Страх інвестування в криптовалюту за МММ

Страх інвестування в криптовалюту за МММ

Зміст цієї статті:

Інвестиції в криптовалюту нерідко приносять хороший дохід, але наважитися вкласти власні гроші у цифрові активи можуть не всі. Існує багато страхів, які зупиняють людей від інвестицій. Ми розповімо про головних із них і розберемося, як правильно інвестувати в криптовалюту, щоб максимально уберегти себе від ризиків.

Чому люди бояться інвестувати в криптовалюту?

Страх інвестування в криптовалюту після МММ – не єдина причина, через яку багато хто не наважується нарешті купити Bitcoin, хоч і давно планує. Вартість топової монети впала більш ніж на 60% уперше протягом останніх п’яти років. Таке різке зниження курсу викликало паніку у власників крипт і тих, хто тільки планував її купити. Лякає передусім невизначеність. Незрозуміло, що буде далі, чи монета може ще більше просісти в ціні.

На курс крипто активів впливає їхня висока волатильність, і про це повинен знати інвестор-початківець. Це означає, що завжди існує ризик значного зниження ціни монети, до цього слід бути готовими. Також серйозний вплив на вартість мають маніпуляції великих гравців ринку, які мають на меті заробити якомога більше.

Чи варто інвестувати в криптовалюту?

Інвестиції у криптовалюту вигідні, незважаючи на різкі зміни на ринку. Головне – навчитися ефективно управляти ризиками. Для захисту капіталу варто уважно відстежувати стан ринку, аналізувати тренди і правильно реагувати на них, продаючи та купуючи токени у відповідний для цього час. Навчитися цьому можна лише на практиці, розібравшись у факторах, що впливають на настрій ринку, зрозумівши, як правильно читати прогнози та робити їх самостійно.

Вибравши правильну стратегію інвестування в криптовалюту, ви отримуєте чимало переваг:

  • У крипту інвестують найбільші світові компанії, що позитивно впливає на розвиток сфери.
  • Корекція на ринку, що характеризується різким падінням ціни Bitcoin, знижує поріг входу та дозволяє витратити менше коштів на інвестиції.
  • Дедалі більше країн легалізують криптовалюту, серед них і Україна.
  • Крипта може одночасно захистити заощадження від інфляції та збільшити капітал, якщо правильно розпоряджатися нею.

Як почати інвестувати в криптовалюту?

Зараз, наприкінці 2022 року, на крипторинці ведмежий тренд, тобто низхідний. Тому важливо розуміти, як інвестувати у криптовалюту у цій ситуації. Тренд стає ведмежим при різкому чи тривалому падінні ціни активу. У цей період одні інвестори мають паніку, а в інших з’являється можливість купити криптовалюту за низькою ціною.

Вибираючи, яку крипту інвестувати, важливо пам’ятати про диверсифікації. Не варто складати портфель з одного активу, він має бути збалансованим, щоб керувати ризиками. Передбачити, коли ведмежий тренд зміниться бичачий, складно. Варто вибирати монети з різних сегментів, токени з високою та середньою капіталізацією.

При ведмежому тренді ринку в топ криптовалют для інвестування входять не лише знайомі всім Bitcoin та Ethereum, а й стейблкоіни. Тримати накопичення у стейблкоінах, наприклад, у Tether (USDT) – це поширена стратегія інвесторів. Стейблкоіни мають меншу волатильність, ніж звичайна криптовалюта, тому що їх курс прив’язаний до фіату. При високій волатильності ринку можна зберегти заощадження в стейблкоинах, чекаючи корекції, після чого продати їх і вкласти кошти в інші монети.

Ще одна ефективна стратегія інвестицій при низхідному тренді – DCA. Суть полягає в інвестиції коштів дрібними сумами через певні часові проміжки. Інвестор купує актив, коли курс досягає певного цільового рівня. Таким чином, волатильність крипти нижча, ніж при купівлі активу на велику суму за один раз. Використовувати цей метод можна, наприклад, на біржі Binance, вибравши опцію регулярної покупки.

Приєднавшись до ком’юніті Crypto Crew, ви дізнаєтеся, яку криптовалюту інвестувати вже зараз, як грамотно зібрати портфель, враховуючи можливі ризики, як заробити на цифрових валютах різними способами.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали