Важливість знань у криптовалюті. Як не потрапити в пастку маніпулятора

Важливість знань у криптовалюті. Як не потрапити в пастку маніпулятора

Зміст цієї статті:

Початковою метою створення віртуальної валюти передбачалася альтернатива фізичним грошам. У результаті криптовалюта перевершила всі очікування та світ дізнався, як за допомогою комп’ютерних технологій можна заробляти гроші. Як розібратися в криптовалюті новачкові? Навчання з Crypto Crew дозволить правильно та вигідно розпоряджатися своїми фінансовими коштами та не потрапити у пастки маніпулятора.

Базові знання у криптовалюті

Щоб відповісти на запитання, як розібратися у світі криптовалюти, мабуть, варто почати з її освіти. В принципі, концепція електронних грошей виникла задовго до появи в інтернет просторі. Але створити світову криптовалюту без контролюючого органу виявилося непростим і зайняло не один десяток років. Нарешті, у 2009 році весь світ дізнався про нову електронну валюту – біткоїна та її творця Сатоші Накамото, який запровадив перший блокчейн із децентралізованою цифровою валютою. Згодом список крипти розширився, і зараз її кількість налічує понад десяток тисяч.

До ТОП-5 найпопулярніших криптовалют світу входять:

 • Bitcoin;
 • Ethereum;
 • Tether;
 • XRP;
 • Litecoin.

Виникає питання, чим же криптовалюта краща за фізичні гроші? Відповідь досить проста і криється в таких перевагах:

 • Відпадає необхідність у банках та третіх особах, що суттєво скорочує витрати на комісію.
 • Можливість здійснення платежів у всьому світі.
 • Чи не підвладність контролю органами централізованої влади.
 • Високий рівень захисту бази даних.

Таким чином, потенційно криптовалюта має ширший спектр застосування, що вигідно виділяє її на фоні інших валют.

Інструменти з маніпуляцій із криптою на біржі

Як же розібратися в криптовалюті та блокчейні? Все просто. Електронна валюта формується із послідовно зашифрованих розрахункових даних, що зберігаються в інтернет мережі у вигляді блокчейнів. Робота здійснюється на базі Р2Р без централізованого місця зберігання даних, тому не контролюється третьою стороною. Інформація у блокчейні генерується за допомогою математичних обчислень та пов’язана завдяки криптографії, що дозволяє здійснювати та зберігати всі транзакції безпечним способом. Більшість криптовалют створена на основі майнінгу, який є процесом підтримки та стабільної роботи мережі. Створення крипти здійснюється переважно на основі блокчейна і розподіляється по всіх мережевих вузлах. Спектр маніпуляцій з криптовалютою на біржі досить широкий і включає наступні можливості:

 • вибір та підтвердження права власності на будь-який актив;
 • здійснення електронних платежів у всьому світі;
 • створення необхідних смарт-контактів.

Крім того, сфера застосування крипти на маркетплейсах постійно розширюється, дозволяючи клієнтам використовувати електронні активи у своїх цілях. Розібратися в криптовалюті та здійснювати криптовалютні операції можна безперешкодно у будь-який час, суттєво збільшуючи свій дохід.

Правила безпеки в роботі з криптовалютою

Початківцям дуже просто потрапити у пастки маніпуляторів, тому варто бути обережним в операціях із криптою. Важливою особливістю блокчейна є криптографічний захист усієї бази даних. Інформація дублюється та синхронізується по нодах, утворюючи захищену мережу. Отже, дані щодо операцій з криптовалютою зберігаються одночасно на кількох блоках мережі, що гарантує безпеку та вирішує проблему шахрайства на всіх торгових біржах криптовалюти. Додатково можна виділити кілька простих правил безпеки у роботі з криптою:

 • відмовитись від контролю регуляторів;
 • дотримуватись анонімності при здійсненні операцій;
 • підтримувати конфіденційність.

Таким чином, можна правильно і без негативних наслідків сформувати безпечне поле для роботи з криптовалютою, використовуючи інструменти маркетплейсів.

Як розібратися у трейдингу криптовалют? Наші Crypto Crew фахівці готові надати навчання прямо зараз. На вас чекає якісна аналітика з покроковою інструкцією та підтримкою блокчейну за інноваційним методом торгівлі Smart Money. Чи не відкладайте на завтра свій заробіток!

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали