Як не злити депозит у трейдингу

Як не злити депозит у трейдингу

Зміст цієї статті:

Більшість трейдерів-початківців, які прийшли на біржу з мінімальним набором знань, зливають стартовий депозит у перші дні. Одні розчаровуються, втрачають мотивацію та вирішують, що трейдинг їм не підходить, інші розуміють, що необхідно вчитися та підходити до справи серйозно. Ідеальний варіант – почати вивчати трейдинг із основ, щоб прийти на біржу з необхідними навичками, а також уникнути втрати депозиту, використовуючи кілька правил та ефективних інструментів.

Психологія крипто ринку: яких помилок припускаються недосвідчені трейдери

Настрої на криптовалютному ринку змінюються різко та стрімко, і до цього потрібно підготуватися морально. Трейдеру необхідно розуміти, що помилки будуть, уникнути втрат на 100% не вдасться. Варто навчитися контролювати емоції та заздалегідь продумати стратегію поведінки.

Успішно торгувати на криптовалютній біржі новачкам заважають такі помилки:

 • Занадто високий азарт. Знайшли дуже вигідну, як вам здається, угоду? Добре, але не варто вкладати в неї більше 20% свого депозиту, а краще обійтися ще меншими відсотками, поки ви тільки починаєте освоювати трейдинг.
 • Спроби відігратися. Бажаючи за одну операцію компенсувати втрати торговельного дня чи навіть тижня, новачок, швидше за все, втратить ще більше.
 • Невміння вчасно закрити угоду. Якщо ви помилилися з прогнозами та бачите, що позиція невдала, закривайте її. Не варто чекати, що раптом ситуація зміниться на вашу користь.
 • Відсутність розрахунку співвідношення ризику до прибутку. Перш ніж піти на ризиковану угоду, порахуйте, чи коштує потенційний прибуток ризиків, що закладаються. Не варто вирішувати високі ризики, якщо ймовірність втрати вагомої частини депозиту становить більше 10%.

Як не злити депозит: правила прибуткового трейдингу

Перш ніж навчитися заробляти на криптовалюті, варто навчитися зберігати депозит. Адже, втративши стартовий капітал після перших кількох угод, ви навряд чи зможете щось заробити. Зберегти власні гроші та виходити у плюс трейдерам допомагають такі правила:

 • Торгуйте, слідуючи тренду. На ринку криптовалют тренд має велике значення, і йти проти загальних тенденцій означає втрачати капітал.
 • Вивчайте аналітику з різних джерел, але не керуйтеся лише думкою аналітиків. Успішний трейдер завжди стежить за новинами ринку та прислухається до думки експертів, водночас він навчається аналізувати та робити прогнози самостійно.
 • Вчіть технічний аналіз. Це один із інструментів, який допоможе впевненіше відкривати угоди та орієнтуватися у стані ринку.
 • Ставте стопи, доки не навчилися самостійно контролювати втрати. Використовуйте допоміжні інструменти біржі, які автоматично обмежують втрати.
 • Не відкривайте багато угод одразу. Поки ви тільки навчаєтесь і набираєтеся досвіду, встежити за великою кількістю угод та успішно закрити їх буде дуже складно, починайте з малого.
 • Вкладайте у різні активи, але в обмеженій кількості. Диверсифікуйте свій інвестиційний портфель, але не поспішайте одразу купувати багато різної крипти, обирайте кілька перспективних активів.

Інструменти для новачка

Щоб спростити собі завдання і влитися в трейдинг якнайшвидше, не злив депозит, використовуйте прості та ефективні інструменти для початківців. Вам допоможуть:

 • Stop Loss. Функцію потрібно активувати під час відкриття ордера. Вона автоматично закриє позицію, якщо ви помилились із прогнозами.
 • Take Profit. Інструмент дозволить забрати прибуток з угоди на піку, який ви встановили заздалегідь.
 • CoinMarketCap. Популярний ресурс, де ви можете ознайомитися з графіками та капіталізацією криптовалюту.
 • CoinMarketCal. Криптовалютний календар, де представлені важливі дати, події та новини криптоіндустрії.

Швидко освоїти ці та багато інших інструментів трейдера, а також уникнути зливу депозиту допоможе команда Crypto Crew. Пройшовши наш навчальний курс для новачків, ви освоїте необхідні навички для прибуткового та раціонального трейдингу, перспективного інвестування та заробітку на криптовалюті. Приєднуйтесь до Crypto Crew, щоб ефективно розпоряджатися своїм депозитом та заробляти вже з перших угод!

Автор: admin_cryptocrew