У вас не вийде в трейдингу крипти, якщо ви так робите

У вас не вийде в трейдингу крипти, якщо ви так робите

Зміст цієї статті:

Втрата депозиту – головна проблема, з якою стикаються трейдери на початковому етапі. Депозит зливають через тривогу, зайву самовпевненість та відсутність базових знань. Якщо ви хочете торгувати ефективно і зберегти стартовий депозит, розбирайтеся в тонкощах трейдингу до того, як почати заробляти, і не помиляйтеся, про які ми розповімо далі.

Криптотрейдинг – це просто?

Криптовалютний трейдинг – це професія, і, як будь-який вид діяльності на фінансовому ринку, вона непроста. Трейдер має бути готовий до монотонної роботи, дисципліни та самоорганізації. Новачку доведеться витратити час на вивчення базових навичок та методів аналізу перш ніж увійти на біржу та відкрити перші угоди.

Трейдинг це складно, але цікаво. І якщо ви готові розвиватися, варто пройти навчання і довіритися досвідченим менторам. Професійні наставники допоможуть освоїти необхідні навички та стати впевненішими, навчитися грамотно розпоряджатися депозитом та інвестувати у перспективні проекти.

Що заважає новачкові заробляти на крипті: помилки та пастки

Новачок з головою поринає в техніку торгівлі криптовалютою, з ентузіазмом вивчає ринок і цифрові активи, уважно читає аналітику фахівців і пробує різні торгові стратегії. Але часто він забуває про психологічну підготовку або не надає їй належного значення. Помилка трейдера-початківця – недооцінювати проблему емоцій, яка може коштувати депозиту.

Ваші головні вороги на шляху до стабільного заробітку на криптовалюті:

  • Страх та тривога. Нерідко тривога стає постійним супутником новачка у трейдингу. Він боїться відкривати угоди або зробити невірний крок, побоюючись злити депозит. Важливо розуміти, що не уникнути втрат, але їх можна мінімізувати. Проявами страху та тривожності у трейдера є надто ранній вихід із прибуткової угоди або страх закрити угоду зі стоп-лоссу.
  • Жадібність і бажання заробити тут і зараз. Криптовалютний трейдинг – це бізнес, який не терпить хаосу. Вам потрібно запастись терпінням та виробити робочу стратегію. Входячи на криптобіржу, варто бути помірним, вміти вчасно зупинятися, нарощувати прибуток поступово, чітко дотримуючись обраної тактики. Імпульсивні дії та бажання відігратися призведуть до серйозних втрат капіталу, емоційного вигоряння та розчарування. Зливши стартовий депозит на перших угодах, більшість трейдерів-початківців не повертаються на біржу.
  • Самовпевненість та невміння миритися зі своїми помилками. Вчіться приймати невдачі, розбирайтеся в особливостях ринку і сумнівайтеся у вибраній стратегії, доки не станете професіоналом. Закривши низку успішних угод, ви можете відчути, що тримаєте ситуацію під контролем і готові йти на високі ризики. Зайва самовпевненість у більшості випадків призводить до невдач. Ті, хто думають, що розгадали секрет, роблять грубі помилки та втрачають гроші. Не припиняйте навчатись навіть тоді, коли все йде за планом.

Успішному заробітку на біржі заважають не лише емоції, а й відсутність знань. Щоб робити перспективні інвестиції та завжди залишатися у плюсі, вивчайте технічний та фундаментальний аналізи, навчайтеся аналізувати ринок самостійно та визначати поточні тренди. Не лінуйтеся вивчати інформаційні матеріали, вести журнал трейдингу, записуючи ходи та зміни стратегій, робіть роботу над помилками.

Як навчитися заробляти та не втратити депозит на перших угодах?

Бажання заробити швидше і більше заважає сфокусуватися і впоратися з емоціями. Успішний трейдер має освоїти принципи ризик-менеджменту, навчитися протистояти маніпуляціям та психологічним пасткам. Як це зробити? Пройти навчання у Crypto Crew! Разом із нашою командою ви почнете заробляти навіть із невеликим стартовим депозитом.

Ми розробили навчальний курс для новачків у трейдингу та створили першу в Україні велику криптовалютну спільноту для всіх, хто цікавиться заробітком на віртуальних активах. Наші ментори знають, як зробити вашу торгову стратегію ефективною та прибутковою, та допомогти вам зробити перші кроки у трейдингу.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали