WhiteList (вайтлист) у криптовалюті

WhiteList (вайтлист) у криптовалюті

Зміст цієї статті:

Криптовалютний ринок – це безліч способів заробітку, що не обмежується трейдингом. Один із таких способів, для використання якого інвестору не потрібний великий капітал, називається вайтлист. Побачити своє ім’я у вайтлисті теоретично може кожен, але важливо розуміти, у чому його суть. Ми розповімо, що таке вайтлист і як його використовувати.

Вайтлист у криптовалюті

Простими словами, вайтлист – це перелік інвесторів, які отримали доступ до передпродажу нових крипто монет або NFT за найнижчою ціною. Після того, як ці токени будуть випущені у відкритий доступ, інвестори, які купили їх за мінімальною ціною, зможуть продати монети і заробити.

Отже, що дає вайтлист? Це можливість раніше за всіх купити новий актив за мінімальною ціною та отримати прибуток під час продажу токенів після запуску на ринок. Але продавати актив необов’язково, за бажання інвестор може утримати його, чекаючи значного зростання у майбутньому.

Існують вайтлисти не тільки на купівлю нових токенів за низькими цінами, а й на отримання монет безкоштовно. Деякі інвестори, які потрапили до вайтлиста, стають амбассадорами токена, що теж дозволяє їм добре заробляти у разі успіху цього проекту.

Whitelist (вайтлист) в криптовалюте

Whitelist (вайтлист) в криптовалюте

Навіщо крипто проектам вайтлист?

Ми розібралися які переваги вайтлисти дають інвесторам. Але навіщо вони крипто компаніям, які створюють нові токени та проекти на їх основі? По-перше, таким чином компанії обирають коло найбільш зацікавлених та мотивованих осіб, які готові інвестувати в новий проект. По-друге, створення вайтлистів збільшує інтерес до проекту, адже чимало інвесторів бажають потрапити до кола обраних – це безпосередньо впливає на біржовий курс токена. Потенційні інвестори створюють ажіотаж навколо нового проекту своєю активністю у соц. мережах та дискорді.

Якщо план компанії спрацював, у виграші виявляються всі: творець токена отримує ефективну маркетингову активність практично без вкладень та підвищений інтерес до нового продукту, а інвестори – можливість купити перспективний актив за мінімальною ціною.

Чи може інвестор із вайтлиста втратити вкладені гроші? Звичайно, як і будь-який інший інвестор, який купує криптовалюту. Після офіційного запуску курс токена може впасти, не виправдавши очікування творців та інвесторів. Такий ризик є актуальним для будь-якої крипти як активу з найвищою волатильністю.

Як використовувати WhiteList, не витрачаючи власних грошей? Продати своє місце у списку. Якщо з якоїсь причини інвестор, який отримав доступ до пресейлу, не хоче вкладатися в новий проект, він може знайти бажаючого та продати доступ, заробивши реальні гроші чи криптовалюту.

Як потрапити до WhiteList?

Шукати нові проекти інвестор може на різних перевірених ресурсах, наприклад, Cryptorank. Серед нових монет, що регулярно з’являються на крипторинку, часто трапляється скав, тобто відверто шахрайські проекти. Тому завжди варто перевіряти ще раз інформацію, знайомитися з думками авторитетних експертів, самостійно проводити дослідження, вивчати компанію, що пропонує доступ до пресейл свого нового токена.

Як правило, все, що потрібно для попадання у вайтлист – залишити контакти на сайті проекту. Іноді потрібні як контакти, а й посилання соціальні мережі. Оскільки основна активність учасників криптовалютного ринку проходить у Twitter та Discord, у вас мають бути акаунти там.

Окремо варто розповісти, що таке вайтлист у Діскорді. Це активність користувачів на сервері Дискорд, завдяки якій їх вносять у вайтлисти, відкриваючи доступ до передпродаж токенів. Найпростіший тип активності – спілкування з іншими користувачами та учасниками проекту на його сторінці у Discover. Деякі користувачі створюють тематичні меми, роблять арт, грають у ігри, простими словами, беруть участь у розвитку спільноти. Найактивніші учасники потрапляють у вайтлисти.

Приєднуйтесь до ком’юніті Crypto Crew та дізнайтесь докладніше про те, де шукати вайтлисти, як вибирати перспективні проекти, у що краще інвестувати у 2023 році. Навчимо заробляти на крипті, маючи невеликий стартовий капітал.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали