Топ-10 звичок трейдера крипти, який заробляє

Топ-10 звичок трейдера крипти, який заробляє

Зміст цієї статті:

Криптовалютний ринок має особливі правила, під які має підлаштовуватися трейдер. Заробляти вигідно та контролювати ризики успішним гравцям допомагають корисні звички. Які? Розкажемо про них.

Що виділяє успішного трейдера

Прибуткового криптовалютного трейдера від новачка відрізняє наявність стратегії та дотримання її. Хаотичні дії на біржі призводять до провалів та швидкого зливу депозиту.

Що виділяє професійного та прибуткового трейдера:

 • Обережність та помірність. Успішний гравець не чинить імпульсивних дій і вміє вчасно зупинитися. У разі невдач трейдер робить паузу, щоб зробити роботу над помилками.
 • Диверсифікація інвестиційного портфеля. Професійний трейдер вибирає для інвестицій кілька перспективних активів, а не зациклюється на одній криптовалюті. Диверсифікація дозволяє компенсувати збитки, зберегти депозит та вийти у плюс, незалежно від тренду ринку.
 • Відсутність відчуття втрачених можливостей. Трейдер, який успішно заробляє на біржі, знає, що за падіннями майже завжди йдуть злети, він не намагається застрибнути в поїзд, що йде, робить інвестиції з розумом. Новачок, бажаючи заробити якнайшвидше, необдумано скуповує активи на піку курсу.

ТОП-10 навичок професіонала

Чи плануєте зробити трейдинг основним джерелом заробітку? Тоді вам потрібно вчитися та виробляти звички професійних трейдерів. Їх чимало, але ми виділимо 10 поширених та ефективних звичок, які дають позитивний результат:

 1. Торговий план. Професіонал не починає торгувати криптою без чіткого плану. Він має опрацювати ризик-менеджмент та мані-менеджмент, торгову стратегію та умови для її зміни.
 2. Співвідношення ризику та прибутку. Перш ніж відкрити угоду, фахівець прораховує, чи стоять потенційні ризики очікуваного прибутку, якщо ні.
 3. Вихід із трейду. Професійний трейдер не закриває угоди лише тому, що хтось сказав, що ціна впаде. Він заздалегідь прописує умови та план виходу, не піддається емоціям, керується цифрами та холодним розрахунком.
 4. Торговий журнал. Ведення торгового журналу – це щоденник скоєних угод. Регулярно роблячи записи, трейдер бачить динаміку свого зростання, успіхи та помилки. Журнал допомагає удосконалювати торговельну стратегію.
 5. Чи не відіграватися. Якщо операція пройшла невдало, успішний трейдер не намагається відігратися. Ідучи на поводі у емоцій він, швидше за все, зробить ще більше помилок, які коштуватимуть йому депозит.
 6. Дотримання трендів. Досвідчені гравці не йдуть проти поточних трендів на ринку, а підлаштовуються під них.
 7. Чи не слухати ЗМІ. Новини впливають на настрої крипторинку, часто негативно. Фахівець обов’язково стежить за новинами, але самостійно проводить аналіз перед ухваленням важливих торгових рішень, а не сліпо довіряє думкам експертів.
 8. План Б. У досвідченого трейдера завжди має бути запасний план на випадок, якщо тренд зміниться, і початкова стратегія виявиться неефективною.
 9. Чи не торгувати в поганому емоційному стані. Проблеми в сім’ї, погане самопочуття, фізична втома – всі ці фактори збивають фокус, змушують нервувати та приймати поспішні рішення.
 10. Трейдерська рутина. Щоб бути в тонусі, професіонал створює для себе трейдерську рутину – це щоденний набір дій, пов’язаний із заробітком на криптовалюті, наприклад перегляд новин, вивчення графіків, економічних календарів, оглядів щойно випущених монет.

Як знизити ризики та навчитися заробляти на крипті

Перше, чому має навчитися криптотрейдер – зберегти депозит. І тому існують правила ризик-менеджменту, необхідні контролю ризиків. Вже з першого дня роботи на біржі необхідно вміти обмежувати ризики та грамотно розпоряджатися інвестиційним портфелем.

Навчаючись трейдингу в Crypto Crew, ви освоїте необхідні навички та знання, отримаєте корисні звички, які допоможуть удосконалити вашу торгову стратегію, не зливши депозит. Наш курс створений для новачків та тих, хто вже намагається самостійно заробляти на біржі, хоче підвищити свою ефективність. Ставайте частиною команди та вчитеся заробляти, не втрачаючи власних коштів.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали