Як купити криптовалюту в Україні

Як купити криптовалюту в Україні

Зміст цієї статті:

Криптовалюта закріплюється у нашому житті дедалі більше. Заробляти криптовалюту та жити на неї може кожен! З нашої статті ви дізнаєтеся, як і де можна купити крипту, чи вона законна в Україні і чи можна її продати.

Що таке криптовалюта та способи її купівлі в Україні?

Криптовалюта – це віртуальна валюта, яку не можна торкнутися або скористатися її у звичайному магазині. Такі гроші можна створювати та зберігати у блокчейнах.

Якщо вас цікавить, як можна купити криптовалюту в Україні, то назвемо мінімум 5 способів:

  • Термінали
  • Р2Р – платформи
  • Офлайн обмінники
  • Посередники
  • Криптобіржі

Розглянемо всі ці варіанти докладніше.

Термінали

Через термінал ви можете придбати цифрові гроші за готівку. Для цього вам потрібно знайти біткоін-термінал або криптотермінал і внести необхідну суму грошей для покупки. Після цього отримуєте криптовалюту на інтернет гаманець.

Всю покрокову інструкцію, як купити криптовалюту в Україні зараз, ви побачите на екрані терміналу.

Р2Р – платформи

Р2Р – платформи нагадують торговельні майданчики. Тут ви можете вибрати оголошення, що цікавить оголошення, написати продавцю і домовитися про купівлю. На платформі Р2Р можна як купити криптовалюту в Україні 2022 новачкові швидко, так і безпечно. Гроші, які покупець переказує на рахунок продавця, надходять на рахунок платформи. Після підтвердження продавця про отримання фінансів криптоденьги переходять на рахунок покупця.

Офлайн обмінники

Офлайн обмінники – сайти, які продають криптовалюту через різні банківські системи, наприклад, ПриватБанк чи Monobank. Офлайн обмінники дозволяють купити криптовалюту в Україні як за долари, так і за гривню.

Посередники

Купувати криптовалюту через посередника – ризик. У цьому випадку ви повинні довіряти людині або знати про неї позитивні відгуки від знайомих чи друзів. Угода з посередником нагадує роботу з платформою Р2Р лише без гарантій.

Криптобіржі

Виникало питання: як безпечно купити криптовалюту в Україні? Криптобіржі – найнадійніший варіант! Для того, щоб продавати або купувати цифрову валюту на криптобіржі, потрібно пройти перевірку особи – надіслати копії своїх документів біржі.

Також біржа має спеціальне сховище зі збиранням активів усіх користувачів. При спробі злому біржі хакерами, злодії не зможуть перевести в готівку рахунки.

Чи законна криптовалюта

17 лютого 2022 року за указом президента Володимира Зеленського легалізували цифрові гроші. Закон «Про віртуальні активи» діятиме після зміни до Податкового кодексу. Законопроект проходить необхідні процедури у парламенті.

Популярні криптовалютні біржі

Україна має 4 біржі, які дозволяють знімати та класти гривню. Завдяки біржам ви можете поповнювати крипто гаманець та купувати цифрову валюту. Розглянемо ці біржі краще.

WhiteBIT

На даній біржі ви можете як купити, так і продати криптовалюту в Україні. WhiteBIT має понад 2,5 мільйона користувачів і дозволяє торгувати без перевірки особистості. Біржа має ліміт на виведення криптовалюти – до 2 шт. на добу.

Binance

Binance дає змогу продавати від 100 грн. Для реєстрації на біржі потрібно пройти перевірку особи. Висновок – до ста біткоінів.

Huobi

Сайт надає вам 2 способи купівлі крипто:

  • Покласти гроші на рахунок біржі та продавати цифрову валюту.
  • Купувати через Р2Р.

Також біржа має навчальні відео для тих, кого цікавить, як купити криптовалюту в Україні 2022 року новачкові.

Kuna

Kuna має понад 450 тис. користувачів та дає можливість купити криптовалюту за гривню. Біржа надає реферальну програму, яка дає змогу отримати додатковий прибуток до 70% від комісії запрошених вами людей.

Коли вкладати в криптовалюту

Точного часу вкладення криптовалюту ніхто не знає, але є кілька правил, які допоможуть у виборі:

  • не вкладати більше ніж 2-4% від капіталу;
  • купувати по 1 криптовалюті;
  • стежити за курсом монет і не поспішати приймати спонтанні рішення.

Як продати криптовалюту

Обмінювати цифрові гроші можна у різний спосіб: сервіси обміну, біткоін-магазини, посередники, біржі або електронні гаманці. А з командою Сrypto Сrew можуть працювати як новачки, і професіонали. Тут ви зможете дізнатись багато нового або поділитися своїм досвідом з іншими. Щоб пройти навчання, досить просто залишити заявку.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали