Українська біржа криптовалют QMALL – обзор

Українська біржа криптовалют QMALL – обзор

Зміст цієї статті:

QMALL – українська біржа криптовалют, яка створила для клієнтів сучасні та зручні інструменти для інвестування та торгівлі. Розробники позиціонують біржу як безпечний, комфортний та вигідний майданчик для заробітку на цифрових активах. Розглянемо її пропозиції, особливості та переваги.

Що пропонує криптобіржа QMALL?

На платформі QMALL представлені інструменти для прибуткової та простої торгівлі віртуальними активами. Головні пропозиції біржі:

  • Qmall Launchpad. Це майданчик для запуску крипт проектів. Користувачі можуть одними з перших купити нові цифрові активи проектів, щоб надалі отримувати пасивний прибуток від інвестицій.
  • qBox. Актив можна зберігати в гаманці самої платформи, а також вкладати куплені токени на підтримку блокчейну та заробляти відсотки. Це дозволяє отримувати пасивний прибуток, просто підтримуючи працездатність мережі.
  • Промокоди. Майданчик дозволяє генерувати унікальні коди, за якими можна перекладати свою крипту іншим користувачам без підтвердження максимально швидко, безпечно та без комісії.

Українська криптовалютна біржа QMALL має свій токен із однойменною назвою. Це сервісний токен, який використовується для оплати комісії за транзакції на платформі, послуги майданчика, а також застосовується для отримання додаткових привілеїв.

Біржа отримала ліцензію в країнах Євросоюзу та пішла акредитацію, яка легалізує її діяльність. Тепер компанія офіційно регулюється в Єврозоні, має статус оператора обміну цифрових валют та оператора депозитного гаманця. Це дозволить біржі збільшити кількість користувачів, активніше розвиватися та відкривати клієнтам більше вигідних можливостей.

Які переваги може запропонувати QMALL?

Творці української криптовалютної біржі QMALL намагаються не відставати від популярніших і більших конкурентів, пропонуючи користувачам вигідні умови. Як стверджує сама компанія, її клієнти отримують такі переваги:

Низькі комісії. Розмір торгової комісії залежить від суми транзакції та торгової пари, на біржі QMALL комісія становить від 0 до 0,5% від операції. При виведенні коштів із майданчика комісія становить від 0% до 2%, також залежить від валюти.

Високий рівень безпеки. Близько 98% активу користувачів зберігається на біржі. Компанія щодня створює резервні копії, використовує автоматичний захист від DDoS, щоб убезпечити кошти клієнтів.

Різноманітність торгових інструментів. На біржі QMALL запропоновано великий вибір опцій для торгівлі, побудови графіків, візуалізації позицій та ордерів. Широкий функціонал платформи є досить простим навіть для новачків.

Як купити криптовалюту на QMALL?

Транзакції на біржі – один із найпопулярніших способів обміну криптовалют в Україні. Купити крипту на майданчику QMALL легко. Тут користувачам є більшість популярних крипто монет, а покупка займає мінімум часу.

Щоб поповнити свій портфель за допомогою української біржі криптовалют QMALL, потрібно виконати кілька простих дій:

  1. Зареєструватися та авторизуватися.
  2. Поповнити баланс, використовуючи картку будь-якого банку.
  3. Вибрати бажану валюту та створити ордер на купівлю (або продаж).

Реєстрація та створення гаманця

Щоб зареєструватися на українській біржі криптовалют QMALL, потрібно виконати лише три дії: зайти на сайт, вказати email, придумати чи згенерувати пароль. Після цього на електронну пошту прийде повідомлення для підтвердження реєстрації, і клієнт зможе використати майданчик для торгівельних операцій.

Поповнення рахунку на біржі можливе декількома способами:

  • банківською карткою;
  • крипто гаманцем;
  • через iSend;
  • у терміналі iBox.

Ознайомитися з реальними відгуками про біржу QMALL та інші платформи ви можете у нашій спільноті, спілкуючись із трейдерами та інвесторами. Стати частиною ком’юніті Crypto Crew, щоб знати все про криптування в Україні та світі! Ми об’єднали тисячі людей, які не тільки цікавляться цифровими активами, але й успішно заробляють на них, відкриваючи нові можливості.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали