Як купити крипту з карти

Як купити крипту з карти

Зміст цієї статті:

Перш ніж розпочинати торгівлю на криптовалютній біржі, потрібно придбати цифрову валюту. Зараз пропонується багато різних способів. Одним із найпопулярніших є використання дебетової чи кредитної картки. Варто пам’ятати, що здебільшого обов’язковою умовою є проходження верифікації особистості.

Як купити криптовалюту на бінансі з картки – особливості процедури

Зазвичай, нічого складного немає. Достатньо виконати кілька простих дій. Насамперед варто увійти до свого особистого кабінету, знайти на головній сторінці та натиснути кнопку «Купити зараз». Але перед тим, як купити криптовалюту з карти, вам запропонують вікно, в якому потрібно вибрати фіатну валюту (долар, євро та інші), а також запровадити суму, яку плануєте витратити. Потім відбудеться автоматичний розрахунок криптовалюти. Якщо кількість влаштовує, натискаємо кнопку “Продовжити”.

Потім із запропонованих платіжних методів вибираємо графу «Visa/Mastercard». Далі потрібно буде заповнити картки: ім’я, номер, термін дії, CVV-код. Потім з’явиться вікно Pay with New Card, в якому вписується інформація про місце проживання:

  • Країна проживання;
  • вулиця;
  • Місто;
  • поштовий індекс.

Реквізити картки будуть додані та збережені. Надалі вам не потрібно буде заповнювати всі дані перед тим, як купити криптовалюту на binance з картки.

Наступний крок – перевірка зазначених даних для проведення платежу, комісії та підтвердження операції. Зробити це потрібно протягом 60 секунд. Чому так? Тому що за хвилину вартість та сума цифрової валюти для покупки перераховується відповідно до ринкової ціни. Потрібно натиснути кнопку “Оновити”.

Вас перенаправить на сторінку проведення платежу та запросить одноразовий код для підтвердження операції.

Як купити криптовалюту з картки без комісії

Не секрет, що під час здійснення транзакцій береться комісія за банківський переказ. Тому багатьох цікавить питання: як купити з карти крипту на бінансі без додаткового відсотка? Справді, вихід є. Для цього потрібно натиснути кнопку “Купити криптовалюту”, потім вибрати пункт “P2P торгівля”. Потім вибрати потрібну цифрову валюту та відфільтрувати всі оголошення. Вказуєте суму, валюту, а також як спосіб оплати банк, за допомогою картки якого здійснюватимете операцію.

Використовуючи P2P торгівлю, платіжні транзакції здійснюються без будь-яких комісій.

 

Як купити крипту без верифікації картки

Деякі користувачі не бажають проходити верифікацію. Тому ще одним питанням, що часто ставиться, є, як купити криптовалюту з карти без верифікації? Для цього трейдерам потрібно створити субаккаунт Binance. Він є додатковим торговим інструментом. Його створення можливе через спеціальну платформу торгівлі криптовалютою Cryptorobotics.

Як купити на кредитну картку криптовалюту

Зробити це можна не лише з ПК, а й за допомогою мобільного додатка. Процедура практично нічим не відрізняється від стандартних операцій. Перед тим, як купити криптовалюту через банківську кредитну карту, переходимо в розділ «Buy Crypto». Для цього достатньо вибрати розділ «Кредитна/дебетова картка». Вказати місцеву валюту (звертайте увагу на ліміти) та суму, яку витрачатимете. Потім встановлюєте тип цифрової валюти для покупки. Натискаєте кнопку Buy BTC (після слова Buy вказується назва вибраної крипти).

Далі виконайте всі інструкції щодо заповнення даних картки. Ви отримаєте свої біткоїни, як тільки транзакція буде оброблена. Зазвичай це відбувається миттєво.

Ми розглянули, як купити криптовалюту з картки на binance. Головне, чітко дотримуватися всіх інструкцій. Тільки тоді всі транзакції будуть успішними. На криптовалютній біржі дозволяється використовувати як дебетові, і кредитні картки. Обмеження є лише за сумою введення-виведення фіатних грошей для покупки цифрової валюти.

Але якщо у вас все-таки виникли проблеми, що стосуються покупки крипт з карти, поставте будь-які питання професійній команді Сrypto Сrew. Фахівці допоможуть, а також дадуть усі рекомендації щодо питання, як купити криптовалюту з дебетової/кредитної картки.

Звертайтеся до Сrypto Сrew, якщо бажаєте швидко та безпечно придбати цифрову валюту з банківської картки.

Автор: admin_cryptocrew

Інші матеріали