Технічний аналіз криптовалют навчання

Технічний аналіз криптовалют навчання

Зміст цієї статті:

Трейдинг – це прибутковий спосіб заробітку на крипторинку. Він полягає у одержанні прибутку зі змін курсу активу. Щоб заробити якнайбільше, трейдеру важливо вчасно виявити тренд, не пропустити найкращий час для здійснення угод. Вирішити це завдання допомагає технічний аналіз, який називають одним із основних способів вивчення поточної ситуації на крипторинці.

Що таке технічний аналіз і чому трейдеру важливо володіти ним?

Технічним аналізом називається вивчення даних про зміни ціни криптовалюти залежно від активності ринку. Дані аналізу відображаються на графіках, на них можна побачити дані попиту та пропозиції, простежити настрій гравців ринку та модель їхньої поведінки. За допомогою різноманітних інструментів аналізу трейдери роблять прогнози, в який бік рухатиметься ціна активу.

Навчаючись технічному аналізу ринку криптовалют, трейдеру простіше знайти підходящий час для відкриття позиції, оскільки він розуміє, у якому напрямку рухається курс, який тренд домінує. Цей метод аналізу необхідний саме трейдерам, не інвесторам, оскільки вміння визначити найкращу точку входу ринку дозволяє трейдеру здійснювати найбільш прибуткові угоди.

Показники технічного аналізу

Технічний аналіз ділиться на види, що відрізняються набором інструментів. Насамперед, трейдери користуються графіками кількох типів, наприклад, лінійними, свічковими, барами. На графіках відображається рух вартості криптовалютних активів у різні періоди, наприклад, протягом хвилини, п’яти хвилин протягом дня, тижня або місяця.

Поряд із графіками використовуються індикатори, їх теж багато. Наприклад, лінії Фібоначчі – це індикатор, що дозволяє визначити рівні підтримки та опору. До популярних індикаторів належать також MACD, RSI, лінії Боллінджера. Індикатори варто вибирати в залежності від стилю торгівлі, що використовується, і стратегії трейдингу.

Три стовпи технічного аналізу

Незалежно від інструментів, що використовуються трейдером для вивчення зміни курсу, технічний аналіз завжди ґрунтується на кількох припущеннях. Їх можна сформулювати так:

  • У ціні криптовалюти чи іншого цифрового активу вже закладено всі дані, які можуть проводити курс. Це означає, аналізуючи історію зміни вартості активу, можна розпізнати тренд, визначити, в який бік рухатиметься ціна найближчим часом.
  • Поведінка курсу періодично повторюється. Якщо в минулому певні фактори викликали рух курсу в той чи інший бік, надалі ці фактори, швидше за все, призведуть до такого ж руху ціни.
  • Вартість активу рухається відповідно до домінуючого тренду. На крипторинці тренди виникають залежно від попиту та пропозиції, і курси не змінюються власними силами. Якщо гравці активно купують криптовалюту, її ціна зростає, і навпаки.

Варто розуміти, що технічний аналіз – це інструмент для вигідних короткострокових інвестицій та угод. Цей метод не враховує потенціал активу у довгостроковій перспективі. Його використовують активні трейдери, які торгують на біржі щодня, витрачуючи стратегію внутрішньоденної торгівлі.

Ефективне навчання технічного аналізу криптовалют

Технічний аналіз потрібен трейдерам, оскільки вони заробляють на коливаннях курсу, і саме цей вид аналізу дозволяє визначити тренд і вибрати потрібний час для купівлі або продажу активу. Рух ціни на аналізі відбивається індикаторами, тому необхідно вміти читати графіки, помічати патерни, розуміти, що сигналізують ті чи інші індикатори. Для ефективного аналізу трейдери використовують спеціалізовані сервіси, але всі вони мають ряд особливостей, з якими детально розібратися.

Пройдіть навчання технічного аналізу криптовалют для початківців у Crypto Crew і засвоїть його лише за кілька тижнів! Вчимо новачків ефективно працювати з графіками та індикаторами, використовувати найбільш популярні та прибуткові стратегії трейдингу. У нашому крипто-ком’юніті ви щодня матимете доступ до корисної інформації та навчальних матеріалів для швидкого розвитку в криптосфері.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали