталу за рахунок стейкінгу, різноманітність DeF-додатків. І, звичайно, одним із головних плюсів залишається швидкість проведення транзакцій, вона робить монету одним із найшвидших проектів блокчейну. Для порівняння: система Ethereum забезпечує проведення 15 транзакцій за секунду, а Solana впевнено обробляє від 50 000 до 60 000 операцій.

Приєднавшись до ком’юніті Crypto Crew, ви зможете ознайомитися з докладним оглядом криптовалюти Solana та багатьох інших популярних монет, на яких можна заробляти. Наша команда створила найбільше крипто співтовариство в Україні, де ви щодня можете отримувати корисну інформацію та знання, знайомитись з інвесторами та трейдерами, прокачувати свої навички торгівлі криптою.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали